Tagasi
Järgmine

Kõik on võimalik. Kõik!

Sain pool kuud tagasi kirjeldamatu kogemuse osaliseks.

Siis, kui enamvähem kõik, mis saab, oli metsa läinud ja mina sellest suurima jama suutnud siiski positiivseks keerata, aga peale kõike olnut omadega täiesti läbi ja tervis nii puntras, et keegi ei suutnud enam millestki aru saada ja mina läbi kui läti raha, pöördus minu poole äkki inimene, keda tean seoses terviseprobleemiga, mis meil toona mõlemil oli ja millest tema on tänaseks priiks saanud.

Ta on avastanud enda jaoks niinimetatud NPA (Non-Personal Awareness) meetodi, tänu millele ta tervenes ja nüüd on temast saanud selle praktik. Seansid toimuvad üle neti videoseanssidena, iga seansi peale on meil kulunud tund aega.

Ausalt öelda ei osanud ma asjast midagi arvata peale selle, et kaotada pole mul enam midagi. Aga äkki aitab? Seda enam, et tavameditsiin laiutab käsi, proovid on mul korras või need kõrvalekaldumised mis on, ei anna alust sellisteks nähtudeks nagu mul on ja uuringutest pole ka kasu olnud.

Seansid tunduvad paraja abrakadabrana ja ma ei saa aru, miks ma pean ütlema kaasa just seda mida ütlen, aga… hoolimata kõigest sellest – mu organism vastab ja reageerib koheselt ja väga ägedalt. Mõistus ei oska selle peale midagi kosta…! Iga kord käivitatud protsessid möllavad mu sees edasi, ragistades mind paika. Mul on pidevalt tunne nagu oleks grippi jäänud, kõik lihased on valusad, pea paks, silmad hellad, alalõpmata iiveldab kuni okseleajamiseni välja, vahepeal on kerge palavik, siis kerge alatemperatuur, kord on mul külm, siis jälle palav…

Selle nädala keskel sain üks hetk aru, et minu meeleolus on toimunud üüratud muutused. Päike minu sees tuli pilve tagant välja. Mitte kauaks, aga tuli. Ma sain aru, kui augus ma omadega vähemalt viimane aasta-paar olen olnud. Mulle meenus, millises meeleolus olen varem olnud, kui kerge ja rõõmus on võimalik olla ja ma sain aru, et ma ei tea, mitu aastat tagasi ma tõepoolest heas tujus ja meeleoluga olin. Samas meelekergenduse hoos voogas minust läbi tunne, et ma pole lihtsalt funktsioneeriv objekt, vaid ma olen luust ja lihast naine, oma tunnete ja ihadega… ja ma tahtsin äkki tahta ja tunda – ja ma sain ka sellest aru, kuidas igasugunegi romantika, kirg ja soovid olid minu elust ei tea kuna jäägitult kadunud… ma olin kõige sellega juba harjunud, et elu ongi tume, päikeseta, valu ja vaeva täis, katkematu võitlus ja lüüasaamiste jada, mille lõppu ei paista. Ma sain aru, et mul polnudki enam jõudu ega huvi mingite kirgede või ihade jaoks… ja nüüd siis, 1,5 nädalat ja 3 NPA seanssi hiljem sain ma äkki sellest aru.

Minu praktiku sõnul polevat kellelgi teisel, kellega ta tegelenud on, nii tugevaid reaktsioone, kui minul, olnudki. Keegi teine polevat suisa oksele hakanud vastusena protsesside käivitumisele. Aga ma olen siin ilmas sellise koormaga kindlal põhjusel. Ja see põhjus on suur ja oluline ja seetõttu ongi mu tee nii käänuline ja raske, nii ülekoormatud ja “kokkuahnitsetud” probleemidega, mida lahendada, et oleks, millest õppida ja areneda. Hakka või uskuma….

Nii et kes teab, kus, mis ja milline on kellegi jaoks tee lahenduseni. Aga uskuge, et igaühe jaoks on see oma, mis toimib ja see tuleb teie ellu just siis, kui vaja. Ärge jätke lootust!

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelViinakuu kolmanda nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKuuvahetusenädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi