Inglihoroskoop – juuli II pooleks

41
17795

Juulikuu on jõudnud poole peale ning suvi on vahepeal kuhugi ära kadunud, aga loodetavasti toob ilmataat suve meile enne kuu lõppu ikka tagasi ja enne sügist teist enam ära ei kutsu.

Foto: Wallsaved
Foto: Wallsaved

Nautigem veel neid kauneid suvelõhnasid, mida loodusel meile pakkuda on. Lisaks palju värskeid aia- ning metsaande, mida talveks varuda nii purkidesse kui sügavkülma – ja ka kuivatada.

Mõnusat ja värvikirevat suve jätku, kallid lugejad!

[vc_tabs interval=”0″][vc_tab title=”Selgituseks” tab_id=”1436950802861-2-3″]

Inglid on oma sõnumid juuli II pooleks, ajavahemikuks 16-31 juuli, edastanud.

Foto: 1ms
Foto: 1ms

Nagu ikka on kõigile üks põhisõnum ning mõnel lisaks veel selgitussõnum, mis sind sel perioodil ees ootab ning  boonussõnum, jällegi mõnel on neid rohkem, millega antakse mõista, millele tuleks just juuli teisel poolel eriti keskenduda või tähelepanu pöörata.

Millised sõnumid just sulle mõeldud on, selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui Klõpsa enda tähtkujul ning vaata, mida on inglid sulle seekord kaasa toonud. Ära unusta lugeda ka ühis- ning lõpusõnumit.

Kas sa nende juhendeid ka järgid, on juba sinu enda otsustada.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ühissõnum” tab_id=”53d650cf-4b34-8″]

Seekord saatsid inglid koguni kolm sõnumit.

Esimene sõnum:

Sel perioodil tuleb isiklikult appi peaingel Gaabriel, kes toob endaga kaasa sellised peamised märksõnad: erakordne küllus; viid oma unistused ellu; kosuta iseennast ja teisi.

Foto: 123 RF
Foto: 123 RF

Gaabriel annab sulle teada, et sinu loovus ja pingutused kannavad imelist vilja. Kõik, mida teed, on justkui Midase puudutus: kõik see millele pühendad oma tähelepanu ja armastavat hoolt, puhkeb õide. Suhte, laste, emaduse ja loomingulisusega seotud aspektid, kõik edenevad hästi. Kõik loomingulised püüdlused kannavad vilja – olgu selleks lapse ilmaletoomine, taimede või loomade eest hoolitsemine või uuele äriprojektile elu sissepuhumine.

Naudi kõike ilusat, mida elul on sulle pakkuda; ja tea, et väärid, et sinu eest kantaks suurepärast hoolt. Hoolitse hästi ka oma keha eest, olgu selleks massaaž või jooga; või mis iganes aitab sul tunda end terve, särava ning kaunina.

Lisatähendused:

 • küllus
 • veeda aega looduses
 • pühenda end loomingulistele ning kunstilistele projektidele
 • kanna armastavalt hoolt enda ja teiste eest
 • periood, kus füüsiline ja vaimne tervis on suurepärased

Peaingel Gaabriel on sõnumitooja, kes toetab ja annab juhatust nii tulevastele lapsevanematele kui ka neile, kes alustavad uute loominguliste ettevõtmistega. Kutsu Gaabrieli, kui vajad loomingulist inspiratsiooni ja julgust ning võimalust oma andeid ellu rakendada.

Teine sõnum (ka selgitussõnum)

Peamised märksõnad, mis sel perioodil sind saatmas on: laristad või koonerdad rahaga; head äriotsused; annad neile, kel vähem.

Taskuraha
Taskuraha

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sind ootavad ees äärmused. See võib olla hoiatus, et oleksid oma ressurssidega säästvam. Võibolla on aeg avada endale säästuarve või vaadata üle oma kulutamisharjumused. Äkki oled rahaasjades liigselt konservatiivne. Lisaks sellele võib see sõnub viidata sellele, et annetaksid raha või pühendaksid oma aega heategevuseks.

Sinu raske töö kannab vilja, kuid jää avatuks uutele võimalustele. Muutused on vältimatud ja toovad endaga kaasa uusi rahalisi võimalusi. Ole avatud uutele põnevatele väljakutsetele. Ära lase hirmumõtetel end tagasi hoida.

Lisatähendused:

 • head ärilised otsused või investeeringud
 • suured ostud
 • koonerdamine
 • hirm kogutud säästude kaotamise ees

Kolmas sõnum (ka selgitussõnum)

Inglid annavad sulle teada, et oled liigselt keskendunud kõigele sellele, mida sul pole. Tänu külgetõmbeseadusele loob puudusest mõtlmine reaalset „puudust“. Abi on käeulatuses, kuid sinu pessimism takistab sul seda märgata. On aeg ümber hinnata oma mõtted, kuidas asjadest räägid ning uskumused, mis puudutavad raha. Lõpeta hädaldamine ja võta vastu ükskõik missugune abi, mida pakutakse.

Õnneks hakkavad asjad paranema ja praegused ebameeldivad tunded on ajutised. Samal ajal on väga oluline, et kannaksid hoolt nii oma  füüsilise kui ka vaimse tervise eest.

Lisatähendused:

 • ebakindel eraettevõtlus
 • rahalised raskused
 • ebaõnnestunud juriidilised vaidlused

Seekord saad ka kolm boonussõnumit, millele tuleb sul juuli II poolel eriliselt tähelepanu pöörata või millele eriti keskenduma pead. Esimene sõnum tuleb haldjatelt ning selleks selleks sõnumiks on:

Naerata

Lihtsalt naerata ja pane tähele seda, kuidas sind ümbritsev hakkab muutuma.

Foto: Lunah Zon
Foto: Lunah Zon

Mida sa mõtled, kui naerad, kuidas end tunned? Kas sa mõtled momentaalselt muredevabale elule? Pane tähele – kohe, kui naerad, ei mõtle ega muretse sa enam ilmalike asjade – nagu stress, mured, ajapiirangud või isegi valu, üle. Kui öeldakse: „Naer on parim ravim,“ siis on see tegelikult tõsi, mille paljud  kahjuks unustanud on, eriti siis, kui ollakse kimpus erinevate tervisehädadega. Naerata nüüd, mitte ainult suu, vaid ka oma silmade ning südamega. Naerata, et saaksid kiirata teistele oma positiivsust ning nakatada ka teisi sellega. Kas sa ei tunne end nüüd paremini? See on hämmastav, kui väike ning praktiliselt tähtsusetu asi – naer – saab ja võib muuta meid ümbritsevat maailma, energiaid ning levides edasi „liblika tiivalöögi“ efektina – kus kõik on omavahel seoses.

Võta end kokku ning naerata iga päev, kõikide oma päevaste tegemiste juures. Jaga oma kaunist “irvet” teistega, sa ei pruugi sellest isegi teadlik olla. See on viis, kuidas inglid sind juhivad ja suunavad, et sa tooksid siia oma kogukonda rohkem valgust.

Sa võid isegi kirjutada sõna „NAERATA“ mõnele märkmekleepsule ning kleepida see kuhugi endale nähtavasse kohta, näiteks lauale, arvuti ekraani nurka, või sülearvuti kaanele. See meenutab sulle iga kord – naeratada, kui seda näed ning vähendab su pingeid ning parandab töövõimet. Kleebi naerunägu oma külmiku uksele ning iga kord, enne kui sa uske avad, vaata seda ning sa avastad, kui palju muudab see sinu toiduvalikut enne ja pärast kapiukse avamist. Võta endale plaani iga päev naeratada, kui sa lahkud kodust tööle, lähed kooli, või viid lapsed lasteaeda või kooli, lähed poodi jne. See on esmamulje, mida sa tahad, et inimesed sinust mäletaksid. Naeratus on väga kaunis ning kasuta seda alati.

Lisatähendused:

 • too naer ka teisteni
 • sinu tuju tõuseb
 • sinu energiatase tõuseb koos sinu tujuga

Teise sõnumi saad kadunud maailma oraaklitelt ning selleks sõnumiks on:

Liikumine

Sa liigud edasi positiivsuse suunas.

Kobra poos Foto: Yoga and Fun
Kobra poos
Foto: Yoga and Fun

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et on aeg positiivseks impulsiks, sest sa tuled välja piirangute ajast. Sa oled uue seikluse ning avastuse lävel. Sa võid tunda tungi minna reisile, muuta oma soengut või kolida uude elukohta või vahetada töökohta. Pole vahet, mida sa ette võtad, aga vanaviisi sa jätkata ei saa. Sa tunned vajadust liikuda edasi. Ükskõik, millised on sinu nõudmised, näed sa, kuidas sinu unistused hakkavad vaikselt teostuma ning kuidas sinu ees kiivalt kinni olnud uksed imeväel ise avanema hakkavad.

Liikumine on hetkel sinu meeleseisund. Udu hajub ja sa tunned vaistlikult, kuhu astuma ning mida tegema pead. See pole aeg hirmu tundmiseks. Lase hirmud vabaks ning mine edasi.

Kolmanda sõnumi saad aga Universumilt ning selleks sõnumiks on:

Intuitsioon

Selle sõnumiga julgustatakse sind usaldama oma sisemist vaistu ning aktsepteema oma sisemist tarkust, mis pesitseb sinu hinges.

Foto: Quality Index
Foto: Quality Index

Sind julgustatakse austama igal ajal oma tundlikkust ning seadma esikohale oma aimdused ja vaistlikkus üle loogilise mõtlemise ning praktilisuse. See pole aeg, mil peaksid võtma arvesse teiste mõtteid ning soovitusi, reetmaks oma enese intuitsiooni selleks, et sobituda teistega. Sest sinu kõhutunne ei jäta sind kunagi maha ning ei vea sind alt!

Sul palutakse veeta vaikselt aega üksinda. Loodus ning väljas olemine aitab sul suurendada sinu ühenduvust Allikaga ja laseb su hingel joonduda Emakese Maaga. Samuti regulaarsed palved, meditatsioon, kauni muusika kuulamine, mõttega hingamine ja liikumine/treening nagu jooga või Qigng atavad sul suurendada oma intuitsiooni ning arendada selgeltnägemis -, -kuulmis, -tundmis ja -teadmise võimeid.

Selleks, et sinu praegune olukord muutuks, palutakse sul kohaneda ning kooskõlastada oma elu loomulike rütmide ning tsüklitega – tsüklitega, mis julgustavad sind usaldama oma sisetunnet. Kui oled kõhklev ning ebakindel, järgi oma sisetunnet, sest see teab teed, mis teenib sinu kõrgemat hüvangut. Kui usud endasse ja oma ühendusse jumalikkusega, siis juhitakse sind täpselt sinna, kuhu sul vaja jõuda on.

Afirmatsioon: „Minu intuitsioon juhatab mind alati sinna, kuhu mul vaja jõuda on.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Jäär” tab_id=”d1354b88-b608-3″]

Peamised märksõnad, mis sind sel perioodil saadavad, on: suur kurbus; anna endale aega tervenemiseks; vajadus andestada endale või teistele.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Inglid annavad sulle teada, et on juhtunud midagi kurba. Tegu võib olla hetkeolukorraga või sündmusega minevikust, mis mõjutab sind ka praegu. Usu, kurvastus möödub ning lõpuks mõistad, miks see olukord su ellu tuli. Vabasta valusad mälestused ning liigu julgelt edasi.

Andestamine on võimas tervendaja. Ära klammerdu minevikupettumuste ning konfliktide energiasse. Andesta ka endale nende valikute eest, mida oleksid soovinud teha teisiti. Toona andsid endast parima, nii et lase minevikupettumustel minna.

Lisatähendused:

 • arusaamatused
 • üksindus
 • suhteprobleemid
 • valulikud selginemised

Selgitussõnum

Peamised märksõnad, mida inglid endaga kaasa toovad, on: akadeemiline, sõltuv, kannatlik, edukas.

Foto: Len Mooney
Foto: Len Mooney

Sind on ees ootamas head uudised rahaküsimustes. Sa soovid võtta vastu suuremaid väljakutseid. Silme ees terendab uus õppimisvaldkond.

Inglid annavad sulle teada, et satud olukordadesse, kus sinu rahaasju puudutavad head uudised on peagi saabumas. Sinu plaanid täituvad kindlas ja järjepidevas tempos. Hakkad tegelema uue hobi või huvialaga.

Kohtad inimest, noorukit, kes on üliõpilane või armastab õppida. Ta on keegi, kes on optimistlik, kuid samas saavutuste suhtes realistlik, edukas, kindel, kannatlik, majanduslikult mõtlev ning usaldusväärne.

Lisatähendused:

 • millegi uurimine
 • suur elutarkus
 • uued õpingud mõnes koolis
 • materialism

Boonussõnumiga antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Tõusulainel

Just praegu saavutad sa edu lihtsalt ning kiirelt.

Foto: LWACE
Foto: LWACE

Sa võid kindel olla selles, et oled sisenenud aega, mil surfad külluse tõusulainel. See laine on suunda muutnud ning nüüd on käes aeg testimaks sinu surfioskusi. Kõik, mida tead, mida oskad – on paaris sinu unistuste ning lootustega – need kannavad sind edasi. Nii inimesed kui ka erinevad asjaolud on tulnud välja võimaluste ja potentsiaali ookeanist, et võtta kuju laine imetabasest tegevusest. Tea seda, et sa oled täiesti kindlalt õigel teel!

[/vc_tab][vc_tab title=”Sõnn” tab_id=”1436950804271-3-1″]

Sellel perioodil saadab sind peaingel Haniel isiklikult ning ta toob endaga kaasa järgnevad peamised märksõnad: kuula oma intuitsiooni; ole kannatlik; enne kui tegutsema asud, mõtle hoolikalt, mida soovid.

Foto: Crystal Andrus Morissette
Foto: Crystal Andrus Morissette

Said selle sõnumi, kuna vastused su küsimustele peituvad sinu enese tunnetes. Usalda oma intuitsiooni ja sensitiivseid võimeid. Pööra tähelepanu oma unenägudele ja sisetundele, need juhivad sind õiges suunas.

Kuid hetkel pole veel vaja tegutsema tormata. Selle asemel anna endale aega süvenemiseks, sest kõik ei pruugi tegelikult olla nii, nagu pealtnäha paistab. Eemaldu igapäevakärast ning palu juhatust oma inglitelt ja vaimsetelt teejuhtidelt. Iga asi omal ajal – ole kannatlik.

Lisatähendused:

 • rääkimine hõbe, vaikimine kuld
 • uuri vaimseid õpetusi
 • hoia oma unistused ja soovid enda teada
 • õpi emotsionaalselt laetud olukordadest

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Veidi tsirkust

Sa oled võimekas ning pädev.

Foto: Chasing Bliss
Foto: Chasing Bliss

Selleks, et saaksid täna hakata astuma oma uuel teekonnal, on sinu võtmesõnaks iseseisvus. Teistel ei pruugi olla neid võimalusi ning vahendeid, mida sina oma teekonnal vajad. Tunnista endale, et kogu tarkus, mida sa oled oma elu teekonnal kogunud, teeb sind eriti pädevaks, suutlikuks, et saaksid kindlustundega edasi liikuda. Äärmiselt tähtis on siin enesetunnetus.

Teine asi, millele pead tähelepanu pöörama on enda ning teiste vaheliste selgete piiride loomine ning säilitamine. Ole oma suhtes praegu eriti tähelepanelik. Siis, kui tead, kes oled sina ise, ning sul on eluterve suhtumine sellesse, kus lõpped sina ning algavad teised, oled võimeline sisenema oma elu parimasse suhtesse inimestega, kes peegeldavad sulle tagasi sinu terviklikkust. Iseseisvad suhted on alati teineteist toetavad, virgutavad, põnevad ning muutust ja rahuldust pakkuvad. Sel perioodil saad sa saavutada kõike, kui vähegi tahad.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaksikud” tab_id=”1436950805570-4-10″]

Käesoleval perioodil oled intelligentne, otsusekindel, idealistlik ning väsimatu. Peamised märksõnad,mis sind saadavad, on: kiirelt arenevad sündmused, kaalu oma valikuid hoolega, loomingulised lahendused.

Foto: Wallpapers Craft
Foto: Wallpapers Craft

Inglid annavad sulle teada, et satud olukorda, kus sinu elus toimuvad sündmused välgukiirusel! Saad oma plaanid ellu viia ja asjad liiguvad kiiresti. Intellekt ja loovus on hinnas, nii ka ebatraditsioonilised vaated. Anna endale piisavalt aega erinevate valikute kaalumiseks.

Kohtud inimesega, kes on eriti arukas, tegutseb kiirelt ja mõtleb veel kiiremini. Tõeline saavutaja, keda ei peata miski, kui eesmärk on üllas. Idealistlik, otsusekindel, teadlik, väsimatu, otsusekindel, mõnikord taktitu.

Lisatähendused:

 • ootamatu olukord või konflikt
 • impulsiivne otsus
 • „rüütel valgel hobusel“

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Kõrb

Jõudmaks oma inspiratsiooni ning tõeni, pead kaevama sügavamalt. Nüüd on aeg, mil saada vastupidavaks ning kohanemisvõimeliseks.

Päikesetõus kõrbes Foto: loadpaper.com
Päikesetõus kõrbes
Foto: loadpaper.com

Kas sinu elu pakub sulle võimalusi, mis paistavad olevat täiesti mõttetud? On sul ideed otsa saanud? Kas sulle tundub, et oled hetkel keset lõputut, tühja, kuiva, kuuma ning elutut kõrbe? Selle sõnumiga antakse sulle teada, et elus on aegu, kus tuleb kohaneda, sest sinu hetke teekond läbib raskemaid aegu. Sul palutakse säästa oma energiat – alles pärast järjekindlat pingutust jõuad sa oodatud oaasi.

Vaata seda eluetappi sellisena, et ka sellistes tingimustes elatakse ja nad on kohanenud õnnelikult elama vaatamata neid ümbritsevatele väiskeskkonna mõjudele. Kõrbes on vesi eluks äärmiselt vajalik ja seda saadakse sügavalt maapõuest. Seega süüvi nüüd sügavale enda sisse … ja leia sealt see tõde. Lase hingedel end hoida seni, kuni leiad oma tõe allika. Pole vahet, mida sa küsid – oma  praeguses olukorras ei saa sa sellele enne vastust  – sa pead pealispinnalt sügavamale minema ning olema valmis tegema endaga tõelist tööd, et leida enda seest need tõelised vastused. See ei pruugi paista üldse viljaka ajana, aga välimus on petlik. See on kõige õigem koht leidmaks seda, mis on sinu jaoks tõeliselt tähtis!

[/vc_tab][vc_tab title=”Vähk” tab_id=”1436950854441-5-1″]

Inglid annavad sulle selle sõnumga teada sinu tunnete sügavusest. Sõnum viitab armumisele, laste eest hoolitsemisele ja südame avamisele oma tõelistele tunnetele. Sõnum esindab armastust, romantikat, suhteid, perekonda, unistusi ning soove. Hõlmab endas ka vaimset ja intuitiivset sügavust ja andekust.

Foto: B More Balanced
Foto: B More Balanced

Soov edasi liikuda; otsid midagi, millel oleks tähendus; vaimne ja hingeline areng.

Sa tunned vajadust edasi liikuda. See, mis kord sulle huvi pakkus, on oma võlu kaotanud ning nüüd otsid sügavamat tähendust ning rahuldust. Oled kasvanud nii emotsionaalselt kui ka vaimselt ja tahad olnu selja taha jätta. Need muutused mõjuvad hästi.

Vastuste otsimine enda seest tasub ka seekord end ära. Ära lase millelgi ennast rajalt kõrvale kallutada. Kui tunned tühimikku enda elus, täida see millegi tervislikuga!

Muutused töökohas või suhetes on hetkel täiesti tõenäolised.

Lisatähendused:

 • oled otsustanud lõpetada suhted või olukorrad, mis teevad sulle haiget
 • tühjusetunne
 • otsid vaimset rahuldust
 • läbipõlemine

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord Universumilt. Selleks sõnumiks on:

Tervis

Selle sõnumiga palub Universum sul keskenduda oma heaolule ning enese eest hoolitsemisele.

Foto: Pupa the Spa
Foto: Pupa the Spa

Sind julgustatakse uurima oma harjumusi ning käitumisi, mis võiksid suurendada sinu füüsilist, emotsionaalset ning vaimset tervist. Pole vahet, kas kasutad selleks tava- või alternatiivset meetodit, põhiline on see, et seaksid oma tervise ning õnne peamiseks.

See on aeg, kus pead kõrvaldama kõik oma negatiivsed harjumused ning käitumisallid, mis on ohuks sinu edule. Kui vajad, siis võid pöörduda ka oma ala professionaalide poole, või tegema need muudatused omapäi – valik on sinu. Parima tervise saavutamiseks on vajalikud teatud protseduurid nagu regulaarsed tervisekontrollid: tervislik toitumine: füüsise treenimine; juua piisavalt vett; magamine; mürkidest vabastamine; viibimine värskes õhus ning looduses; tegelemine lõõgastavate tegevuste/hobidega; „mürgiste“ inimeste ning keskkonna vältimine; positiivse meeleseisundi säilitamine; tegelemine mediteerimise või joogaga; enda jaoks oma piiride ja võimekuse paika panemine; teha seda, mida armastad; naermine südamest ning tehes seda tihti; veeta vaikselt üksinda kvaliteetaega.

Et oma praegust olukorda parandada, palutakse sul kohaneda ja kooskõlastada end looduse ning oma elu loomuliku tsüklitega – tsüklitega, mis julgustavad ja innustavad sind enda tervise eest hoolt kandma. Sind on kutsutud tegutsema ning kui soovid saada head tervist, siis ei tohi sa alustamist kindlasti edasi lükata ega sellega viivitada. Palu vajadusel appi oma ingleid, vaimseid juhte, et nad näitaksid sulle järgmisi samme, mida oma tervise paremaks muutmise heaks ette võtta saaksid.

Afirmatsioon: „Oma terve keha ning vaimuga tõstan oma energia vibratsioone.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõvi” tab_id=”1436950862643-6-5″]

Peamised märksõnad, mida inglid endaga kaasa toovad, on: võimalusest loobumine; rahulolematus või tüdinemine; ava oma silmad võimalustele.

Foto: Sarasota Water Atlas
Foto: Sarasota Water Atlas

Inglid saatsid sulle selle sõnumi andmaks sulle teada, et nüüd on viimane aeg oma olukord ümber hinnata, sest muidu jääd heast võimalusest ilma. Lahendus, mida otsid, on otse sinu nina all. Õnneks aitavad sind heasoovlikud jõud. Ava end võimalustele ning võta vastu pakutav abi.

Vaatamata sellele võib sulle ikkagi näida, et oled emotsionaalses mõttes nurka surutud. Keskendudes sellele, mida sul pole, võib sul märkamata jääda kõik see hea, mis sul elus juba olemas on.

Lisatähendused:

 • rahulolematus
 • apaatia
 • unistamine
 • oled sulgunud oma sisemaailma
 • tunned millestki puudust
 • tüdimus

Selgitussõnum

Selgitussõnumi toob sulle peaingel Samuel isiklikult ja ta toob endaga kaasa järgnevad peamised märksõnad: oluline elusündmus; võimas selgus, mis viib muutusteni; aeg sirutada oma tiivad välja ning lennata!

Foto: The Wayshower
Foto: The Wayshower

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Oled armastusväärne

Armasta end sellisena, kes sa oled, kuna sind on siia ilma loodud perfektsena. Tõelises sinus on kõik kaunis.

Pilt: Redbubble
Pilt: Redbubble

Sellel sõnumil võib olla on mitmeid erinevaid tagamõtteid. Võibolla oli sul minevikus probleeme suhtega, sest püüdsid olla keegi teine. Sinust sai keegi, keda sa arvasid, et inimesed armastaksid ning arvasid, et ta neile meeldib. Inglid annavad sulle teada, et ainus inimene, keda teised tõeliselt armastavad, oled sina ise – sinu tõeline sina! Seega ole tõeline sina!

Kui sa oled juba armastavas suhtes, siis sinu usaldus ning romantika kasvab. Sinu hingesuguluse suhe on viidud uuele tasandile. Naudi seda õnnelikku ja õnnist kogemust oma armastuse kasvamisega ühes rütmis.

Kui sa aga otsid endale romantilist partnerit/suhet, siis too oma koju kameelialill (kui lille ei leia, siis otsi kameeliast foto, mille saad asetada oma koju seinale või lauale) – see kindlustab sulle õige ja perfektse paarilise. Esmalt süüvi endasse ning tunnista endale, kes sa tegelikult oled. Võta aega vaatlemiseks, millised on sinu põhilised väärtused ning uskumused. Siis kirjuta üles need omadused, mida sa enda tulevaselt partnerilt ootad ja soovid, et tal olemas oleksid. Et lisada sellele veel ekstra energiat, kirjuta need fotole, millel on kameelia. Sa võid pärast selle nimekirja põletada, või voldi see enda valitud kristalli ümber ning aseta see endale padja alla. Pole vahet, kumma meetodi sa valid, mõlemad vabastavad Universumisse energiat, et inglid saaksid sulle tuua sinu soovitud õige valiku.

Lisatähendused:

 • sinu hingesugulane on väga lähedal
 • ole sina ise ning heida endalt mask, mida sa teistele näitad
 • võta omaks armastus
[/vc_tab][vc_tab title=”Neitsi” tab_id=”1436950870508-7-9″]

Inglid annavad sulle teada, et sel perioodil oled sa mõtlik, loominguline, soe ning mõistlik. Peamised märksõnad, mis sind saadavad, on: leia aega lähedaste jaoks; ole mõistlik; võta oma väljakutsed vastu lahkel ja mõistval moel.

Foto: Critical Financial
Foto: Critical Financial

Satud olukorda, kus peaksid nautima teiste inimeste seltsis veedetud aega. Sul on palju anda nii prekonnale, sõpradele kui ka neile, kel on elus vähem vedanud. Võta kõik väljakutsed vastu mõistvalt ning väärikalt, lahendades neid loovalt ja enesekindlalt.

Kohtud inimesega, kes hoolib teistest, tõttab kiirelt appi. Inimene, kes on soe, loominguline ja intelligentne ning suudab probleeme efektiivselt lahendada. On isetu, perele orienteeritud, mõistlik, rahaga suurepärane, maalähedane, kuid samas naudib ilusaid asju.

Lisatähendused:

 • jõukus
 • mõistlik lähenemine
 • rohelised näpud
 • armastus laste ja loomade vastu
 • sensuaalsus

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Kurb aktsepteerimine

Kaotus on osa elust. Lase sel minna ja luba ajal haavad parandada.

Foto: Angel Wallpapers
Foto: Angel Wallpapers

Sa võid sisenenda perioodi, mille osaks on kaotus. Võibolla pead sa lahti laskma mõnest enda kaua soovitud unistusest. Kui nii, siis ära võta seda südamesse, sest selle lõppemine on ilmselt osa sinu elus toimuva suurema ning parema saamise hüvanguks. Parem ning võimsam unistus saab teoks siis, kui sa aktsepteerid seda kaotust.

Suhted, mis on rajatud vigasele vundamendile, on sel perioodil mõeldud lõppema. Pettumus on arusaamise üks vorm. Kui sinu ootused pole teoks saanud, siis kerkib esile kaotuse mõiste koos kurbuse ning leinaga. Väjenda neid emotsioone. Pisarad on justkui tervendav vihm, mis taastab elu, kõrbenud maastikul. Areng ning kasvamine on alati kindlustatud. Pole vahet, milline on sinu kaotus – igaljuhul on see hea – lase sel minna ja koge oma tundeid, et sa näeksid üsna pea taas seda ilu, mis on sinu ees.

Selgitussõnum

Oled tervenenud

Tervenemine, mida oled palunud, on sinu poole teel.

Foto: Spirit Vibration
Foto: Spirit Vibration

Sinu palveid on kuulda võetud ja abi on teel. Ole kannatlik, sest inglid ja lilled suhtlevad sinuga. Nad loovad positiivseid muutusi sinu paranemisel, et see saaks olla nii võimas, kui vähegi võimalik. Sind juhatatakse täiuslikult ning on aeg olla terve!

See paranemine on alguse saanud sügaval sinu seest, sinu hinges, toites ning hoolitsedes sinu eest, seest välja, laiendades sinu aurat. Oma aura tugevdamisega saavutad rohkem elujõudu, sest teised ei saa enam mõjutada sinu energiat. Oled kaitstud, armastatud ning tervendatud inglite poolt. Kinnita endale, et sul on olemas juba kõik, mida sa vajad. Looja silmis oled sa täiuslik ning terviklik juba praegu; pole midagi, mida peaksid endas muutma. Läbi selle tervenemise protsessi, lased sa „haiguse“ illusioonist lahti.

Kui oled tervendaja, vaata neid signaale, mida on sulle saadetud ning otsusta intuitiivselt, mida need tähendavad. Võibolla on sulle antud anne aitamaks teistel saavutada nende eesmärke. Mediteeri selle idee osas ning järgne juhendamistele.

Lisatähendused:

 • sa oled koos perfektse praktikuga
 • kuula neid nõuandeid, mida sulle jagatakse ning rakenda neid
 • sinu arua paraneb
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaalud” tab_id=”1436950880559-8-3″]

Selle inglisõnumiga antakse sulle märku, et on aeg puhkamiseks või puhkusreisiks, võta endale aega otsuste langetamisteks, mediteeri, sest meditatsioon võib anda vastuse mõnele sinu küsimusele.

Foto: Banking Sense
Foto: Banking Sense

On aeg puhata. Võta puhkust või leia aega taastumiseks ning enda laadimiseks. Tõmbu tagasi melust ja eemaldu stressist ning muredest. Kui oled olnud haige, siis keskendu tervenemisele ning ära torma kiiresti tagasi tegutsema.

Vajad aega üksiolemiseks. Praegune olukord nõuab märkimisväärset järelemõtlemist. Meditatsioonist võib abi olla vajalike vastuste leidmiseks, kui oled mõistusepärased lahendused ammendanud.

Lisatähendused:

 • vajad rohkem und
 • anna endale enne otsuste langetamist rohkem aega
 • stressirohke perioodi lõpp
 • oled vaimselt kurnatud

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Uus algus

Võta seda, kui võimalust tuhast tõusta tugevama ning enesekindlamana.

Foto: Vyrilien, Deviant Art
Foto: Vyrilien, Deviant Art

Oled piisavalt tugev, et edasi minna. Sul palutakse meeles pidada seda, et sa oled kindlalt ning armastavalt juhitud ning toetatud oma inglite poolt.

Banksia serrata Foto: Gnangarra
Banksia serrata
Foto: Gnangarra

Taevas toob sulle banksia serrata energia, mis on uue alguse sümboliks. See on sulle Looja poolt antud võimalus end uuesti kokku võtta ning üles ehitada. Jah, su elus võis olla palju raskusi, aga pea meeles üht, et halvim on nüüdseks möödas. Teekond, mis sind nüüd ees ootab, on sile, rahuldustpakkuv ning turvaline.

Selle sõnumiga palutakse sul ignoreerida kõiki madalama energia ning egokeskseid mõtteid, mis ütlevad sulle, et sa oled omadega läbi ning sinu unistused on kõik hukule määratud. Häälesta oma sisemine hääl kõrgematele, lillede vibratsioonidele, nad on looduse inglid. Nad toovad sulle jõudu ning julgust, et edasi minna.

[/vc_tab][vc_tab title=”Skorpion” tab_id=”1436950888756-9-6″]

Sel perioodil on sind saatma tulnud peaingel Gaabriel isiklikult. Ta toob endaga kaasa järgnevad peamised märksõnad: leia uus vaatenurk; ajutine seisak; oluline on jääda iseendaks.

Foto: IN10 Weblog
Foto: IN10 Weblog

Gaabriel annab sulle selle sõnumiga teada, et on aeg vaadata asju uudse nurga alt. Küsi endalt: „Kas on võimalik, et teistsugune lähenemine annaks parema tulemuse?“ Sulle võib tunduda, et asjad ei edene hetkel, kuid ta kinnitab sulle, et see on ajutine. Kasuta seda lisaaega oma strateegiate läbimõtlemiseks.

Võib juhtuda, et on tulnud aeg astuda vastu normidele ja ujuda vastuvoolu, jäädes truuks enda eklektilistele uskumustele. Nüüd on õige aeg olla helde, pühendades teistele aega, tähelepanu või teha kingitusi. Universum toob sulle heldelt ande tänuks selle „kümnise“ eest!

Lisatähendused:

 • valgustumine
 • isetus
 • ootamatud elumuutused
 • aeg olla kannatlik
 • tugevus, mis tuleb iseendaks jäämisest
 • ebatavalised lahendused

Peaingel Gaabriel aitab inimestel saada jumalikeks armastuse saadikuteks. Inimesi tõmbab nende poole, kes räägivad, mõtlevad ja tegutsevad ainult armastusest.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad hoopis Universumist. Selleks sõnumiks on:

Kaastunne

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sa peaksid olema teiste suhtes kaastundlikum ning lahkem. Eriti nende vastu, kes ei kuulu sinu pere – ega sõpraderingi.

Foto: Life Coach Code
Foto: Life Coach Code

Olgu selleks siis pahur kassapidaja mõnes kaubanduskeskuses või kerjav kodutu tänaval. Igal juhul palutakse sul vaadata  esmamuljest üle ning kaeda sügavamale, pealispinna alla. Sellel ütlusel: „Ära hinda raamatut kaane järgi,” on oma iva sees, sest sa ei tea lugemata kunagi, mis seal kaante vahel peidus on. Täpselt sama kehtib ka inimeste kohta, ära anna hinnanguid enne, kui sa pole tema olukorras olnud, sest sa ei tea, milline oli teekond sinna, kus ta paregu on.

Selle sõnumiga julgustatakse sind avama oma süda ja meeled nägemaks läbi armastuse silmade. Iga kord, kui sa tunned kellegi valu nii nagu see oleks sinu enda oma, tõstad sa maailma vibratsioone. Kui sa näitad välja lahkust ja hoolt võõraste vastu, elad sa kooskõlas oma kõrgema minaga. Kui oled armastav ning mõistev, joondad sa end jumalikkusega.

Selleks, et parandada oma praegust olukorda, palutakse sul kohaneda ja kooskõlastada end oma elu loomulike rütmide ning tsüklitega – tsüklitega, mis julgustavad sul välja näidata hoolivust teiste suhtes. Kui sa avardad oma mõistmist teiste rahvuste kultuuride, isikuomaduste ja vaatenurkade suhtes, siis tõstad sa enese võimalusi oma unistuste täitumiseks. Vaatlus ilma hinnangute andmiseta on siin sinu peamiseks võtmeks.

Afirmatsioon: „Olen kaastundlik teiste vastu ning vastutasuks saan sama.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Ambur” tab_id=”1436950900226-10-1″]

Sel korral saadavad sind järgnevad peamised märksõnad: kaitse enda uskumusi ja otsuseid; jää endale kindlaks; vali oma lahinguid arukalt.

Foto: All Womens Talk
Foto: All Womens Talk

Jää enesele kindlaks ning ära tagane. Võib juhtuda, et pead kaitsma oma uskumusi ja otsuseid ning sind saadab edu. Oluline on end kehtestada ja liikuda selle suunas, mida saavutada soovid. Raskused teevad tugevaks ja sa saad hakkama. Seisa selle eest, millesse usud.

Ole valvel ning tähelepanelik. Ära kaota valvsust, mis sellest, et sa tead, et sul on õigus. Teised võivad kadestada kõike seda, mis sul on.

Lisatähendused:

 • vali arukalt oma lahinguid
 • õpi ütlema „EI“
 • enesekindlus
 • julgus
 • esitad autoriteetidele väljakutse
 • vastupdiavus

Selgitussõnum

Peamised märksõnad, on: korraga toimub liiga palju; on vaja teha otsus; lähene asjale mängleva kergusega.

Foto: New York Family
Foto: New York Family

Teed liiga palju. Su rahaline seis võib olla ebastabiilne, või on sul korraga käsil liiga palju töid. Oled stressis, kuid suudad hoida olukorda tööl ja kodus stabiilsena. Kui kaalud töökoha vahetust, jätka samas kohas ja mine alles siis järk-järgult üle uuele.

Olukord, mille kohta küsimuse esitasid, nõuab sinupoolset otsust. Ole avatud loomingulistele ideedele või uutele perspektiividele. Kui näed vaeva otsuse langetamisega, proovi pisut mängulisemat lähenemist. Kui võtad asju kergemalt, leiad ka vastused.

Lisatähendused:

 • toimetulek muutustega
 • mitmel töökohal töötamine
 • vajadus tasakaalustada oma eelarvet
 • kohanemisvõime

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Oled vaimne õpetaja

Jaga teistega oma tarkust. Sa oled sündinud õpetama!

jooga-opetaja95
95. aastane joogaõpetaja

Sul on sünnipärane võime jagada teistele tervendavaid sõnumeid ning see sõnum on sulle selle kinnituseks, et sa pead alustama oma vaimse õpetamise tööga. Sa ei pruukinud sellele varem üldse mõelda, et just see võiks olla sinu elueesmärk, sest hirm on ette jäänud, aga kui sa töötad koos krookuse tõstva ning julgustava energiaga, saad vabastada kõik hirmud.

Foto: Crazy Frankenste
Foto: Crazy Frankenste

Valides teistega oma teadmiste ning kogemuste jagamise, tood siia planeedile rohkem valgust. Sa ei pea pidama suuri seminare või tegema koolitusi, piisab sellest, kui sa inspireerid kasvõi ühte inimest. Tegelikult sa juba jagadki teistega oma kogemusi, ainult sa ei pruugi seda teada. Iga kord, kui sa oled rääkinud vaimsusest, saavad teised sind kuulates kasu. Palun aktsepteeri seda kingitust ja jätka inimeste jumalikkusega ühendamist.

Lisatähendused:

 • süüvi sügavamale enese vaimsusesse
 • oled juba praegu piisavalt kvalifitseeritud tegemaks seda tööd
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaljukits” tab_id=”1436950906945-11-10″]

Peamised märksõnad, mis sind sel perioodil saatmas, on: suurepärased uued ideed ja inspiratsioon; näed olukorra tõelist olemust; väljakutseterohke algus.

einstein

Inglid saatsid sulle selle sõnumi, sest uued ideed hakkavad idanema. Olukord või sündmus, mis enne sulle muret valmistas, osutub ootamatult väga inspireerivaks. Nüüd näed sa võimalust luua midagi erilist ja see täidab sind põnevusega. Keskendu tulevikuplaanidele ja koosta endale tegevuskava.

Oskad nüüd olukorda tõlgendada sellisena, nagu see tegelikult on. Segadus on möödas ja selgus võtab maad. Senised valed arusaamad asenduvad uute ja õigete arusaamadega. Oled valmis edasi liikuma.

Lisatähendused:

 • keerukas algus
 • negatiivse muutumine positiivseks
 • suurepärane, intellektuaalne lahendus

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Puhastus

Kui puhastad oma elu negatiivsetest emotsioonidest, -mõtetest, -inimestest, -kogemustest, ning –kohtadest, alles siis saavutad tõelise rahu.

Foto: Veritas India
Foto: Veritas India

Selle sõnumiga antakse sulle mõista, et sinu keha ja energia janunevad rahu järgi ning valge roosi puhtus aitab sul seda saavutada, ta on sulle justkui majakas sinu rahu teel.

Foto: Top IMG
Foto: Top IMG

On aeg endale võtta teenitud puhkus, aga et sa seda teha saaksid, pead enne oma elust eemaldama kogu negatiivsuse. Alusta sellest, et otsid üles oma ellu tulnud negatiivse energia allika. Vaata hoolega ringi inimeste ning sõprade seas, kellega lävid. Nad kõik ei pruugi olla need, kes sind sinu teekonnal aitavad edasi pürgida sinu eesmärkide poole. Kui sa aga jätkad negatiivsete inimestega lävimist, siis takistad soovitud sisemise rahu saavutamist.

Palun ära keela endale pikemalt seda selguse ja rahu kingitust. Sel teekonnal on sulle appi tulnud peainglid Metatron, Miikael ning Raafael ja nad soovivad väga aidata sul muutuda. Palu neil aidata sul leida kõrgema vibratsiooniga inimesi ning rahulikke ja rahustavaid paiku, kus saaksid nautida oma puhkehetki. Nad võivad paluda sul teha läbi ka mõned füüsilised muudatused. Hea algus on see, kui võtad ette oma riidekapi ning annad ära need riided, mida pole ammuilma selga pannud. Sa naudid rahu ning rahulikkust kiiremini, kui sa seda arvata oskad.

Lisatähendused:

 • vabasta kogu oma negatiivsus
 • on aeg suurpuhastuseks
[/vc_tab][vc_tab title=”Veevalaja” tab_id=”1436950913963-12-6″]

Peamised märksõnad, mis sind sel perioodil saadavad, on: oled end leidnud; uued partnerid ja lepingud; jätka edasiliikumist.

Foto: Potential 2 Success
Foto: Potential 2 Success

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et on aeg iseseisvuda. Oled astunud õigeid samme parandamaks oma karjääri- ja ärivõimalusi. Edaspidi on oluline teha julgeid valikuid, sest need tasuvad ennast igati ära. Jätka julgelt ja ära lase ajutistel viivitustel end heidutada. Ära lase kellelgi end takistada.

Kaalu koostööd nendega, kes täiendavad sinu oskusi. Ühendatud jõupingutused aitavad sul eesmärke saavutada. Läbirääkimised lähevad seekord edukalt.

Lisatähendused:

 • suurepärane ettenägelikkus
 • tulevikulootus
 • lepingud ja ärikokkulepped
 • suur potentsiaal
 • kindel edasiminek

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad hoopis Universumilt. Selleks sõnumiks on:

Õpetamine ning õppimine

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et käes on aeg, mil pead õppima ning arenema, sest teadmistest, mida sa oma õpingute käigus saad, saavad kasu ka teised.

Foto: Oasis Care Center
Foto: Oasis Care Center

Sul on palju potentsiaali andmaks edasi kõike seda, mida sa oled kogenud. Tegelikult on kõik sinu elu õppetunnid sama olulised, kui oli su varasem kooliteekond ja seal õpitud teadmised. Seetõttu, iga sinu proovilepanek ja raskus, mida oled oma elus kogenud, on olnud sinu teenistus maailmale.

Selle sõnumiga palutakse sul uskuda oma võimesse õpetada, sest õpetamine ei ole midagi muud, kui oma teadmiste edasi andmine neile, kes seda varasemalt ei teadnud. Ilmselt sa teed seda juba praegugi, jagades oma õpitud kogemusi oma kolleegide, sõprade ja lastega. Seega palun ära alahinda seda, mida sul teistele öelda või jagada on.

Et oma praegust olukorda parandada, palutakse sul kohaneda ning kooskõlastada end oma elu loomulike rütmide ning tsüklitega – tsüklitega, mis julgustavad sind andma teistele edasi oma kogemusi ning teadmisi. See on aeg, mil peaksid uurima erinevaid võimalusi õppimiseks, et saaksid laiendada oma teadmisi. Mida rohem sa õpid, seda rohkem on sul teistele jagada ning õpetada – mis aga teenib sinu ning kõigi kõrgemat hüvangut. Kui on midagi spetsiifilist, mida sa sooviksid teistega jagada, siis pane kogu oma kavatsus sellele ning tee see lihtsalt ära!

Afirmatsioon: „Kõik, mida ma õpin ja õpetan, teenib kõrgemat hüvangut.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Kalad” tab_id=”1436950921986-13-10″]

Seekord tuli sind saatma peaingel Raafael isiklikult. Ta toob endaga kaasa järgnevad peamised märksõnad: Lähedased suhted; kaalu oma otsuseid hoolikalt; hea tervis.

Foto: Mochi Mag
Foto: Mochi Mag

Sulle antakse teada, et sellel perioodil tiirlevad su mõtted ümber tõsise suhte. Tegu võib olla romantilist laadi suhtega või lähedase, kuid platoonilise suhtega. Oluline on teineteise mõistmine ja usaldava õhkkonna loomine. Saad oma tundeid jagada turvalises keskkonnas.

On saabunud aeg langetada oma elus üks tähtis otsus. Praegused otsused mõjutavad suuresti sinu tulevikku, nii et kaalu erinevaid variante hoolikalt. Veendu, et oled kõik põhjalikult läbi vaaginud ja et oled valmis vastavalt nendele otsustele ka tegutsema.

Lisatähendused:

 • vajad tasakaalu
 • tervis taastub
 • abielu ja pulmad

Peaingel Raafael on tervise ja reisimisega seotud ingel, on ka hingesugulaste kaitseingel. Raafael saab sind aidata olulistes suhetes, olgu need siis romantilised, sõprus-, äri-, või peresuhted. Ta saab abistada sind oma unelmate hingesugulase leidmisel.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead juuli II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Dr. Valus On

Andestamine on hinge tervendamine.

Foto Healthy Aeon
Foto Healthy Aeon

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et praegu on rahustav aeg sinu südamel, hingel ning vaimul, sest peamiseks teemaks sinu elus on hetkel tervenemine. Kui sa tunned tõmmet minna õppima erinevaid tervendavaid kunste, siis oled sa edukas arendamaks välja oma enda loomulikud võimed aitamaks teistel terveneda. Samas selle sõnumiga võidakse sulle märku anda ka seda, et peaksid muutma oma harjumusi, et saaksid aidata Maal paraneda. Võibolla muudad oma toitumsiharjumusi keskkonna-sõbralikumaks, või pöörad tähelepanu sellele, palju sa kulutad Maa ressursse (vesi, nafta jt), palju kulutad elektrit ja palju on sul tekkinud jäätmeid. Sul palutakse olla teadlik sellest, kui suur on sinu ökoloogiline jalajälg meie planeedil ning kui palju mõjutab see kogu elavat loodust. Võta samme selleks, et Maa saaks terveneda.

Sõnum, „Dr. Valus On,“ võib viidata ka sinu sisemisele valule, vanadele haavadele või suhetele, mis sulle sisimas siiani haiget teevad. Sellega leppimine on nüüd võimalik ja lase möödanikul jääda minevikku ning ela olevikus.

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõpusõnum” tab_id=”1436950929935-14-9″]

Mida on aga oodata lõikuskuu esimesel poolel, saad teada juba ca´kahe nädala pärast, nagu ikka.

 

Elu teeb oma kummalisi keerdkäike. Ma kartsin juba, et  inglisõnumite edastamine jääb seekord ära või lükkub edasi, sest tehnikal olid vahendamisega teised plaanid – õnneks saime ikkagi kuidagi kaubale (kauaks – ei tea) ning ka sõnumid edastatud.

kaput

Paar mõttekildu:

 • Ela täiel rinnal ja naudi elu!
 • Ära lase end kellelgi tagasi hoida, kui pürid oma unistuste poole!
 • Ole see, kes oled ning lepi sellega ning armasta end. Kui oled õppinud end armastama, alles siis saavad teised armastada ka sind.

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tab][/vc_tabs]

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelPiparmündi eeterliku õli kasutusalasid
Järgmine artikkelJälgimisseade telefonis? – NFC mis on selle otstarve?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

41 KOMMENTAARI

 1. Tänan, sain vastuse oma küsimusele, mis piinab mõndaega juba ja julgus juurde praegustel uuendustel mis toimuvad elus.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi