Hangekuu esimese täisnädala inglisõnumid

0
5208
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: 4 Steps to Peace

Inglid soovitavad sul praegused tegevused pooleli jätta ning uurida põhjalikult tõde kogu olukorra kohta. Võimalik, et oled oma tegevustes valel teel ning seal on tekkinud vajakajäämisi või põhineb see koguni valedel eeldustel. Vaata kõik oma plaanid objektiivse pilguga üle või küsi nõu eksperdilt, et ta aitaks kindlaks teha need puudujäägid, mis vajavad parandamist.

Ole ettevaatlik detailides ja väldi hooletust. Vaata hoolega üle ka oma aja planeerimine ning tee ka seal vajaminevad muudatused. Planeeritud tegevused võivad edasi lükkuda ja võimatu pole seegi, kus kipud venitama või magad õige aja üldse maha. Arvestada tuleb sul sellega, et kellelgi, kes on asjaga seotud, võib olla varjatud plaan.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi