Tagasi
Järgmine

Kus on, sinna tuleb juurde

Foto: Sage Vita

Juba paar aastat järgemööda, vahelduva edu ja aktiivsusega täheldan, et üks naabrikasside kosilane, väiksemakasvuline kõuts, püüab järjepidevalt minu kassiks hakata. Kui suvel palavate ilmadega mu katusealuses korteris oli palav kui praepannil, nii et isegi mina, soojaarmastaja, pidin hinge heitma – ja õhk ei liikunud hoolimata sellest, et mu elamise igas ilmakaares olevad 7 akent olid lahti, tabasin ära, et mingil seletamatul põhjusel hakkas õhk liikuma siis, kui ka korteriukse lahti tegin ja paokile jätsin.

Mulle jäi silma, et mu oma kassid heitsid pikali välisukse juurde justkui valvele – nagu nad oleks valvekoerad. Küll mina mõtlesin, et mida või keda nad valvavad, kuni ise nägin. Nad ju valvasid oma kodu ja perenaist sissetungija eest, kes tahtis meile elama tulla!

Mitmel korral, kui mu kassid olid kuskil lääbakil ja magasid, ei näinud ega kuulnud, avastasin, et keegi matsutab köögis süüa ja üle ukse piiludes tuvastasin pruunitriibulise saba koos tuttava omanikuga, kes iga kord järjest pikema viivitusega ja heaks juhuks üle õla tagasi vaadates kondikolina saatel (no mina ei tea, kuidas üks kass suudab käies sellist kondikolinat tekitada!) lahkuma asutas. Nüüd paari kuu jooksul olen aga avastanud, et kui olen korteriukse avanud mis iganes põhjusel, siis väga tihti käib all trepikojas kolks ja seesama kõuts ilmub kapi pealt maha hüpanuna nähtavale, vaatab üles mulle otsa ja siis aegamisi tatsab heaks juhuks majast välja. Maja ees ja ümber on ta ka alalõpmata ja ta ei karda isegi naabri koera enam.

See kass justkui teaks, et mu viiest kassist on vaid üks plaaniliselt võetud, üks kolis ise eelmise omaniku juurest minu juurde ümber ja kolm tulid hoiukoju ja kirjutasid end päriseks siia sisse…

Ka muus elus on nii – kus on, sinna tuleb juurde. Külgetõmbeseadus ei maga. Raha leiab raha, tervis tervise, armastus teeb pesa sinna, kus tal sõbrad ees… ja kui kogu aeg korrutad, kui õnnetu sa oled, saad seda veel juurde, kui ohid päevad läbi, kuidas kõik valutab ja sul vist kõik hädad ja haigused, mis ilma peal leida, peale eesnäärmeprobleemide, küljes on, siis saad kõike seda jama veel kuhjaga juurde.

Nii et jälgi, mille küljes on su mõtted ja sõnad, jälgi, kes ja mis justkui ise su teele satuvad ja külge kleebivad – miski pole pühast vaimust ega ise tekkinud!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTallinnas toimub psühhedeelikumide ja teadvuse konverents Psycherence 2018
Järgmine artikkelVIDEO! Mantralaulik Simrit: hääl on üks kõige võimsamaid vahendeid teadvuse äratamiseks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi