Tagasi
Järgmine

Aega küll, aasta pikk, 12 kuud!

Foto: Pinterest

Mäletan seda ütlust lapsest saadik. Nüüd on rahva mällu sööbinud rohkem laulusõnad “meil on aega veel”. Aga kas ikka on aega küll, aega veel? Kas on mõistlik lükata kõike edasi määramatusse tulevikku?

Kui me ei ela täna ega ka homme, millal siis? Ülehomset võibolla enam ei tule. Kui me ei viitsi täna ega homme oma kohustusi täita, kas meid siis ülehomme enam usaldatakse ja meiega arvestatakse?

Kui me ei vaata täna tõele näkku ja ei asu tegutsema, võib homme olla juba hilja.

Loen Joe Navarro raamatut “Ohtlikud inimtüübid” ja mul tõusevad iga väljatoodud tüübi kirjelduste peale ihukarvad õuduses püsti ja paraku, iga tüübi kirjelduse jooksul kangastuvad mu silme ees inimesed mu minevikust. Sellised inimesed ei ole kuskilt raamatust ega filmist pärit, nad elavad ja liiguvad meie keskel ja nemad juba ei maga ega moluta, vaid külvavad valu ja kaost endaga kokku puutuvate inimeste eludesse.

Kaldun arvama, et see raamat ja mingigi õpetus ohtlikest inimtüüpidest peaks olema igas koolis kohustuslik. Juba põhikoolis. Parem karta, kui kahetseda. Mida varem õpid tundma ära ohuallikad, seda parem, seda turvalisem on. Takkajärge tarkusest ei pruugi enam kasu olla.

Jah, positiivsus ja optimism on toredad asjad, aga nende juures tuleb jääda ka realistiks. Nii nagu tuleb ennast armastada, et tekiks üldse põhjus loota, et keegi teine meid armastaks, nii tuleb ka anda omapoolne panus iseenda turvalisusele, mitte loota, et keegi teine selle eest hoolitseks.

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSärtsuv süda! Tallinnas avati südamega tehtud südamete pood
Järgmine artikkelInglisõnumid detsembri esimeseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi