Aasta esimesed inglisõnumid ja Fortuuna

0
25790
Tagasi
Loe seda edasi

Jäär

Foto: Rewrite the World

Inglid tahavad selle uue aasta esimese sõnumiga sulle öelda seda, et sa usaldaksid rohkem seda, mida oma ihusilmaga või vaimusilmas näed, sest sinu nägemisvõime aitab sul elus edasi liikuda, tervendada, õpetada ja ka sind juhtida.

Said selle sõnumi oma inglitelt seetõttu, et usaldaksid oma nägemusi, mida sulle saadetakse kas unes, mõtiskledes ja ka füüsilisi märke, mida saad ilmsi nagu korduvad numbrid, suled, mündid, valgussähvatused, kindla sõnumiga sildid jne. Ilmselt oled isegi aru saanud, et nii mitmedki sinu nägemused (ilmsi või vaimusilmas) on täide läinud ja sul ei ole vaja selle üle üldse imestada – see on loomulik, sest oled oma ande sünniga kaasa saanud ja aja jooksul on sinu anded hakanud pinnale kerkima ning nüüd tuleb sul nendesse rohkem süveneda ja nendega tööd teha, et saaksid aidata oma andega ka teisi. Ära ehmata ega võta seda annet kui needust vaid kui õnnistust, sest selle andega saad tervendada nii ennast kui teisi ning on kasuks sulle sinu edaspidises töös, aidates teisi ning suunata neid õigele rajale. Ka aitab sinu ainulaadne anne sul oma elus õigel rajal püsida, usalda seda, mida näed ning järgi oma intuitsiooni.

Kui aga sinu selgeltnägemine ei ole veel ilmselgelt oma pead ilmutanud, siis võib olla tegu sellega, et oled oma võime mõne valusa minevikukogemusega sügavale alla surunud ja ta ei ole sealt veel väljuda jõudnud. Selleks, et oma selgeltnägemist aktiveerida, pead tegelema selle põhjusega, mis on sinu võime enda alla surunud. Võta näiteks ühendust mõne sellise õpetajaga, kes oskab ja suudab sind sel teekonnal aidata.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi