12. – 18. juuni inglisõnumid

20
10914

1Jätk õppetundidele

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Ma ei tea, kuidas teil on läinud, aga minul on lausa huvitav hakanud. Ka see nädal sain elult konkreetsed õppetunnid ja järgmises aines. Tundub nagu iga nädal võetaks ette üks teema, rahulikult, midagi läbisegi ja kiirustades ei toimu. Mulle sobib!

Õppeaineks oli seekord tegu ja tagajärg; oma südamehääle/tõekspidamise järgi tehtud valiku tagajärg.

Vaadates neid tagajärgi, jääb mul üle endale pikad paid teha ja tänada enesekindluse eest.

Tagatipuks sain kaks lisakinnitust sellele, et tuleb jääda oma sisetundele kindlaks, ükskõik, kui õnnetuks see vastuvõetud otsus hetkel ei teeks – aeg näitab, et tuleb õnnelik olla, et sai tehtud just see ja mitte teine valik. Näiliselt hea valik osutub hiljem korralikuks ämbriks, mis jäi läbi kolistamata.

Kõigele muule lisaks sain ülimalt puust ja ülimalt punaseks vihje, et aitab vabanduste leidmisest ja peitu pugemisest – on aeg, nüüd on tõesti aeg hakata kirjutama, kirjutama tõsimeeli! Ligi 30 aastat käiakse mulle pinda küsimusega, millal mu esimene raamat ilmub… Ma kirjutan siia ja kirjutan sinna, artikleid avaldatakse, aga vot oma käsikirju pole osanud maha müüa… Ilmselt pean esimeseks sammuks siis midagi muud vaatama… ehk siis, on aeg tõsimeeli kirjutama hakata! Aeg, on aeg! Aeg oma eluunistuste ja – kutsumuste täitmiseks! Aitab vabandustest ja hirmust! Aeg elada!

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi