Tagasi
Järgmine

Selgituseks

Selle aasta jõule võib pidada üsna unikaalseks, sest viimati langes jõulude ajal täiskuu 1977. aastal ning järgmine kord langevad jõulud ja täiskuu kokku alles 19 aasta pärast ehk 2034. aastal.

Foto: Wallpaper Mania
Foto: Wallpaper Mania

2015. aasta viimane täiskuu loob end täpselt 25. detsembril, mis langeb kenasti jõulude ajale ja toob endaga kaasa inimeste üliemotsionaalsuse, mis aga ei tähenda seda, et tegemist oleks negatiivse mõjutusega.  Kõik oleneb sellest, kuidas sa ise täiskuule reageerid. Kuna aasta viimane täiskuu loob 25. detsembril, siis koos sellega võib sinu ellu tulla palju head ja meeldivat, kui sa ise oskad end selleks ette valmistada.

Sellel ajal võid olla oma tunnete virr-varris, oled nagu sõidul mööda “ameerika mägesid”, ikka üles ja alla. Kuna sel ajal valitseb täiskuud Vähk,  siis see ongi üheks suurimaks põhjuseks, miks just aasta viimane täiskuu nii emotsionaalne on. Vähi märk sümboliseerib intuitiivsust, armastust, tundlikkust, saladusi, romantikat, üliemotsionaalsust ja tasakaalutust.

Kas sa oma inglite sõnumeid ka kuulda võtad, oleneb juba väga palju sinust endast. Loe kindlasti ka ühis- ning lõpusõnumit, sest ka seal on sulle midagi, mida peaksid teadma.

Täname veelkord südamest kõiki oma toetajaid. Veel on ka sinul võimalus osaleda aasta viimases loosimises, milles päris mitmed toetajad saavad endale uuel aastal personaalse inglihoroskoobi ja teisi pisikesi kingitusi.

Milliseid õpetussõnu inglid sulle aasta viimaseks täiskuuks kaasa toovad, saad lugeda juba oma tähemärgi alt. Selleks liigu nuppudega “Tagasi” või “Loe edasi” või kasuta rippmenüüd, et leida endale soovitud tähemärgid.

Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelTee ise – Minu jõulukink sulle, kallis Hingepeegli lugeja
Järgmine artikkelImesupp küüslaugust – ideaalne gripi- ja noroviiruse ajal
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

13 KOMMENTAARI

  1. Korralik häma :D Võib tuua igast head ja blabla kui oskad ise vastu võtta. Täpselt samamoodi võib tuua igast jama kui oskad vastu võtta. Täiskuu ei mängi siin küll mingitki rolli :D

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi