Inglihoroskoop – augusti I pooleks

32
20856

Märkamatult on kätte jõudnud august ning varsti saab laste suvepuhkus läbi. Kes tuuakse vanavanemate juurest, kes laagrist koju tagasi, sest tuleb vaikselt hakata juba eesseisvaks kooliaastaks valmistuma. Kuidagi väga kiirelt on need paar suvekuud läinud, aga suve pole ollagi olnud. Kui uskuda ilmataati, siis augustis lubab ta ikka suve ka.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Mõnusat ja värvikirevat suve jätku, kallid lugejad!

[vc_tabs interval=”0″][vc_tab title=”Selgituseks” tab_id=”083692a2-55e9-7″]

Inglid on oma sõnumid saatnud ning nagu ikka tulevad peamised sõnumid, mida on oodata augusti esimesel poolel, neilt. Sõnumid on saadetud ajavahemikuks 1-15 august.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Boonussõnumid, millele augusti I poolel eriliselt tähelepanu tuleks pöörata või millele eriliselt keskenduda, tulevad seekord nii inglitelt, haldjatelt, oraaklitelt ja ka Universumilt.

Selleks, et lugeda sinule saadetud inglisõnumeid, ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida enda tähemärgil ning vaadata, mida ingid sulle seekord kaasa toovad. Ära unusta lugeda ka ühis- ning lõpusõnumit.

Kas sa inglite juhendeid järgid, on juba sinu otsustada.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ühissõnum” tab_id=”1438065031239-13-5″]

Sa suudad!

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inglid annavad sulle teada, et sa suudad! Sära ja naudi oma saavutusi. Võta enesele aega, et puhastuda end vanast minevikust ja selle koormast. Sa oled tulnud pika tee. See on olnud täis raskeid ja samaaegselt imelisi õppetunde. Nüüd tuleb teha veel see päris viimane samm, et lõplikult mineviku painetest priiks saada. Sa suudad selle sammu astuda, ära kahtle endas! On aeg särada, armastada ja hingata täiel rinnal! Ei sammugi tagasi, ainult edasi ja seda väärtuslikumalt, kui eales varem!

Boonussõnumi, millele tuleb augusti I poolel eriliselt tähelepanu pöörata  või millele eriti keskenduma pead, tuleb kadunud maailma oraaklitelt ning ning selleks sõnumiks on:

Piirangud

Selle sõnumiga palutakse sul märgata piiranguid. Sa oled oma enese loodud vanglas, või loodad saada midagi, mis on ajutiselt sulle kättesaamatu. Sa ei suuda sellel ajal konstruktiivselt edasi liikuda.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Ole kannatlik, pööra tähelepanu järgmisele õigele tegevusele, ning varem kui sa arvatagi oskad, avanevad sinu vangla uksed ja sa saad jätkata pürgimist oma kõrgema eesmärgi poole.

Praegu, aga võta endale aega puhkamiseks ning võttes arvesse seda, kes sa oled ja kust sa tuled ning kuhu oled välja jõudnud, küsi endalt. „Kuidas ma siiani jõudsin?“ „Mida ma ei märka?“ „Mis vajab parandamist?“

Kui oled neile küsimustele vastused saanud, saad ka end neist endale seatud kammitsatest ning olukordadest vabaks.

[/vc_tab][vc_tab title=”Jäär” tab_id=”ff9028e6-6988-10″]

Isetu armastus

Foto: Expanded Consciousness
Foto: Expanded Consciousness

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et kõikidel inimestel on omad arusaamad, nägemused ning arvamused erinevatest asjadest. Täpselt nii erinevalt nähakse ka armastust. See, mis ühe jaoks võib olla isekas, on teise jaoks jällegi armastuse näitamine. Oma partneri hülgamist peetakse reeglina reetmiseks, aga teisest vaatevinklist vaadatuna võib seda tõlgendada ka ülima ning isetu armastuse näitamisena – sa lased oma armastatud inimese vabaks, et ta saaks leida endale kellegi, kes sobib talle paremini. Armastades soovitakse teisele alati parimat ning kui seda ei suudeta ise pakkuda, siis lastakse ta vabaks, et ta oleks avatud uutele võimalustele. Perfektseid lahendusi elus pole olemas, või kui on, siis on neid äärmiselt keeruline ning tihtilugu ka võimatu leida. Nii tehaksegi pealtnäha halbu, isekaid ning südametuid otsuseid, aga tihtilugu on tegelikkus see, et need otsused on ajendatud suurest, isetust ning puhtast armastusest, soovides teisele siin elus parimatest parimat.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Rahvalaulik

Peamised märksõnad, mis sind sel perioodil saadavad on: muusika, luule, müüdid, ajalugu, jutuvestmine.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Selle sõnumiga palutakse sul minna ajas tagasi (näiteks oma lapsepõlve) ning meenutada neid lugusid, laule, müüte ja legende, mida rääkisid sulle sinu vanemad, vanavanemad või vana-vanavanemad, sest neile rääkisid neid lugusid nende vanemad või vanavanemad, nii on see kestnud põlvest põlve. Niisamuti loodi kunagi väga ammu tähestik, et inimesed saaksid lugeda, jutustada ning kirja panna erinevaid legende, müüte ja laule, mida vahendati majast majja, perest perre.

Sellisel viisil edasi jagatud teadmised hoidsid lood ning rahvakultuuri elavana. Neid vestjaid hakati kutsuma rahvalaulikuteks.

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sa peaksid hakkama uurima oma pereajaloo kohta, sest paljud vastused sinu küsimustele tulevad just sealt. Mine oma algse loo juurde tagasi ning leia sealt oma praeguse elu mustrid ning vaata, kui kaugelt minevikust hakkavad teatud mustrid sinu olevikuga kattuma. Sind võib ilmselt üllatada, kui palju sinu esivanemate ja ka sinu enese minevik sind siiani mõjutab.

Sul palutakse süüvida neisse mineviku lugudesse. Võibolla palutakse sul uurida oma sugupuus oleva inimese minevikku ja/või  ajalugu või siis midagi tähtsat, mis puudutab konkreetselt sind, aga on seotud sinu minevikuga. Pea meeles seda, et tuleviku seemned on alati peidus mineviku mullas. On aeg kaevata sügavamalt, et leida see selgus, mida otsid. Ära karda õppida neist minevikumustritest. Ainus viis nende muutmiseks, on neid tundma õppida ning aktsepteerida nende olemasoluga.

Võibolla on sul aeg kuulata muusikat ning lasta sel end kanda minevikurajale ja kuulata sealset sõnumit, sest sinu hingepaelad on sinu jumalikkuse kätes, kes neid tõmbab. Pea meeles seda, et selle sõnumiga antakse sulle teada, et sa püsiksid häälestatuna kõiksusega. Sa oled ise oma elu muusik, ning sinu lugu lauldakse taevas.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaksikud” tab_id=”1438057445876-3-7″]

Kuula oma sisemist häält

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sinu keha saab jumalikkuselt tõeseid  ning täpseid sõnumeid. Sa pead teda ainult kuulda võtma.

Maalinud: Josefine
Maalinud: Josefine

Sinu inglid tahavad, et sa teaksid, et sa oled alati saanud jumalikke sõnumeid, isegi siis, kui sa ei pööra neile tähelepanu. Enamik neist sõnumitest tuleb läbi sinu füüsilise ja emotsionaalse tunnetuse, sest sinu keha on äärmiselt tundlik ka õhkõrnadele energiatele. Vahest võib juhtuda, et sa ei saa oma sisetundest aru, kuigi nad on alati täpsed tarkuse alused.

Sa said selle sõnumi vastuseks oma küsimusele, millele su keha on juba vastanud, läbi emotsionaalsete ning füüsiliste tunnete. Sul palutakse uskuda oma sisetunnet ning vastavalt sellele ka tegutseda ning teha seda viivitamata. Palu oma inglitel end aidata ja juhendada, mida nad teevad läbi sinu sisemise tunnetuse.

Tea, et sul on täiesti võimatu blokeerida sulle saadetud sõnumeid, sest sa alati tunned ja mõtled. Need kaks – tunded ja mõtted – on  peamised viisid, kuidas inglid sinuga suhtlevad. Kui sa oled parasjagu kellegagi koos ning sa tunned või mõtled lakkamatult millelegi konkreetsele, siis jaga oma mõtteid  ning tundeid ka teistega, sest need on mõeldud jagamiseks.

Jälgi oma keha, kui see tõmbub pingesse, siis on see märk sellest, et sinu keha saab signaali (energiat) teiste inimeste mõtetest ja emotsioonidest. Sule oma silmad ja kujutle, et pead vestlust oma pinges lihasgruppidega. Küsi oma pinges lihastelt: „Miks olete pinges?“. Kuula nende vastust, mis tuleb sinuni mõtte, tunde või isegi sõnade ja kujutelma näol. Sinu keha vastab sulle läbi oma reageeringute, mida ta arvab sinu tööst, sõpradest, suhtest ning ka teistest eluvaldkondadest. Usalda oma keha tarkust ning võta teda kuulda!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord Universumist. Selleks sõnumiks on:

Karma lõpetamine

Selle sõnumiga antakse sulle teada karma õppetunni lõppemisest või tsüklist, et oled edukalt lõpetanud oma mineviku karmalepingu või karmavõla. See võib viidata ka sellele, et sul on hiljuti olnud mõni äärmiselt raske väljakutse, millest üle said või oli sul isiklikke probleeme, millega kaasnes palju valu ning nõudis sinult suurt pingutust. Kuigi sinu elus tuleb ette veel mitmeid erinevaid õppetunde, ei pea sa selle konkreetse kogemuse/õppetunniga enam kokku puutuma.

Foto: Flickr
Foto: Flickr

Samuti tähendab see sõnum „õnneratast“, mis iganes läheb üles, peab ka alla tulema. Täpselt samamoodi käituvad looduses tõusud ja mõõnad. Sul palutakse aktsepteerida sinu elu tõusud ja mõõnad, sest selline see elutsükkel kord juba on. Kui sa suudad sellega kohaneda, alles siis hakkavad sinu unistused täituma. Kui sa iga järgmise elukatsumuse ajal suudad öelda: „See läheb mööda ja kõik saab korda,“ oled sa ka keskendunud, maandatud ning stabiilne.

Selleks, et parandada oma praegust olukorda, palutakse sul aktsepteerida ning kohaneda nende oma elu tsüklitega, mis puhastasid sind sinu mineviku karmavõlgadest. Seega, patsuta endale õlale ning teadvusta endale oma saavutusi. Jätka oma elu väljakutsete vastuvõtmist ikka püstipäi ning kohtle teisi armastuse ja austusega ning vastutasuks saad enamat, kui oled lootnud ka oma pöörasemates unistustes.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaalud” tab_id=”1438058609447-7-10″]

Erilisus

Inglid annavad sulle teada, et oled teistest alati erinev ning teistsugune olnud ja samas hindad sa seda omadust ka enda juures. Vahel tuleb sinu elus ette perioode, kus sa murdud, sest ühiskonna ja võibolla ka lähedaste surve on nii suur ning sa püüad olla „tavaline“. See aga on lõppenud sinu jaoks igal korral laastavalt.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Sa tead täpselt, et sul pole vaja ennast muuta ning sa ei saakski. Sa oled täpselt nii eriline ja ainulaadne nagu sind loodud on ning selle üle võid ja saadki ainult uhkust tunda. Nüüd algab sinu elus periood, kus sa mõistad igal sammul, miks sa oled loodud just sellisena. Sa saad oma igatsetud tunnustuse osaliseks ning sinu eripära kroonib edu igal sinu sammul. Viimaks hakkavad inimesed sind nägema lahtiste silmadega ning hindama südamega. Nüüd mõistad oma iga keha rakuga, miks oled selline nagu oled, nautides igat sammu oma elus.

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad haldjatelt, kadunud maailma oraaklitelt ja Universumist. Esimeseks  sõnumiks on:

Laste kasvatamine ja lapsed

Haldjad annavad sulle selle sõnumiga teada, et laste kasvatamisega seoses on oodata sinu elus positiivset muutust. Sulle ennustatakse ühte positiivse lahendiga ootamatut juhtumit sinu ja vanema, lapse või mõlema vahel.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Haldjamaailmas on peresidemed väga tähtsad. Nad saavad aru, kui tähtis on on nende suhete eest hoolt kanda. Haldjad ei luba endale kunagi solvumist, mis hakkab sinu hinge sööma. Nad räägivad kohe asjad selgeks ja jagavad ausalt üksteisega oma tundeid.

Selle sõnumiga julgustatakse sind oma tundeid pereringis välja näitama ning sellega seoses võtma samme vaimse ning füüsilise tervenemise suunas.

Sõnum võib olla ka märgiks, et sinu ellu on tulemas uus pereliige. See võib tähenda uut last, aga ka uut pereliiget läbi abielu, aga võib tähendada ka ammu kontakti kaotatud pereliikme naasmist. Need muutused tuuakse sinuni inglitiivul, mis tähendab seda, et sa oled kaitstud ja ammutad neist rõõmu ning jõudu.

Afirmatsioon: „ Mul on õnnelik suhe vanemate ning lastega. Ma lasen oma südamel avaneda, et ma saaksin tunda kaastunnet ja armastust kõigi oma pereringi liikmete vastu.“

Teise lisasõnumi saad Universumilt ning selleks sõnumiks on:

Sünkroonsus

Universum saadab sulle selle sõnumi näitamaks, et sa pead uskuma kõikehõlmavat sündmuste ahelat, isegi siis kui tunned ebakindlust ning lootusetust. Universumis ei eksisteeri selliseid asju nagu kokkusattumus ja juhus, sest täiuslikud inimesed ning võimalused ilmnevad imeväel siis, kui sa neid kõige vähem oodata oskad.

Foto: Kineticscribe
Foto: Kineticscribe

Isegi siis, kui sa ei suuda loogiliselt mõista, kuidas sinu unistused peaksid teoks saama, usu maagia võimsasse sünkroonsusesse, et see toob sulle kõike, mida vajad. Pea meeles seda, et see pole sinu asi teada, KUIDAS asjad juhtuvad; sinu asi on USKUDA ja teada, et kõik lihtsalt juhtub. Need „kuidas“ ja „kes“ usalda jumalikkuse kätte; ja kui sa oled end lõpptulemusele loovutanud, alles siis näidatakse sulle järgmist loogilist sammu, mida edasi teha.

Selleks, et sa saaksid oma praegust olukorda parandada, palutakse sul kohaneda ning aktsepteerida oma loomulike elutsüklitega, mis julgustavad sind uskuma sünkroonsuse jõudu.  Kui sa elad kooskõlas vastavusse viimise allikaga, positiivsete mõtete, emotsioonide ja palvetega, alles siis saad sa oma ellu ligi meelitada imelist sünkroonsust.

Afirmatsioon: „Ma usun, et sünkroonsus juhatab  mind sinna, kus ma olema pean.“

Kolmanda lisasõnumi saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Draakonipesa

Oraaklid annavad sulle teada, et sa oled alati kaitstud ning jumalikult juhendatud.

Foto: Jennifer Miller
Foto: Jennifer Miller

Sul on imeline sisemine häirekell, mis annab sulle alati teada, kui midagi „mäda“ on . Sa oled sisenemas ohtlikule territooriumile, seega astu ettevaatlikult ja jälgi hoolega end ümbritsevat.

Tee, millel sa praegu kõnnid, pakub sulle väga palju katsumusi ning paneb sind kõvasti proovile. See on samas nii ohtlik, põnev kui ka virgutav. See tunne on sama nagu siis, kui sisened uude tundmatusse suhtesse, teades, et see muudab sind igavesti. Täisväärtuslikult elatud elu ei ole elatud ainult ohutult. Sind ootavad ees uued kogemused, millest üks paneb ka sinu julguse proovile. Valik on sinu, aga pea meeles seda, et vahest tasub riskimine end ära ja toob sulle suurema kasu, kui jätta riskimata. Uued territooriumid ootavad avastamist.

[/vc_tab][vc_tab title=”Vähk” tab_id=”1438057743159-4-6″]

Võimalus andestamiseks

Inglid annavad sulle teada, et oma käesoleva olukorraga saad sa võimaluse paraneda, kasvada ning vabastada negatiivsed mustrid. Katsu näha teistes inimestes nende headust ning jumalikkust. Inglid aitavad sul vabastada andestamatud mõtted, tunded ja energiad ning tõstavad su kõrgemale rahu ja kaastunde kohale.

Foto: Mind Map Inspiration
Foto: Mind Map Inspiration

Inglid saatsid sulle selle sõnumi andmaks märku sellest, et sa oled  neist korduvatest negatiivsetest mustritest oma elus väsinud. Et sellest tsüklist välja murda, on äärmiselt tähtis vabastada vanad mürgised mõtted seoses selle konkreetse olukorra/suhtega, mis sind vaevab. Sa saad seda teha näiteks järgneval viisil: hingates sügavalt ning iga väljahingamise ajal annad oma hirmud, mured, viha ja teised haiget tegevad emotsioonid oma inglitele lahendada. Andestamine ei tähenda seda, et sa õigustad teiste inimeste käitumist. See tähendab seda, et sa ei ole enam nõus endaga kaasas kandma seda „mürgist“ emotsiooni ja mõtet selle inimese kohta. Vabasta, ole vaba ja koge oma elus uusi positiivseid mustreid, mis tulevad sinuni läbi andestamise.

Lisatähendused:

 • hoidu enda ning teiste süüdistamisest
 • kui vabastad viha, siis tuleb su ellu imeväel ka selle olukorra lahendus
 • suhetes ja olukordades on peidus varjatud õnnistus
 • keskendu soovidele mitte hirmudele ning hinnangutele

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord haldjatelt. Selleks sõnumiks on:

Keha liigutamine

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sinu keha tahab end väljendada läbi liikumise. Kuula oma keha ja ta ütleb sulle ise, millist tüüpi liikumist ta eelistab.

Foto: URS Health
Foto: URS Health

Sinu füüsilisel kehal on oma isiklik elujõud ja intelligentsus ning ta kuulub samasse elementide kuningriiki nagu haldjadki. Ta on samal ajal nii lapsik kui ka nõudev, täsikasvanulik ja ka läbinägelik. Selle sõnumiga palutakse sul usaldada oma keha ning antakse märku, et sa jälgiksid tema tarkust ning palveid, sest su keha vajab väga liikumist ja treeningut, et tunda end hästi.

Veeda mõni aeg oma kehaga suheldes, küsides temalt millist liikumistüüpi ta kõige enam eelistab. Tahab ta kardiotrenni nagu jooksmine? Rahulikku jalutuskäiku looduses? Venitamist ning meditatsioonilaadset treeningut nagu jooga? Tantsimiste muusika saatel? Kuula oma keha ning järgi seda, mida sinu keha sulle vastab.

Afirmatsioon: „ Ma pühendan end oma keha vajaduste rahuldamisele ning teen seda suure armastusega.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõvi” tab_id=”1438058086810-5-4″]

Tasakaal

Sind tuleb sel perioodil saatma peaingel Zadkiel isiklikult ning peamised märksõnad, mida ta endaga sel kaasa toob, on: tasakaal ja mõõdukus; koostöö ja kompromissid; oota õiget aega.

Foto: FB
Foto: FB

Inglid paluvad sul praegu hoiduda liiga impulsiivsetest otsustest ja tormakast tegutsemisest. Tegutse praeguses olukorras hästi tasakaalukalt ning läbimõeldult. Sa saad oluliselt parema tulemuse, kui analüüsid oma hetkeolukorda uuesti ning muudad oma lähenemist probleemile. Tea, et kui oled minevikus käitunud läbimõtlematult ning impulsiivselt, siis nüüd antakse sulle võimalus seda kõike parandada. Kui aga oled plaaninud teha järske muudatusi oma elus, siis selle sõnumiga palutakse sul kõiki neid otsuseid enne rahulikult ning metoodiliselt läbi kaaluda.

Selle sõnumiga julgustatakse sind tegema rohkem koostööd teistega, et sa näeksid olukorda nende vaatevinklkist, mitte ainult oma mätta otsast. Kaastunne ning leebus aitavad su unistuste täitumisele kaasa. Ka andestamine toob tervenemise, mis loob pinnase uute asjade alustamiseks.

Lisatähendused:

 • mõõdukus kõiges
 • koostöö ning ühised ideed
 • iseenda kammitsemine
 • leia tasakaal tegutsemise ja mõtisklemise vahel
 • oota paremat ajahetke

Peaingel Zadkiel aitab sul teadvustada, milline on sinu tõeline vaimne olemus: ära unusta, et sa oled Looja laps. Kutsu teda appi siis, kui su enesehinnang on madal või tunned end miskipärast tühisena.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Tormipilved

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et ka tormipilved on osa sinu elust, aga ka need kaovad. Igale vihmasele ilmale järgneb päikesepaisteline…

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Hetkel ümbritseb sind ilmselt ebameeldiv kaos. Selle põhjuseks võivad olla tähelepanuta jäetud asjaolud, mis on konflikti aluseks. Sa pead selle endasse kogunenud negatiivse energia vabastama nii nagu loodus vabastab tormituuled, kus energiad hakkavad kogunema ning tekib pööris ja viimaks vallandub metsik torm, mis tekitab korraliku kaose.

Mitte kõik tormid ei ole hävitavad. Pigem toovad nad vihma maapinnale ning tuule puudele, mis võimaldab seemnetel laiali kanduda, et elutsükkel saaks jätkuda. Lihtsalt pea meeles seda, et ükskõik mis sinus üles keerutab – või mida sa teistega koos kokku keerad – saab hiljem olema ainult sinu kasuks.  Päike hakkab paistma ja seemned hakkavad idanema ja kasvama ning uus elu saab sellega alguse. Ära karda asju veidi segada.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ambur” tab_id=”1438059863401-9-7″]

Ürgne jõud

Inglid annavad sulle teada, et igas naises on peidus ürgne jõud. Jõud kõigega toime tulla, ka kõige võimatumaga. Selle ürgse jõu abil toovad naised ilma oma lapsed ja kasvatavad nad suureks. Enamus naisi ei usu, et neis on peidus selline jõud, mis suudab kõike, sest neile on korrutatud mantrana, et naise roll on olla vagur ning alandlik.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inglid annavad sulle teada, et sinu elus on kätte jõudnud see hetk, kus sa pead oma ürgse jõu appi võtma. Sa ei pea tegema muud, kui USKUMA, et sa suudad need raskused läbi teha, mis sinu elus hetkel nii ületamatutena tunduvad. Olgu selleks siis vägivaldne partner, ebameeldiv ülemus või muul moel agressiivne inimene. Sa suudad ta oma elust ja turvatsoonist igaveseks välja tõrjuda ja lõpetada see kauakestnud terror! Pea meeles – sa suudad!

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord haldjatelt, kadunud maailma oraaklitelt ning Universumist. Esimeseks sõnumiks on:

Uus koht

Haldjad annavad sulle selle sõnumiga teada, et sinu poole on tulemas üks kohamuutus. Suure tõenäosusega sa kolid uude kohta. Samas see sõnum võib tähendada ka seda, et sa vahetad oma töökohta.

Foto: Free Travel Talks
Foto: Free Travel Talks

Haldjad on geograafiliste muudatustega väga seotud. Nad tunnetavad, et sinu energia kisub uue koha suunas. Võibolla oled sa mõelnud elukoha vahetusest ning selle sõnumiga antakse sulle teada, et on aeg hakata veel tõsisemalt selle peale mõtlema. Kirjuta nimekiri asjadest, mida sa soovid oma uue elukoha juures saada ning palu haldjatel sind selle koha leidmisel ning soetamisel aidata.

See sõnum võib tähendada ka seda, et oled vahetamas oma töökohta. Sa võid olla uue töö leidmise lävel, või sinu praegune tööandja otsustab sind üle viia/edutada teisele kohale ja sellega seoses ka teise piirkonda. Olenemata sellest, milline saab olema sinu kohavahetus, usu, et see muutus on sinu jaoks parim ning ka sinu elukvaliteet paraneb kõvasti.

Afirmatsioon: „Ma elan ja töötan kindlas, mugavas, ruumikas ning suurepärases keskkonnas ning asukohas.“

Teise lisasõnumi saad Universumilt ning selleks sõnumiks on:

Manifestatsioon

Selle sõnumiga annab Universum sulle teada, et sa peaksid teadvustama endale oma mõttejõu võimsust ning oma võimet manifesteerida endale kõike seda, mida hing ainult ihaldab. Sind utsitatakse selgitama oma soove ning vajadusi ning tutvustama end külgetõmbeseadusele. Sa oled sisenenud jumalikku manifesteeringu tsüklisse. Alles siis aitab Universum sul oma unistused teoks saada, kui sinu unistused teenivad sinu hinge ülimat hüvangut ja kavatsust.

Foto: Keywords & Suggestion
Foto: Keywords & Suggestion

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et edukas manifesteering on enamat, kui positiivne mõtlemine ja soovimine. Sa pead alistama ja eraldama end jumalikust lõpptulemusest. Pea meeles seda, et külgetõmbeseadus töötab kahte pidi, mis tähendab seda, et ole teadlik oma kahtlustest, hirmudest ja muredest ning jälgi oma negatiivseid mõtteid. Alles siis keskendu sellele, mida sa tahad, mitte sellele, mida sa ei soovi või kardad saada.

Selleks, et sinu praegune olukord paraneks, pead sa aktsepteerima ning kohanema oma loomulike tsüklite ning rütmidega, mis juhatavad sind manifesteeringuni. Tehes oma eluga rahu nii nagu see on täna ja praegu ning hinnates seda, mis sul juba praegu olemas on, lood sa endale elu, mida sa endale soovisid.

Afirmatsioon: „Ma kasutan oma mõtteid, et minu unistused saaksid teoks.“

Kolmanda lisasõnumi saad kadunud maailma oraaklitelt ning selleks on:

Tasa ja targu

Foto: One Tough Mother Runner
Foto: One Tough Mother Runner

Oraaklid annavad sulle teada, et liikudes tasa ja targu, jõuad sa kaugele. Nüüd on aeg liikuda rahulikult, ning mitte teha kiirustavaid samme ja seda kõike tee rahuliku südamega. Usalda, et võttes elu rahulikumalt, annab sulle suurema võimaluse siseneda oma unistusesse, kui kiirustades. Võttes maha aega, laseb sul võtta ühendust mahlakamate elumomentidega. Maitse oma eluvilju.

[/vc_tab][vc_tab title=”Sõnn” tab_id=”1438056936581-2-4″]

Uus algus

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sinu uus algus on nüüd kätte jõudnud! Vana valu ei tule enam eales tagasi ja edasi minnes läheb sul igal sammul järjest kergemalt, arukamalt ning armastavamalt.

Foto: Right Turn
Foto: Right Turn

Võibolla sa kardad seda uskuda, sest senini on sul olnud kohati lausa talumatult raske ning valus. Samas tunned sa kasvõi natukene seda uut algust, tundes üle pika aja jälle lillelõhna ja kuuldes linnulaulu. Oma viimased aastad elasid sa justki autopiloodil olles, märkamata ümberringi midagi ilusat ja tundmata kordagi, et tahaksid elada. See kõik on nüüd möödanik, selles võid sa täiesti kindel olla.

Algamas on täiesti uus elu, mis on täis elurõõmu, vaba hingamise ja puhta armastusega! Nüüd võid sa nutta nii nagu jaksad, sest need on juba rõõmupisarad.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Andestamine

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sa pead hakkama otsima oma südames lahendamata vimma, viha või lahkarvamusi enda ning teiste vahel. Kui sa oled siiani vihane või tunned end haiget saanuna tingituna teiste käitumisest, või on su elus mõned asjaolud, mis on sulle vastuolulised, siis nüüd on aeg need sellest negatiivsest ümbritsevast energiast lahti lasta. Sellele vastu punnimine ainult pidurdab sinu kasvamist ning tõmbab ligi ainult rohkem soovimatuid kogemusi.

Foto: Wallpapers For
Foto: Wallpapers For

Viha ning vimm on emotsioonid, mis seovad ning hoiavad sind konksu otsas, mis meelitab ligi selliseid juhtumeid, mis põhjustavad sulle kannatusi ning hoiavad neid sinus elusatena. Samas tõmbavad sind elujanust tühjaks ning sinu sisemine tuli kustub. Pea meeles seda, et mitte midagi head ei tule kunagi ei vihkamisest, vihast ega ka vimmast. Rahu saab tulla ainult läbi andestamise ja alles siis, kui sa vabastad kõik negatiivsuse sidemed. Võibolla pead sa andestama endale, et oled seadnud endale ebareaalsed ootused ning selle tulemusena oled hakanud enda tegemisi täiuslikkuse nimel saboteerima.

Vaata end ümbritsevat maailma ning näe, kuidas andestamise puudulikkus toidab kannatuste tuld. Andestamine on vabaduse ja rahu võti … ning see kõik saab alguse sinust enesest.

Selle sõnumiga palutakse sul praktiseerida andestamist, et sa saaksid olla aktiivne osaleja selles katkises ning häiritud maailmas, jagamaks andestamist, rahu ja ilu.

[/vc_tab][vc_tab title=”Neitsi” tab_id=”1438058389778-6-10″]

Külluse dušš

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sinu finantsolukord hakkab paranema siis, kui sa usaldad oma rahamured inglitele lahendada. Nad juhendavad sind ning näitavad, kuidas luua ja aktsepteerida oma ellu küllust. Kui sa töötad koos inglitega, sinu majanduslik olukord paraneb iseenesest nii kiiresti, kui sa ise sellel paraneda lubad.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

See sõnum on märgiks, et sinu finantspalveid on kuulda võetud ning neile on vastatud. Mida rohkem sa kuulad oma sisetunnet ning seda järgid, seda kiiremini sa koged oma finantsolukorra paranemist.

Lisatähendused:

 • mündid, mida oled hiljuti leidnud, on saadetud sulle sinu inglite või lahkunud lähendaste poolt, andmaks sulle märku, et nad armastavad sind
 • sinu poole on teel üks ootamatu rahasüst
 • anna kõik oma finantsmured inglite kanda
 • järgne sulle saadetud juhendamistele, sest need võivad olla vastused sinu finantsmuredele
 • küllusel on lisaks rahale veel palju teisi erinevaid vorme, nagu lisaaeg, võimalused ja ka ideed

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Partnerlus

Oraaklid saatsid sulle selle sõnumi, et sa hakkaksid märkama erinevate asjade vahel seoseid. See on ideede kogum, mille võluks on kahe inimese vaheline abielu ning nendevaheline energia jaotus.

Foto: Lynne Meredith Golod
Foto: Lynne Meredith Golod

Soovides endale partnerit, pead sa jälgima, et suhte tulem oleks kõigi hüvanguks. Igast suhtest ning partneritest on väga palju õppida.

Kui sa oled nii õnnelik, et leiad endale partneri, siis tea, et see on vastuseks sinu palvele ning sinu vajadused saavad rahuldatud. See on enne võimalikkusele, kus partnerlus ületab individuaalse potenstiaali.

See püha teekond tuletab sulle meelde, et sa ei ole kunagi üksi ja et alati on sinuga jumalikkuse partnerlus. See on äärmiselt paljutõotav enne.

[/vc_tab][vc_tab title=”Skorpion” tab_id=”1438059368994-8-10″]

Üksindus

Inglid annavad sulle teada, et ei sina ega ükski teine inimene pole loodud olema üksi. Üksindus hakkab tootma musti mõtteid ning võimendab neid igapäevaselt. Üksindusega kipuvad inimesed end haigeks mõtlema. Sellega suudab inimene läbi hirmude endale ja ka teistele palju halba korda saata. Üksik inimene näeb end alaväärse ning mittevajalikuna ning sellise mõtteviisiga inimene jääb haigeks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Pea meeles, et üksindus ei pea olema alati mitte füüsiline, ka suure pere keskel saab inimene olla üksik.

Foto: B.H. Andersen
Foto: B.H. Andersen

Selle sõnumiga kutsutakse sind märkama enda lähedal üksikut inimest ning teda aitama, tooma teda tagasi inimeste ning elu sekka. Selle käigus ei tohi sa ka ennast üksi jätta, ka siis mitte, kui sa ise kõigega hakkama saad. Pea meeles, inimene pole loodud elama üksi ning kõigega ise toime tulema!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Lase lahti oma ärevustundest

Inglid annavad sulle teada, et sa rahustaksid maha oma närvid ning siis saad kuulma inglite sõnumeid.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Kui sul on probleeme närvilisusega, siis inglid soovitavad sul tuua endale koju lavendlit. Lavendel on üks hästi rahustav lilleke, tal on salakaval lõhn, mis muudab sinu vaimu, keha ning meeled rahulikuks. Naudi seda lõhna läbi aroomiteraapia, lavendlipatjade ja lõhnakotikeste. Keskendu närvilisena olles lavendlile, sest selle lille ainitine vaatamine on täpselt sama rahustav, kui tema lõhna tundmine. Kui sa sukeldud lavendli tervendavasse energiasse, muutud sa üsna pea rahulikuks.

lavendel-Tourism-Profile

Lastes lahti oma ärevustundest ja hirmudest, alles siis saad kuulma inglite hääli, mis muutuvad järjest valjemaks ning selgemaks. Inglid on praegu koos sinuga ning tõid sulle selle sõnumi. Nad paluvad sul keskenduda ja leida endas see rahukeskus, et sa saaksid end neile taastutvustada. Sinu inglitel on sinu küsimusele vastus ja nad tahavad seda sinuga jagada, aga enne pead sa vabanema oma hirmumõtetest.

Lisatähendused:

 • hirm jääb ette
 • naudi rahulikku ning täisväärtuslikku und
[/vc_tab][vc_tab title=”Veevalaja” tab_id=”1438063043782-11-8″]

Sõprus

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et keha on hinge ajutine paik. Keha vajab und, toitu ning sooja. Hing seevastu aga armastust, sest ilma armastuseta hing närbub ega suuda kasvada.

Foto: Shaz Jones
Foto: Shaz Jones

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et armastust on mitmesugust. Mehe ja naise vaheline armastus, kus vajatakse teineteise armastust; ja laps vajab oma vanemate armastust, nii vajab hing ka sõbraarmastust. Hingele on äärmiselt oluline sõprus ning sõbraarmastus. Pea meeles, et tõelisest sõprusest sündinud side on isetu ning aus. Sõprus arendab hinge neid soppe, kuhu peab ulatuma ka isetu armastus.

Selle sõnumiga pannakse sulle südamele, et on aeg avada oma hing tõelisele sõprusele!

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad nii haldjatelt, Universumilt kui ka kadunud maailma oraaklitelt. Esimeseks sõnumiks on:

Keskonnateadlikkus

Haldjad annavad teada, et nad on Emakese Maa keskkonnast ning tervisest väga hoolivad. Nad paluvad sul olla teadlik keskkonna säästmise teemadel ning võtta sellest aktiivselt osa.

Foto: Caitlin Taylor
Foto: Caitlin Taylor

Haldjad annavad teada, et sinu võimuses on teha suuri muudatusi meie planeedi heaoluks. Tea seda, et Maa on elav, hingav olend ja haldjad kutsuvad sind endale appi teda aitama. Sinu panus võib olla taaskäitlemises; teiste poolt mahavisatud prügi üleskorjamine loodusrännakute käigus; kasutad keskkonnasõbralikku kodukeemiat; liitud keskkonnakaitse grupiga; hakkad taime- või toortoitlaseks; tarbid ökoloogiliselt puhast toorainet; õpetad oma lapsi olema keskkonnasäästlik ja räägid neile looduse haprusest.

Kui sa veedad aega looduses, palu haldjatelt juhendamist, kuidas sa saaksid kaasa aidata Emakese Maa tervise hoidmisel. Haldjad annavad sulle selle vastuse läbi sinu tunnete, mõtete ning loovad sulle sünkroonsed võimalused selle teostamiseks. Nad võivad anda sulle unikaalse võimaluse ning omaduse õpetamaks teistele keskkonnasäästlikkust.

Afirmatsioon: „ Mulle meeldib hoolitseda oma planeedi eest ja ma teen seda suure armastuse ning hoolega.“

Teise lisasõnumi saad Universumilt ning selleks on:

Kodune tasakaal

Universum annab sulle teada, et on aeg hakata tegelema oma koduse suhte ning kodu tervendamisega. See võib viidata probleemsele suhtele lapse, mõne teise pereliikme, eksi või praeguse partneri, üürilise või isegi toakaaslasega. See võib tähendada ka seda, et sul on konkreetse elukohaga (koduga) mingeid probleeme. Igal juhul saadeti see sõnum sulle märgiks, et sinu katsumused saavad lahendi ning sinu kodune rahu ja tasakaal saab taastatud.

Foto: Anatoli Styf
Foto: Anatoli Styf

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et on aeg pühendada end oma praegusele suhtele ning kuulutada oma armastust ja soovi viia asjad järgmisele tasandile. See võib paljastada ka  vajaduse pikendada oma praegust rendilepingut, elamist mitte müüa ning viia läbi suuremad muudatused oma praeguses elukohas, tehes sellest omale perfektne kodu. See sõnum on sulle märgiks jätkata ning pühenduda, mitte alla anda ja minema kõndida.

Selleks, et sa saaksid oma praegust olukorda parandada, pead sa kohanema ning aktsepteerima oma elu loomulikke rütme ning tsükleid, mis juhatavad sind koduse tasakaalu suunas. Pea meeles seda, et pole olemas täiuslikku suhet, pere ega kodu. Kodune tasakaal saavutatakse ainult läbi pingutuste, kaastunde ja kompromisside. Oma kodu, suhte paremaks muutmine aitab sul muuta paremaks ka oma elu ning selle kvaliteeti.

Afirmatsioon: „Olen õnnelikus ja tasakaalus kodus ning õnnelikus ja tasakaalus suhtes .“

Kolmanda lisasõnumi saad kadunud maailma oraaklitelt ning selleks on:

Kondikoguja

Oraaklid annavad sulle selle sõnumiga teada, et kõik, mida sa eluks vajad, on sul olemas.

Foto: Foto: Bone Collector Museum
Foto: Foto: Bone Collector Museum

Selle sõnumiga palutakse sul vaadata lähemalt olukordi nägemaks, kas sa oled ikka täielikult kohal või reageerid viimasele olukorrale ning alateadlikele ootustele.

Ükskõik millal tunned end haavatuna, reeglina just noorena, tunned et midagi tähtsat on sinult ära võetud. Sa kohaned ja aktsepteerid teatud versiooni sellest tõest, mis hiljem määrab selle, kuidas sa hakkad teatud olukordades oma elus käituma, mis tuletavad sulle meelde seda algset olukorda, millest kõik alguse sai. See, mida sa tead endast, mõjutab sinu hilisemat suhtumist piirangutesse ning nende tajumist.

Sa võid tunda end alaväärsena või arana; näed end isegi ebakorrektse ning mitte armastusväärsena või ootad, et keegi kritiseeriks sind. Pole vahet, milline on sinu küsimus, selle sõnumiga meenutatakse sulle, et tõde on see, et oled võimas inimene, kellel puuduvad piirangud ja võimalused on lõppematud. Oraaklid annavad teada, et nad on hoidnud sinu haavata saamisel võetud asja kindlalt kaitstuna ning nüüd on nad valmis selle sulle tagasi andma, kui sa sellele ainult järgi tuled. Sul on kõik olemas, mida sa arvad, et sul on puudu ning Kondikoguja on sinu sisemine allikas. Käitu nii nagu sul on vajalik ja sa leiad, et sul on see olemas, mida oled otsima tulnud. Kõik on võimalik. Pea meeles seda, et sinu minevikuhaavad ei määratle seda, kes sa tegelikult oled.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaljukits” tab_id=”1438062118920-10-1″]

Ületöötamine

Peamised märksõnad, mis sind sel perioodil saatmas, on: liigne töökoormus; võta vastu teiste abi; elu on tasakaalust väljas; stressiga seotud terviseprobleemid.

Foto: Eventplanne
Foto: Eventplanne

Inglid annavad sulle teada, et sa töötad liiga suure ülekoormusega ja teed liiga palju ületunde. Töö- ja eraelu on vaja viia paremasse tasakaalu. Püüad liiga palju ära teha. On aeg hakata vastu võtma teiste pakutud abi!

Inglid annavad teada, et on lootust, et sinu olukord või projekt saab hea lahenduse. Kuid oleks hea, kui jätaksid oma päevakavast välja ebavajalikud ja koormavad tegevused. Võta veidikene seda tempot maha ning sinu enesetunne paraneb.

Lisatähendused:

 • ainult töö ja mitte mingit puhkust
 • kõige pimedam aeg on ikka enne koitu
 • stressiga seotud terviseprobleemid
 • obsessiivne käitumine

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Mõttetõus

Inglid annavad sulle teada, et on aeg keskenduda oma kavatsustele ja paljudele headele asjadele, mis sind ümbritsevad. Seda tehes lased lahti depressioonist, madalast enesehinnangust ning ka üleliigsest kehakaalust.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Tea, et sinu mõtetel on võime luua sinu isiklik reaalsus. Seetõttu, tahad sa valida ainult positiivseid ning kõrge vibratsiooniga mõtteid. Teinekord on seda lihtsam öelda, kui teha. Kui jääd jänni, siis too endale koju oranž liilia, tal on võime sinu elu muuta paremaks.

Foto: Luke "Lucianvenutian"
Foto: Luke “Lucianvenutian”

Üheks mooduseks on see, et tood koju endale mõned oranžid liiliad ning istud neid vaikides süvitsi vaadeldes. Keskendu oma kavatsustele ja rõõmule, mida tahad ligi meelitada ning kogeda. Siis aseta liiliapott kodus või oma töökohas oma lauale. Kui liiliad õide puhkevad, sinu loodud visuaal hakkab manifesteerima.

Lase lahti mõtetest, mis keerlevad sinu ebatäiuslikkuse ümber. Selle asemel keskendu neile nii, et just need omadused teevad sinust erilise inimese. Pea meeles seda, et Looja silmis pole keegi eksitus, ja sa oled siia ilma loodud just sellisena nagu oled, kindla põhjusega. Et sul oleks lihtsam elada, pead sa sellega ka ise leppima ning aktsepteerima end nii nagu oled. Ela oma elu tõelise endana! Alles siis särad sa rõõmust ning sa oled teistele ingelliku inspiratsiooni allikaks.

Lisatähendused:

 • sa läbid hetkel depressiooni
 • ehita üles oma enesekindlus
 • lase lahti oma lisapagasist
 • palu abi oma kaaluprobleemide lahendamisel
 • keskendu rahumeelsetele ning rahustavatele mõtetele
[/vc_tab][vc_tab title=”Kalad” tab_id=”1438064167421-12-7″]

Andekus ja headus

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et kõik inimesed on milleski head ning andekad, ka sina. Kuigi sa tunned just vastupidist, et sa ei kõlba kuhugi ja millekski, sind ei vaja keegi ja sa ei oska midagi teha. See ei ole üldse nii! Sa lihtsalt oled jäänud kinni elu õppetundide sasipuntrasse. Neid sasipuntraid on jaganud sulle inimesed, kes on sulle pidevalt neid sõnu korrutanud, et sa pole seda, teist, ega kolmandat väärt. Nende ütlemised on sinusse kinni jäänud, sest sa oled neid uskuma hakanud ja nad on tekitanud sinus alaväärsustunde. Tegelikkus on see, et sa suudad palju enamat. Sinus on palju avanemata andeid ning väljendamata tundeid.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inglid teavad, et sa kardad eluga edasi minna ja uskuda, et oled väärtuslik. Pea meeles, et see on kõigest hirm! Pettekujutelm, mis kaob kohe, kui sa endale kordad: „Ma olen hea ning väärtuslik inimene!“ Kui hirm tasahaaval taanduma hakkab, hakkad endas nägema ja avastama palju ilusat ning väärtuslikku. Inglid annavad teada, et see päev on peagi käes. Mine aga julgelt edasi!

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead augusti I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad nii Universumilt kui ka kadunud maailma oraaklitelt. Esimeseks sõnumiks on:

Uhkus

Universum viitab sulle selle sõnumiga, et on aeg alla neelata oma uhkus, et sa saaksid praegusest olukorrast üle ning parandada oma elukvaliteeti. Sa pead suutma tunnistada, millal oled eksinud ning valima nägemaks läbi teise vaatevinkli  (kas sellel inimesel oli õigus või mitte), nii tõstad sa oma vibratsioone ja need toovad sind lähemale oma unistuste teostamisele. Peasõnum on see, et kui sa tahad luua endale õnnelikku, tasakaalukat elu, pead sa lahti laskma oma vajadusest, et sul on alati õigus ja/või „kontrollifriiklusest.“

Foto: Knowledge For Men
Foto: Knowledge For Men

Teiste halvustamine, karistamine või võitmine on vastuolus sinu loomuliku hingevajadusega  ning see viib su jumalikust joondumisest välja. Kui sul on aga julgust tunnistada oma vigu, siis taastad sa oma joondumise jumaliku allikaga. Oma vigade tunnistamine aitab sul kasvatada iseloomu, sisemist tugevust ja enesekindlust. See avab sulle lahenduste uksed ning loob parema suhte teistega. Kangekaelsus ning uhkus aga ei vii sind kuhugi, aga alandlikkus ja kompromissid toovad sind lähemale oma unistuste realiseerimisele.

Et sa saaksid oma praegust olukorda parandada, pead sa kohanema ning aktsepteerima oma loomulike elu tsüklite ning rütmidega, mis julgustavad sul tõusmaks kõrgemale oma egost.  Selle asemel, et oma põikpäisuse kiuste üksinda edasi rühkida, mitte alla anda, pead sa õppima teistega arvestama ning koopereeruma. Kui sa neelad oma uhkuse alla, alles siis saavad su unistused teostuda.

Afirmatsioon: „Ma tunnistan oma vigu  ja seeläbi parandan oma elukvaliteeti.“

Teise lisasõnumi saad kadunud maailma oraaklitelt ning selleks on:

Kodu

Oraaklid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sa tunned end oma nahas hästi ning oled seal, kuhu kuulud.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Rahu, turvalisus, ohutus, ühtekuuluvus ja kõik teised tunnused, mida soovid kodult, on nüüd ettemääratud.

See sõnum esindab kutset kogeda seda turvatunnet elades mugavalt oma nahas ning eirates ümbritsevat. Nüüd on aeg avada silmad sinuga sarnaselt mõtlevate inimestele, või sellele ühele inimesele, kes paneb sind end tundma nii nagu oleksid koju jõudnud.

Pea meeles, et kodu on armastus ning armastus on kõikjal sinu ümber. Pole vahet, mida sa soovid, sa oled täpselt seal, kus olema pead ning saad suurt kasu sellest, kui jääd sellele teele püsima, olenemata sellest, kuhu see sind edasi viib. Kodu jääb alati sinuga – kodu on seal, kus on sinu süda.

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõpusõnum” tab_id=”1438065347344-14-5″]

Mida on aga oodata lõikuskuu teisel poolel, saad teada juba ca´kahe nädala pärast, nagu ikka.

Paar mõttekildu:

 • Tunnustus ja tänu ei muuda midagi sinu ümber. Need muudavad sind ennast ning just see ongi kõige tähtsam.
Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Veidi lihtsat matemaatikat:

 • Kui paned oma ellu rohkem positiivsust, siis jääb sinna järjest vähem ruumi negatiivsusele. See on sinu elu, seega mida sina valid?

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

 

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tab][/vc_tabs]

Eelmine artikkelÜle kahe aasta šampoonita peapesu
Järgmine artikkel“Voodisamba” hoiab sind noore ja tervena
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

32 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi