Hangekuu esimese täisnädala inglisõnumid

0
5269
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: 4 Steps to Peace

Inglid soovitavad sul praegused tegevused pooleli jätta ning uurida põhjalikult tõde kogu olukorra kohta. Võimalik, et oled oma tegevustes valel teel ning seal on tekkinud vajakajäämisi või põhineb see koguni valedel eeldustel. Vaata kõik oma plaanid objektiivse pilguga üle või küsi nõu eksperdilt, et ta aitaks kindlaks teha need puudujäägid, mis vajavad parandamist.

Ole ettevaatlik detailides ja väldi hooletust. Vaata hoolega üle ka oma aja planeerimine ning tee ka seal vajaminevad muudatused. Planeeritud tegevused võivad edasi lükkuda ja võimatu pole seegi, kus kipud venitama või magad õige aja üldse maha. Arvestada tuleb sul sellega, et kellelgi, kes on asjaga seotud, võib olla varjatud plaan.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVideo – Rännaku praktik Malle Jürilo: tööriistad on igaühele iga päev kättesaadavad
Järgmine artikkelMõtlemapanevad tsitaadid filmist „Vaikusesse kõnd“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi