Hundikuu lõpupäevade ja paastukuu alguspäevade inglisõnumid

0
20790
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Animals

Eks ise tead paremini, mis teemal oled viimane aeg pingutanud ikka tublisti, võibolla isegi jaksu või kannatuse katkemise piirini. Paistab, et kuuvahetuse kanti jääb sul palgapäev või siis sajab suisa preemia sülle – igal juhul sinu pingutused saavad tasutud, nii et viimnegi kõhklus või kahtlus teemal, kas oli ikka mõtet nii palju punnitada, haihtub. Tunned vaid rahulolu enda üle, et tegid ära, said hakkama, suutsid endalegi tõestada – teistele lisaks, et pead pingele/koormusele vastu – ja see kiitus ja tasu, mis nüüd saabub, teeb meele heaks.

Kui nüüd aus olla, siis see nädal keskendubki tööasjadele. Kui täpne olla, siis sinu edule neis. Aeg näitab, kas tehtud töö ja nähtud vaev on otseses seoses saabuva tööalase eduga, või on seal mõni muu olulist rolli mängiv asjaolu, aga igal juhul on ilmselt põhjust šampust paugutama hakata :)

Last, but not least (viimane, kuid mitte tühiseim) – midagi halba algavaks nädalaks polegi öelda. Lihtsalt pole ja kõik!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi