Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Oled omadega puntras. Sulle tundub, et su praegune elu on praegu kui vanaema lõngakera ja sa ei tea, kust otsast seda saispundart harutama hakata. Sul on korraga lootusetuse ja käegalöömise tunne ja sa ei tea mida teha. Kõik need seotuse, aheldatuse ja puntras olemisega seotud tunded segavad sul asju selgelt näha ja ka faktidele otsa vaadata.

Selle tagajärjel tunned end eraldatu ja haavatavana. Tegelikult suudad aga sellest vabaks saada. Vaata enda sisse, võta vastutus, vaata olukorraga tõtt ja küll sa näed teed, mis sind edasi juhatab.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSTELLA SHAKTI – NAINE, KES KOOB VALGUST
Järgmine artikkelTalvistepühakuu 16.-22. kuupäeva sõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi