Inglihoroskoop – hingekuu esimeseks pooleks

29
17803

Täiesti uskumatu, kui kiiresti aeg lendab. Alles oli suvi ja nüüd on juba käes aasta 11. kuu – hingekuu.

Ingitel on aega

Täna ei taha ma pikalt siin heietada, vaid jagan armsa Merle Lutsu imekaunist luulet, mis sobib suurepäraselt alanud hingede kuusse. Merle on meie pisikene luuleingel, kes aegajalt jagab meiega omi mõtteid. Kuna need on nii head, siis on patt neid ainult endale hoida.

Ma ei tea, kas siia tagasi veel tulen,
pean silmas maiset elu,
kui ükskord lahkun ja keha silmad suleb,
siis kõiksusest ma tunnen mõnu.

Niikaua, kuniks siin saan olla,
võin tunda tundeid küllaseid
ning hingest naerda, süüa, juua
ja pesta jalgu…mullaseid.

Saan paiste oma silmad nutta,
ka kurbust tuleb nautida
ja vahest poen ma vaikselt tuppa,
et rahvasilmist haihtuda.

Ja kui ma lõpuks tahan minna,
siis tean, et me veel kohtume,
te kõik kord tulete ju sinna,
kuid seniks…. Elu nautige!

[vc_tta_tabs][vc_tta_section title=”Selgituseks” tab_id=”1446271261627-a133f9b7-c0e7″]

Mida inglid pidasid vajalikuks sulle novembri esimeseks pooleks (1-14 nov) öelda, saad lugeda juba oma tähemärgi alt. Nagu oled aru saanud, siis ma ei kipu väga sodiaagimärke paika sättima nii nagu tradistioonid seda ette näevad, vaid paiskan kaootiliselt laiali, sest elu ise ongi paras kaos – kellele organiseeritud ja kellele mitte. Peamine on see, et sa oma elust rõõmu tunned ja ei kahetseks tehtud lollusi. Pea meeles seda, selleks, et saada kord vanaks ning targaks, pead sa esmalt olema olnud ka noor ning rumal…

loksusKas sa oma inglite sõnumeid kuulda võtad, on juba sinu enda teha. Sõnumite lugemisel ära unusta lugeda ka ühissõnumit ning lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle ühte-koma teist öelda.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ühissõnum” tab_id=”1446271915507-ec553aaf-0d2b”]

Unistusteni jõudmine

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et vastus sinu küsimusele, on jah! Võta see samm ette ja tee see ära! Unistused tulevad väga mitmel erineval viisil, nii unelemise, lootuste ja soovide näol. Kui sa hoiad oma eesmärke ning soove oma südames, siis neil on seal, selles pühas kohas, aega valmida.

Foto: Brus777
Foto: Brus777

Sa võid tunda aegajalt kahtlusi ning kõhklusi, kas sinu unistused saavad või ei saa ükskord teoks. Usu sellesse ja usalda, et sulle anti nende unistuste seemned Universumi poolt kindla eesmärgiga. Usu sellesse, et kui sinu unistused ei peaks täituma ega sina nende nimel elama, siis poleks neid sinu meeltesse istutatud. Universum toetab sind igati. Kõik on tema täiuslikus joonduvuses ning sinu unistused on varsti valmis manifesteerumiseks.

Lisatähendused:

 • pea meeles, et selle sõnumi taga on kõik Universumi peainglid
 • täna ja õnnista oma elu! Sa võiksid pidada tänulikkuse päevikut, tähistada või lihtsalt naeratada
 • ära unusta oma ühendust kõiksusega
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaljukits” tab_id=”1446271832028-6a049c8e-b800″]

Kolmas silm

Selle sõnumiga tahavad inglid sinu tähelepanu juhtida sellele, et oled saanud armastavaid sõnumeid läbi oma kolmanda silma, unenägudes või ilmsi korduvate mustrite näol. Pane tähele neid pilte, mida sa näed unes. Ära karda neid vaadata, need on sulle saadetud kõik inglite ja teiste kõrgemate jõudude poolt. Selleks, et sa saaksid paremini näha, soovitavad inglid sul endaga kanda purpurlillat tooni, see sümboliseerib sinu kuuendat tšakrat – ning avab sinu kolmanda silma nägemise.

kosmos

Selle sõnumiga võivad inglid viidata ka sellele, et sinu kolmas silm on tasakaalust väljas, mis väljendub selles, et sul on soov siinsest reaalsuset põgeneda. Teiseks kolmanda silma tasakaalutuse märgiks on see, et sa tunned end üleolevalt. Sellisel juhul, paluvad inglid sul endale teadvustada, et kõikidel inimestel on sünnipärane võime selgelt näha.

Lisatähendused:

 • kingi endale või kellelegi teisele üks „kuninglik hooldus“. Luba endal nautida seda luksuslikku tunnet
 • on aeg sinu kolmas silm puhastada, selleks pead sa tegema tööd oma energiatega, kristallide või afirmatsioonidega
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Neitsi” tab_id=”1446271729896-69306408-3d89″]

Emotsioonid, pühendumine

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle teada anda, et sa peaksid häälestama end oma emotsioonidele. Selleks sobib ideaalselt vesi, see sümboliseerib inimese teadvust.

randKas sinu emotsioonid on sügavad või pinnapealsed? On nad ähmased või selged? On nad laiaulatuslikud nagu ookean? Võibolla on sinu emotsioonid sul lainetena üle pea kokku löönud? Igatahes on sul praegu äärmiselt tähtis võtta enesele aega ning oma emotsioonidest ning nende juurtest aru saada. Kust nad tulevad ning miks nad sellised on.

Lisatähendused:

 • veeda aega vee läheduses, puhka ja puhasta ning tasakaalusta oma emotsioone
 • „taassünni“ läbi vee
 • hüppa sellesse võimalusse kahe jalaga sisse. Sa ujud
 • ava oma sensuaalsus läbi vee
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Skorpion” tab_id=”1446271782435-c4a58701-e042″]

Vaimsus, tarkus, alandlikkus

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle meelde tuletada vaimse teekonna alandlikkuse tarkust. Kõik kingid jagatakse võrdselt ning ilma diskrimineerimiseta.

energiavoolPraegu pead sa kire ja rahulikkuse vahel leidma tasakaalu ja selleks sobib ideaalselt kannikeselilla toon. Lilla toon tuleb sellest, kui segada punane (juurtšakra) ja sinine (kolmanda silma tšakra) omavahel. Inglid tulid sulle appi tasakaalustama oma elu praktilist ja vaimset külge.

Lisatähendused:

 • sulle tuleb kasuks õppida, mediteerida vaimsete seaduste ning uskumustega
 • kanna või keskendu lillale värvusele, kui tunned end olevat depressioonis, seltskonnast eraldatud või blokeerituna
 • selleks, et sinu unenäod saaksid olla intensiivsemad, aseta oma voodisse midagi lillat
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Sõnn” tab_id=”1446271635205-51625f6c-c586″]

Süütus, usaldus, ausus

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle meelde tuletada, et sa oleksid aus nii enda kui teiste vastu. Kontrolli, kas sinu kavatsused on puhtad ning sinu langetatud otsused teenivad kõigi kõrgeimat hüvangut. Loodusel on üks üdini puhas, süütu, usaldav ja ausameelne olend – selleks on ükssarvik. Ta on olend, kelles on tasakaalus nii füüsiline kui vaimne energia. Selle sõnumiga tahetakse sulle öelda, et sa oleksid nagu ükssarvik, täis ausust, süütust, usaldust ja headust.

Foto: Ascension Earth
Foto: Ascension Earth

Lisaks tuletatakse sulle meelde, et sa usaldaksid seda, millist teed sa praegu kõnnid. Hoia tasakaalu amoki ning vabalt jooksmise vahel.

Lisatähendused:

 • austa teisi, ennast ning Emakest Maad
 • oma aususega suudad neutraliseerida mürgise klatšimise
 • sul on võime aidata teistel end tervendada
 • katsu näha sind ümbritsevates inimestes nende süütust
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Vähk” tab_id=”1446271682071-d8719eb8-1f08″]

Muutumine/puhastus

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle teada anda, et sinu muutuste toojaks on tuli. On aeg oma kookonist välja ronida ja lubada endal muunduda imekauniks liblikaks. Võta endas kokku see julgus ning põleta ära vana, et uus saaks tulla. Sa tead täpselt, mida sa selleks tegema pead. On aeg taaskord süüdata sinu sisemine tuli (või siis tuli sinu tagumiku all!). Hakka tegutsema ja võta need esimesed sammud juba täna, mis lasevad sul sellel suurepärasel muutusel esile tõusta. Olgu sul oma muutuse käigus julgust ja tea, et kõik on lihtsalt suurepärane.

tsakrate energiavoogKa tahetakse sulle öelda, et tulel on loomulik puhastav vägi ja seda igas muutuses, puhastusprotsessis, mis parasjagu aset leiab. Võibolla on aeg ka puhastada sinu mõttemaailma, tegusid, suhteid ja võibolla veel midagi, mis ei ole sulle ei tervislik ega kasulik. Muuda oma vanu ning sissekulunud harjumusi, et sa saaksid end taas tervena tunda.

Lisatähendused:

 • mõne tseremoonia või riituse jaoks on just praegu kõige sobivam aeg
 • astu kellegi või millegi kaitseks välja
 • hoolitse oma kodu ja südame eest
 • tee oma igapäevarutiinist üks paus
 • sa vajad hetkel kedagi sõltumatut
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Lõvi” tab_id=”1446271705613-cd088f3c-92a3″]

Kaastunne, armastus, kasvatamine

Selle sõnumiga soovivad inglid sinu tähelepanu juhtida sellele, et on aeg endalt küsida, mis sinu elus vajab tervendamist. Hoia oma süda avatuna ja ole kaastundlik nii enda kui teiste suhtes. Lase armastusel kaunistada oma südant ning avardada oma meeli. Alles siis hakkad sa nägema seda kõigis enese ümber ning igas inimeses ning eluvormis. Sa hakkad suhtlema ning vastama armastaval viisil. Sa tunned end kergemalt, õnnelikumalt ja vabana igast koormast.

Foto: Tomasz Alen Kopera
Foto: Tomasz Alen Kopera

Sul palutakse koheselt avada oma süda enesearmastusele ja luua enesega sõbrasuhe. Seda kõike aitab sul teha roheline värvus. Roheline värvus on seotud südametšakraga, mis omakorda esindab tervenemist, arengut, armastust ning hoolivust.

Ka palutakse sul hakata suhtlema teistega südamest. Usalda ennast ja teisi. Usu, et sinu süda ei luba sul rajalt kõrvale kalduda. Armastus on kaastundlikkus. Kui sinu südametšakra on tasakaalust väljas, siis pead sa oma südametšakra tasakaalustamiseks kasutama kaastunnet, mitte empaatiat ega sümpaatiat, sest need viivad sinust energia välja. Kui sa pakud end teistele appi ainult kohusetundest, häbist, süütundest või hirmust, siis põled sa läbi. Sa pead lubama endal ka midagi vastu saada. Katsu näha sind ümbritsevat maailma läbi oma südame silmade. Kui sa seda viimaks suudad, siis tunned, kuidas elujõud sinusse tagasi tuleb.

Lisatähendused:

 • sa pead toitma ning hoolitsema oma suhte või vaimsuse eest
 • üks olukord või probleem on tervenenud
 • ava oma süda nii palju kui vähegi võimalik
 • armatse eluga
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaalud” tab_id=”1446271759952-0991189e-ff68″]

Enesevaatlus

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle teada anda, et sinu hetke võtmesõnaks on enesevaatlus.

pinksIgal inimesel on olemas tema varjukülg – see on osa, mida on „raske“ vaadata või sellega leppida. Aga nüüd on kätte jõudnud aeg, mil pead oma varjupoolt tunnistama hakkama. Alistu oma hirmudele ning anna need inglite kanda. Võta enesele aega olla enesega rohkem kooskõlas ning tunda end vabana.

Lisatähendused:

 • sinu tunded, mis on seotud parasjagu mingisuguse probleemi või olukorraga, hakkavad kahanema. Tunnista seda endale ja siis saad käituda vastavalt sellele, mis on vajalik sinu kõrgeimaks hüvanguks.
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaksikud” tab_id=”1446271658404-fbe1d1a0-35bc”]

Reisimine

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle märku anda sinu uuest teekonnast, reisist või asukohast, mis sind on ees ootamas. Kas sa tead, kuhu sa lähed või kuhu sa minna soovid? Just nüüd on selle otsuse tegemiseks kõige õigem aeg. Fakt on see, et mingisugune geograafiline muutus on sinul ees seismas. Olgu selleks siis töökoha või elukoha muutus, reis või midagi muud.

kodune-soojusSelle sõnumiga tahetakse sulle öelda veel , et sa hindaksid uuesti üle oma „transpordivõimalused“. Pane tähele seda, kuidas sa praegu oma elu “sõidutad”. Selle sõnumiga palutakse sul uuesti tõsisemalt üle vaadata need transpordivõimalused, kuidas sa saad punktist A punkti B. Sinu transpordivahend võib viidata sinu füüsilisele kehale, viisidele, harjumustele ja ka tegutsemistele. Pane tähele ka seda, kes on sellel teekonnal sinuga kaasas. Kas sina ise oled oma reisi juht või juhib seda reisi keegi teine? Sul palutakse oma teekonna valikud uuesti tõsisemalt üle vaadata.

Lisatähendused:

 • võibolla vajad puhkust, siis „pargigi“ end sinna, kus sa parasjagu puhata soovid
 • ole kannatlik selle rahuga, mis su elus parasjagu voolab
 • sind ootab ees üks võimalus, mis päädib reisimise või kolimisega
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Veevalaja” tab_id=”1446271857162-f9885960-bd34″]

Käitmismustrid

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle teada anda, et sa töötaksid jätkuvalt oma vaimsete võimete kallal. Leia endale koht, kus tunned end kindlalt ning turvaliselt ja saad oma vaimsuse kallal töötada. Inglid soovitavad sul kasutada üht kaunist kristalli – ametüsti, kuna sellel kivil on ka kaitsvad omadused.

Ametüst Foto: TYWJUWDBI
Ametüst
Foto: TYWJUWDBI

Selle sõnumiga palutakse sul tuvastada enda kahjulikud uskumused, käitumismallid ja harjumised, mis blokeerivad sinu arengut. Tuvasta ning vabasta need harjumused, et sa saaksid edasi liikuda. Kontrolli ka oma tundeid ja emotsioone selle puhastamisprotsessi käigus, lase kõigel negatiivsel minna.

Lisatähendused:

 • tööta koos ametüstiga, et viia oma füüsiline ja vaimne mina, oma ärkveloleku- ning uneaeg ja energeetiline keha tasakaalu.
 • sa oled kaitstud, kui sa äratad oma loomuliku võime näha jumalikku energiat. Tööta ametüstiga, et saaksid avada ja kiirendada oma vaimset arengut ning selgeltnägemist.
 • sind vajab üks loom, kes vajab sinu hoolt ja tähelepanu selleks, et terveneda
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ambur” tab_id=”1446271810835-1a735605-ff37″]

Läbinägelikkus

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle teada anda, et nüüd on aeg astuda ühendusse kõige müstilisema ja maagilise iseendaga. See osa sinust on äärmiselt võimas. See hoiab endas tohutut teadmist ja tarkust, seega otsi sealt oma vastuseid.

vibratsioonidKanna endaga hõbedat, sest hõbe on jumalanna värvus. See esindab Jumalikku naiselikkust, kuud, avalikku esinemist, läbinägelikkust, peegeldust, sihikindlust ja kannatlikkust. Pea meeles, et jumalanna on Jumaliku Allika üks osa. Jumalanna hoiab endas püha kolmainsust – neitsit, ema ja vanaeite. Selle sõnumiga paluvad inglid sul mõelda sügavalt järele, millises eluetapis sa oma kolmainsusega oled. Teadvusta seda endale ning tähista neid eluaspekte, kus sa oma jumalannaga parasjagu oled. Jaga endaga jumalanna energiat, mis on ühenduses kuufaasidega.

Lisatähendused:

 • on aeg oma tööga avalikkuse ette tulla
 • pea järge kuutsüklitel ning sünkroniseeri oma rütmid kuutsüklitega
 • tunnista endale elu tõusu ja mõõna, see aitab sul olla erinevates olukordades kannatlikum
 • sinu käesolev projekt võib vajada „inkubatsiooniaega“, ehk teisisõnu vajab su projekt 9 kuud, enne kui ta valmis saab
 • heaolu on sinu juurde juba teel
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Jäär” tab_id=”1446271261757-411eb2b3-c04a”]

Lase oma meeltel lennata

Selle sõnumiga soovivad inglid sinu tähelepanu juhtida sellele, et sa korrigeeriksid ja vormiksid oma elu uuesti. Sa saad seda teha ka täielikult ärkvel olles, seda kutsutakse unistamiseks. Selleks võta endale aega istuda vaikselt ja lase oma keskendumisel hajuda. Lase sind ümbritsevatel piltidel, helidel, värvidel, tunnetel ja lõhnadel endasse imbuda. Kirjuta kõik need emotsioonid, mida sa selles unistamise faasis saad, enda jaoks üles, sest need on sõnumid sinu inglitelt.

ingel tuviSamuti annavad inglid selle sõnumiga sulle teada, et on aeg võtta endale paar vaba päeva või vähemalt mõned hetked enese jaoks, et saaksid viivukesegi puhkust. Lase oma meeltel, mõtetel uidata koos oma kujutlusvõimega – sellisel viisil saavad inglid sulle palju lihtsamini tuua neid sõnumeid, mis on seotud sinu kasvamise, arengu ning elueesmärgiga.

Lisatähendused:

 • räägi sõbrale oma kõige salajasematest unistustest, lootustest ja soovidest
 • sõnum, mille sa saad, on mõeldud jagamiseks kõigi hüvanguks
 • unista koos teistega, et neid toetada, tervendada ning inspireerida
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kalad” tab_id=”1446271880658-8024e8be-fd2c”]

Suvi

Selle sõnumiga paluvad inglid sul tegutsema hakata oma unistuste manifesteerumise nimel. Kasuta tegutsemiseks oma intelligentsust ning kindlameelsust, mida sa antud olukorras väga vajad. Sel ajal kohtud sa nii valguse kui pimeduse, tundmatu kui tuttavaga olukorraga. Aga inglid paluvad sul mitte karta, sest see on kogemus, mis viib sind sinu arenguteel uuele tasemele.

elav tuliKa antakse sulle teada, et suvi on see aeg, mil sinu eesmärgid valmivad. Oota ja sinu projektid, suhted ning ihad saavad manifesteeruda just siis.

Lisatähendused:

 • see on sinu jaoks hästi energiline aeg ja seetõttu vajad sa maandamist. Selleks veeda palju aega looduses
 • sinu meeled on vägagi ärkvel ja aktiivsed. Sinu intuitsioon on võimas ning täpne ja inglid soovitavad sul selle kallal rohkem tööd teha
 • keskendu oma sisemisele „sõdalasele“ ja kanalda temast enesekindlust ja positiivset jõudu
 • Suhtlemine hoiab sind avatuna ning laseb sul areneda. Seega mine välja suhtlema ja leia uusi tutvusi.
[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Lõpusõnum” tab_id=”1446271939824-e61e4f4f-7bdb”]

Mida on aga oodata hingede kuu teisel poolel, saad teada äkki ca´kahe nädala pärast, kui sõnumitoojad seda soovivad.

tants

Lõpusõnum tuleb samuti sinu inglitelt ning selleks sõnumiks on:

Peaproov

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle südamele panna, et sa ei lükkaks oma valikuid edasi. Pea meeles, et see on heaendeline moment, kui leiad tegutsemiseks oma teel mitu valikut. Võta enesele aega tunnetada oma keha reaktsioone oma praeguses olukorras. Vii vajadusel läbi oma valikute „peaproov“ ning tunneta seda, kuidas su keha reageerib teatud valikutele. Jälgi hoolega seda füüsilist muutust, mis toimub praegu sinu hetkeolukorras ning siis, kui oled endale kujutanud valikuga loonud uue reaalsuse. Kui sul on mitu valikut, siis vii ellu see valik, mis paneb sind kõige paremini tundma ning muudab su kõige õnnelikumaks, isegi siis, kui see valik tundub olevat raskete killast.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Kui soovid läbi viia alternatiivset „peaproovi“ oma hetkeolukorra probleemilahendusele unes, siis keskendu enne magama jäämist sellele probleemile ja lahendusele, mida välja käisid. Ärgates märka oma tundeid ja sõnumeid, mida magamise ajal said.

Lisatähendused:

 • sind juhatatakse kõrgemate jõudude poole leidmaks õiget kurssi ja rada, sest sinu praegune olukord ei teeni enam sinu kõrgeimat hüvangut
 • kutsu enda ingleid või teisi abijõude appi, et nad tuleksid ja aitasid sinul oma elu muuta

Päevarosin

 • Olenemata ilmast, võta alati oma päike ise kaasa!

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs]

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

Eelmine artikkelMaagilise väega nukud
Järgmine artikkelVäljakutse vuntsikuuks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

29 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi