Augusti lõpunädala inglisõnumid

1
12964

1Raske august

Foto: ViewHD

Kuidas teil on aeg läinud?

Minul on tunne, et mõistus on otsas. Olen teinud kõike, proovinud kõike, andnud oma parima – ja tänutäheks saanud midagi solgipangesisu taolist. Ehk kompoti sellest, mida ei talu, ei taha, ei seedi, ajab närvi, marru jne….. No mida te minust veel tahate saada? Ma ei saa enam midagi aru! Olen teinud kõik, mida oskan. Olen tühi. Nõutu. Jõuetu. Eelkõige aga õnnetu ja südamevalus. Õigeid inimesi, kohti, asju – ei ole. Kui on, siis näidatakse, “antakse nuusutada”, aetakse leili – ja võetakse ära. Ja tehakse pakkumine – et saad, kui – uulalaaa- okei, Eesti Loto sponsoreerib, jee? Ma ei ole rahainimene. Ma ei oska taga igatseda seda, mida mul iialgi pole olnud. Mu elu = taaskasutus. Isegi mu lemmikloomad on enamuses n-ringi omad… Aga tahaks üks kordki seda PÄRIS OMA. Seda õiget. Ja mida elu teeb? Ma ei tea, kas mu huumorisoon on haigestunud, või on elu haige huumorisoonega, haigemaga, kui mina suudan. Septembrikuus olevat kõik uus. Aabitsast ranitsani välja. Äkki minu uues eluaabitsas on tarkusi, mida nii väga vajan…

 

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKuuloomise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelJahikuu teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi