Hangekuu esimese täisnädala inglisõnumid

0
5214
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Ruth Sanderson

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada sellest, et oled sisenemas uude ja erutavasse eluperioodi. Äärmiselt tähtis on sel perioodil endasse uskumine ning teadmine, et heatahtlik Universum on alati sinuga ühel lainel ning soovib sulle alati head ja paremat. Inglid rõhutavad seda, et just nüüd on aeg uskuda ja pühenduda oma unistustele! Tee kõik vajalik selleks, et enesekindlalt edasi minna.

Kuula oma sisemist häält ning järgi oma unistusi, aga hoia oma meeled avatuna sellele infole, milliseid samme peaksid tegema. Võimatu ei ole ka see, et vajad enne tegutsema asumist veidi lisainfot või juhiseid mõnelt eksperdilt, kuid ära lase sel pidurdada oma edasiminekut. Otsi aktiivselt seda taipamist, mida vajad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi