9.-15. detsembri sõnumid

0
19875
Tagasi
Järgmine

Plaanide tavapärane uppilendamine

Foto: Daily-menu ru

Minu puhul on rusikareegel, et kui ma midagi ette valmistama või planeerima hakkan, aega võtan ja näen muidu vaeva, et asi õnnestuks, siis juhtub mida iganes, igal juhul mu plaanid lastakse piltlikult öeldes õhku – miski ei lähe nii kui plaanitud, või kui läheb, on tulemus ootamatul kombel vastukarva.

Plaanisin vastu jõule hakata tegema piparkoogitainaid oma 150+ aasta vanuste retseptide hulgast, mis ma olin varasemalt juba ilusti kaasaegsetesse mõõtühikutesse ja koostisainetesse ümber konverteerinud. Lootide, tsetverokkide, toopide ja mille iganes asemel grammid ja kilod, sikati asemel sukaad, potase asemel küpsetuspulber… Nüüd, kui ma lahinguvalmis, on mu spikrid kui maa alla kadunud! Olen kogu oma elamise pea peale keeranud ja oma naba lõua alla venitanud n+1 korda, et laealustest kappidest sinna topitud kaste teistpidi tagasi alla sikutada ja läbi otsida… ja ikka ei midagi. Alustasin nullist retseptide “tõlkimisega”! Ma ei jäta jonni, ma tahan teada, mis välja tuleb!

Aga… ega miski siis niisama juhtu. Kui ma üht ei saanud, siis komistasin hoopis teise otsa. Teised vanad head retseptid ja valmistusõpetused, nii et ma hakkan jõuludeks muu hulgas pulgakomme ja muid maiuseid kiirelt, koduselt, odavalt ja naturaalseid materjale kasutades valmistama. Nämma!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSTELLA SHAKTI – NAINE, KES KOOB VALGUST
Järgmine artikkelTalvistepühakuu 16.-22. kuupäeva sõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi