Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: PicClick

Inglid tahavad selle sõnumiga sulle öelda seda, et sinu jaoks on hetkel kätte jõudnud imeline aeg, kus kõik sinu soovid täituvad! Lõpuks ometi täitub see, mida oled endale juba pikalt soovinud.

Sinu igasugused mured, mis sind mõnda aega vaevanud on, peaks nüüd haihtuma ja ka sinu ränkrasked pingutused saama väärika tasu. Kui arvad, et sinu finantsid jäävad tahaplnaanile, siis eksid. Ka sinu rahaga seotud vajadused ja soovid saavad nüüdsest realiseeruma.

Ole tänulik, sest sind on sinu hetke teekonnale saatma tulnud hea õnn!

Naudi neid pisikesi, end ümbritsevaid elumõnusid ja ära unusta, et neid on külluses. Luksus ja materiaalne mõnu leiab ka sinu juurde oma tee. Oled ümbritsetud ilu, õnne ja rahuloluga.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – kodune “vegan nutella”
Järgmine artikkelInglisõnumid helmekuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi