Tagasi
Järgmine

Aasta uus täis rõõmu ja küllust!

Uusaastalubadused
Foto: One Charming Party

Märkamatult ongi kätte jõudnud uus aasta number. Soovime kõigile head uut alanud aastat, nii uutele kui juba staažikatele lugejatele!

  • mingu sel aastal täide kõik teie unistused ja soovid;
  • olgu sel aastal teil kõigil hea ja tugev tervis;
  • kindel ja stabiilne sissetulek;
  • soe ja hubane kodu täis armastust ja hoolimist;
  • jpm.

Olen oma ellu soovinud ja tahtnud juba väga pikalt midagi erilist ning uus aasta sai alustatud just sellega, kus see unistus täitus. Nüüd läheb terve aasta positiivses suunas, täis unistuste täitumisi, sest olen seda väärt! Miks? See, mida ja kuidas me omale soovime manifesteerida, oleneb hästi palju meie endi tegemistest, mõttemaailmast ja sellest, kas ja kui palju laseme oma egol seda kõike ära nullida. Nagu sa tead, siis sinu soovid on jumalikud ning saadetud edasi Universumisse, aga sinu ego ei lase sel juhtuda seni, kuni kuni sina ise neisse ei usu. Niipea, kui hakkad ka oma soove ja unistusi ise uskuma, et need täituvad ja sa oled seda väärt, siis ei tule sinu ego sinu soovide ja nende täitumiste vahele ja soovid saavadki täide minna.

Kas sina andsid või annad sellel aastal endale uusaastalubadusi? Kui jah, siis millised need on ja kas oled plaaninud neist ka kinni pidada? Loe lähemalt sellest, millised on olnud läbi aegade kõige populaarsemad uusaasta lubadused. Mina endale uusaastalubadusi ei anna ja kirjutan selle aasta ise, vastavalt oma soovidele selliseks nagu seda aastat näha tahan.

Üks mida ma kõigile öelda tahan on see:
  • olgem sel aastal positiivsemad kui möödunud aastal;
  • naeratagem rohkem;
  • aidakem neid, kes seda vajavad;
  • olgem mõistvamad ja kui seda kõike teeme, tuleb see ka meile endilegi tagasi.

Pea meeles, et see, mida endast välja saadad, tuleb sulle Karma seaduste kohaselt alati vähemalt 10 x tagasi – mitte küll täna, homme, aga ühel hetkel, mil sa seda kõige vähem oodatagi oskad, on ta kohal… Muidugi seda juhul, kui sulle ei kehti nn “instant ehk kohene/otsene” Karma seadus.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse 2018. aasta esimesse nädalasse. Seekordsed sõnumid saadeti inglite poolt samuti tähtkuju põhiselt, sest tegu ju ikkagi aasta esimeste sõnumitega.

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Kui oled Hingepeeglit oma energiapanusega toetanud, siis kindlasti vaata järele, kas ka sina oled sattunud Fortuuna nimekirja ja saad meilt juba aasta esimesel kuul pisikese tänukingituse.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAnimatsioon: Teekond Varjust Valgusesse
Järgmine artikkelMida toob endaga kaasa uus, 2018. aasta?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi