Inglihoroskoop lõikuskuu II pooleks

26
18144

Nii vaikselt, selles meeletus kuumuses, on ligi hiilinud augusti teine pool ja lapsed hakkavad vaikselt end kooliks ette valmistama, sest neilgi hakkab puhkus läbi saama. Põllud kolletavad ning suured saagikoristustööd on juba käsil. Ega see sügiski enam kaugel pole. Kahju ainult, et see kaunis suveaeg nii lühikeseks jäi. Alles ju läks kõik roheliseks ja juba on igal pool kollast, mõned puudki juba hakanud lehevärvi muutma ning ööd jäänud järjest jahedamaks. Egas muud, kui valmistuda pidulikult varsti vastu võtma uut aastaaega, sügist.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Soovides mõnusaid viimaseid augustinädalaid ning suvest viimast võttes.

Reklaam
[vc_tabs interval=”0″][vc_tab title=”Selgituseks” tab_id=”a43c58cf-1b12-4″]

Inglid on oma sõnumid saatnud ning nagu ikka tulevad peamised sõnumid, mida on oodata augusti teisel poolel, neilt. Sõnumid on saadetud ajavahemikuks 16-31 august.

Mida inglid sulle kaasa tõid, saad teada, kui klõpsad oma tähemärgil. Ära unusta lugemast nii ühis- kui ka lõpusõnumit.

Foto: Keywords & Suggestion
Foto: Keywords & Suggestion

Boonussõnumid, millele augusti II poolel eriliselt keskenduma peaks, tulevad seekord nii inglitelt, kadunud maailma õpetajatelt ja vaimudelt kui ka Universumist.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ühissõnum” tab_id=”1439715963153-13-9″]

Professionaalne abi

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et augusti teisel poolel oled sa särav, objektiivne, professionaalne ning diplomaatiline.

Abistav käsi

Inglid toovad enesega kaasa järgnevad peamised märksõnad: räägi enesekindlalt oma mõtetest; küsi nõu professionaalidelt; vii vaimsed ja emotsionaalsed kaalutlused tasakaalu.

Augusti teisel poolel võid sa sattuda olukordadesse, kus saad väärtuslikku nõu arukalt oma ala professionaalilt. On äärmiselt oluline, et kõik sinu tehtud otsused oleksid ausad ja õiglased kõikide osapoolte suhtes. Vajaduse korral konsulteeri mõne kolmanda osapoolega ja esita oma seisukohad selgelt.

Sinu teele tuleb inimene, kes on oma ala absoluutne tipp, selleks valdkonnaks võib olla nii õigusteadus, teadus kui ka äri. Keegi, kes on suurepärane esineja, kõneleja ning on väga tuntud just oma objektiivse ning diplomaatilise suhtlemise poolest. Ta on erakordne, samas autoriteetne ja erapooletu. On professionaalne ja tasakaalustatud ning lisaks veel vägagi motiveeritud…

Lisasõnumid:

 • õiglus
 • vahemees
 • unustad kaaluda olukorra emotsionaalseid aspekte
 • valitsus või sõjavägi

Boonussõnumi, millele tuleb augusti II poolel eriliselt tähelepanu pöörata või millele eriti keskenduda, saad kadunud maailma vaimudelt. Selleks sõnumiks on:

Vabasta end

Vabasta end süütundest ja häbist. Selle sõnumiga paluvad vaimud sul näha maailma läbi lapse silmade, usaldades oma enese sisemist ema ja isa, et nad on alati seal siis, kui sa neid vajad. Sa oled alati kaitstud, kui sa seda vajad. Seega tunne end erinevate eneseväljendamise viisidel turvaliselt, ehk väljenda end nii nagu sa heaks arvad ja alati tahtnud oled. Süütuses on söakust ja ära peida end lapsepõlves tehtud tegude taha, selle pärast pole põhjust häbeneda, meil kõigil on minevik. Ela olevikus! Sa oled õrn hing ja sa pole kunagi elus kellelegi tahtlikult liiga teha tahtnud.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Vabasta kõik need süütunded ja käitumismallid, mille pärast sa häbi tunned. Pole põhjust tunda tõrjutuna, ohvrina ega ka ülbena nii enda kui ka teiste suhtes. Ole Looja laps nii nagu sa oled, ela oma elu nii nagu sa alati seda teha oled tahtnud. Teised võivad sind oma käitumisega harja turri ajada, aga tegelikult kõik, mida nad teevad või ütlevad, on ohutu ja nad hauguvad rohkem kui hammustavad.

Sul on olemas kõik, mida sa vajad. Võta omaks oma süütus/naiivsus, säilita igas olukorras oma uudishimu. Eemalda need kipitavad ning mädanevad minevikuhaavad ning ära lase neil enam uuesti mädanema minna. Vabasta süütunne ning häbi ning tunnista endale, et oled haavatav ja õrn ning sinu hing väärib seda, et sa saaksid taas süütult ringi tantsida, laulda, naerda ja olla õnnelik nii nagu sel päeval, mil siia ilma sündisid.

[/vc_tab][vc_tab title=”Jäär” tab_id=”a0b60f30-0e15-7″]

Premeeri ennast

Viimasel ajal oled endast palju andnud ning nüüd on aeg sul ka midagi vastu saada. Võta aega enese premeerimiseks, just endale tähendusrikkal viisil. Sellise andmise ja saamise tasakaalu hoidmine on äärmiselt tähtis, et säästa oma energiat, tõsta tuju ja motivatsiooni ning hoida neid järjekindlalt kõrgel tasemel.

Foto: Banking Sense
Foto: Banking Sense

Said selle sõnumi, kuna inglite arvates on sul viimane aeg end raske töö eest premeerida. Kõik elusolendid siin maamunal vajavad aegajalt „präänikut“ ning sinagi pole erand. Üks korralik meelehea/nauding tõstab sinu energiat, tuju ja motivatsiooni. Investeeri endasse ja luba endale üks meelepärane nauding, olgu selleks siis SPA, midagi ihaldusväärset vms, midagi, mida oled ammu teha tahtnud. Luba endale midagi ja vaata, kuidas sinu sisemine laps sellest armastusväärsest tähelepanust, rõõmust, õitsele läheb.

Lisatähendused

 • võta töölt vaba päev
 • luba endale midagi meelepärast
 • tasakaalusta oma elus saamist ja andmist
 • jälgi, et sa lubaks vahest endale ka midagi
 • hinda kõike seda, mida oled teinud

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad ka inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Kuula oma tõelisi tundeid

Ära lase teistel end ära rääkida, tegemaks midagi sellist, mida sa oma südames tead, et see on väär.

Foto: Olvya feat PeterHeppner
Foto: Olvya feat PeterHeppner

Inglid annavad sulle selle sõnumiga märku, et augusti teisel poolel võib keegi sul paluda teha midagi vastu sinu uskumustele ja väärtushinnangutele. Sa võid tunda kiusatust sellele provokatsioonile alluda, et teistele meele järgi olla. Sa võid tunda muret, et kui sa keeldud, siis sa ei meeldi enam sellele inimesele. Aga selle sõnumiga palutakse sul kuulata väga täpselt oma sisetunnet ning käituda vastavalt sellele. Sa pead tegema ise omad valikud, vastavalt sellele, mis on õige ja mis vale.

Kui sa oled segaduses, siis räägi usaldusväärse inimese (ema, isa, parima sõbra) või inglitega. Lõppkokkuvõttes pead ikkagi sina ise otsustama, mis on selles situatsioonis õige käitumine. See valik peab tulema sinu enese seest, mitte välissurve mõjutustel.

Vali teekond, mis teeb sind pikas perspektiivis õnnelikuks. Mõned valikud teevad sind õnnelikuks ainult lühiajaliselt ning hiljem tunned end ikka halvasti. Parim valik teeb sind õnnelikuks väga pikaks ajaks.

Kuulmaks oma tõelisi tundeid, on sul vaja vaikset kohta ning aega enesega olemiseks. Mine kuhugi vaikusesse ja eemalda end igapäeva kärast/mürast. Sule silmad ja hinga sügavalt sisse ja välja. Nüüd esita endale küsimus ning kuula- kuula oma keha, südant ja meeli. Kirjuta üles kõik, millele mõtled, mida kuuled ja tunned. Lõpuks tegutse nii nagu sa arvad oma südames, et on õige.

[/vc_tab][vc_tab title=”Sõnn” tab_id=”1439707294062-2-9″]

Suhted

Selle sõnumiga tuletavad inglid sulle meelde, et sinu peamine ning kõige väärtuslikum suhe on sinu ja oma Looja vahel. Alles sealt edasi arenevad kõik teised suhted. Selleks, et sa saaksid endale ligi meelitada, tervendada või tasakaalustada suhteid, pead sa suhtlema sügavamal tasemel oma Loojaga. Kui oled jõudnud sinnani, et tunned end kaitstuna ning armastatuna, siis tea, et ka kõik sinu ülejäänud suhted puhkevad õitsele.

Foto: Mochi Mag
Foto: Mochi Mag

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et oled sisenemas oma suhete positiivsesse elujärku. Oled nn „pimedusest“ väljas ning sisened valguse ning kaunidusega täidetud aasale. Sul palutakse lihtsalt veidikene kauem vastu pidada ning kõik saab korda.

Lisatähendused:

 • oled esitanud küsimuse, mille vastus peitub sinu enese suhetes
 • usalda enese tundeid hetke suhte osas ja reageeri sellele vastavalt
 • pea meeles, et inglid on alati sinuga, aitamaks sul manifesteerida uut ja suurepärasemat suhet
 • oma käesolevasse suhtesse saada alati palju valgust, armastust ja ingleid
 • sinu suhtes on oodatata positiivseid muutusi (pea meeles, et need võivad tähendada ka suhte sõbralikku ning õnnelikku lõppu)

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad ka inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Raudselt jah

Inglid annavad teada, et vastus sinu poolt esitatud küsimusele, on kindel ning vankumatu jah!

jahSee, mida sa küsid, saab teoks. Kõik sinu positiivsed mõtted saavad rahuldatud. Sa saad ise oma soovide täitumist kiirendada, kui pöörad suuremat tähelepanu pidevalt sind “kummitavate” korduvatele mõtetele, tunnetele, sõnadele ja isegi nägemustele. Eriti tähtis on järgida oma sisetunnet, kui tema palub/käsib sul midagi teha, siis on väga tähtis see, et sa seda ka teeksid. Näiteks, tunned tungivat soovi kellelegi helistada, siis teegi seda ning tee see kõne. Pea meeles, et sinu inglid juhendavad alati sind õiges suunas, näitamaks, mis on sulle ja kõigile teistele pikemas perspektiivis kasulik.

Selle sõnumiga paluvad inglid sul heita kõrvale kõik kahtlused ning mured ning tunda end turvaliselt ja enesele kinnitada, et kõik on korras. Sinu soovid hakkavad manifesteeruma ning ilmselt ka palju paremal viisil, kui sa oodatagi oskasid. Kujuta enesele ette, et sinu unistus on juba täitunud, kasutades selleks oma sisemist nägemist ja tundeid viisil, nagu see kõik oleks juba juhtunud. Sa lihtsalt pead uskuma ja lootma ning järgima inglite poolt sulle jäetud juhtnööre.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaksikud” tab_id=”1439707647460-3-5″]

Minevikumälestused

Inglid toovad augusti teisel poolel selle sõnumiga kaasa järgnevad peamised märksõnad: mälestused minevikust või lapsepõlvest; lastega seotud teemad; mineviku romantiseerimine.

Minevik, olevik, tulevik

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et mingil kindlal põhjusel on sinu lapsepõlvemälestused või mälestused möödunud ajast hakanud pinnale kerkima. Võibolla on tegemist mõne vana ning lahendamata probleemiga või viitavad need mälestused hoopis eesseisvatele sündmustele. Võib juhtuda, et võtad hoopis ühendust mõne ammuse mineviku sõbra või partneriga. Samas võib sulle tunduda justkui oleksid sinu uued sõbrad justkui vanad head sõbrad ja seda kõike tänu teie omavahelisele karmaseosele.

Inglid paluvad sul väga tähele panna ka selle sõnumi laste rollile, sest see viitab sinu lapselikule süütusele.

Lisatähendused:

 • pärandus
 • kingitused
 • kokkutulek
 • jagamine
 • lahkus
 • mineviku romantiseerimine

Saad veel lisasõnumi, mis selgitab sulle sinu peamise sõnumi tagamaid. Samas võib see olla ka sinu teine peamine sõnum.

Usaldus ja usk

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et elus edasi liikumine ei vaja alati eneseusku. Piisab sellest, kui sul on usku oma kõrgematesse (tee)juhendajatesse, teades, et nad töötavad igal ajal alati läbi sinu ja sinuga koos. Kui tunned, et elulained hakkavad sul üle pea kokku lööma, siis toetu just sellele usaldusele, see on inglite poolt saadetud poi, mis hoiab sind pinnal ning ei lase sul uppuda.

Foto: Kelley Latta Ministries
Foto: Kelley Latta Ministries

See on selge sõnum sinu inglitelt, kes hõikavad sulle: „Sa suudad!“ Usu sellesse, et sinus on olemas absoluutselt kõik, mida sind ees ootava olukorra/ülesande lõpule viimiseks vajad. Kuigi võib juhtuda, et sa ei pruugi kõike seda täielikult mõista, kuidas sa saad sulle antud ülesande lahendatud, olgu sul usku, et sind juhendatakse kõrgemalt poolt alati õiges suunas. Mida rohkem sa enesele konkreetse ülesande umbisikuliseks muudad, seda parem. Tea seda, et kõik sind ümbritsevad maagilised juhendajad aitavad alati sind igal sinu sammul.

Lisatähendused:

 • keskendu olukorrale üks samm korraga
 • anna kõik mured ja probleemid oma Looja ning inglite kanda
 • palu inglitel suurendada oma usku
 • Usu, et taevalik armastus ja tarkus töötab sinu kaudu

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord Universumist. Selleks sõnumiks on:

Intuitsioon

Selle sõnumiga julgustatakse sind usaldama oma sisemist häält ning omaks võtma oma intuitiivset tarkust, mis pesitseb sinu enese hinges. See sõnum on märguandeks austada igal ajal oma tundlikkust ning seada enese aimdused ning intuitsioon esikohale oma praktilisusest ning loogikast. Praegu ei ole õige aeg lasta end mõjutada teiste arvamustest, et saaksid sulanduda massi ning sellega reeta oma sisemine hääl ning juhendamine. Selle asemel usalda oma intuitsiooni, sest see ei vea sind kunagi alt!

Foto: Jean Raffa
Foto: Jean Raffa

Sind julgustatakse isekeskis vaikset aega veetma. Väljas looduse rüpes olemine suurendab ja tõstab sinu ühendust oma sisemise allikaga ning viib sinu hinge Maaemaga joonduvusse. Seda sama teeb ka regulaarne mediteerimine, positiivne afirmeerimine, kauni muusika kuulamine, hingamisele keskendumine ja ka erinevad harjutused nagu jooga või Quigong. Need tegevused aitavad sul arendada oma intuitsiooni ning suurendada selgeltnägemis, -kuulmis ja –tundmisvõimeid.

Selleks, et sa saaksid muuta paremaks oma praegust olukorda, palutakse sul kohaneda ning aktsepteerida oma elu loomulike tsüklite ning rütmidega, nendega, mis julgustavad sind usaldama oma sisemist häält. Kui oled ebakindel ning kõhklev, siis järgne alati oma sisemisele tundele, sest sinu intuitsioon teab täpselt, milline teguviis teenib sinu suurimat hüvangut. Kui sa usaldad ennast ja oma seost jumalikkusega, siis sinu elu sünkroonsus juhatab sind alati sinna, kus sa parasjagu olema pead. Ehk oled õigel ajal õiges kohas.

Afirmatsioon: „ Minu intuitsioon viib mind alati õigel ajal õigesse kohta.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Vähk” tab_id=”1439708305222-4-6″]

Energiavampiirid

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et oled inimene, kes alati energiast tulvil. Sul on palju sõpru ning sa naudid suhtlemist. Ometi, vaatamata kõigele sellele, tunned vahel, et sind ümbritsevad inimesed kipuvad sind lämmatama ning tahaksid põgeneda kuhugi kaugele üksikule saarele…

Foto: Fanpop
Foto: Fanpop

See kõik on sellepärast, et sinu ümber on palju nn energiavampiire – inimesi, kes toituvad sinu energiast ning elurõõmust. Sul palutakse õppida märkama neid korduvaid mustreid, kellega koos olles väsid kiiresti või jääd uniseks või tekib sul meeletu janu. Need kõik on märgid sellest, et sinu eluenergia voolab sinust välja – õigemini imetakse sinust välja. Kui see juhtub, on sul kaks valikut: kas lahkuda seltskonnast või sulgeda hetkeks silmad ning kujutada enesele ette, et oled ümbritsetud valgest kaitsvast valgusekraanist, millest sina läbi näed, aga teised sisse tungida ei saa. Või sea mõttes enda ning sinuga suhtleva inimese vahele täispikk peegel, mis peegeldab vampiirile teda ennast tagasi. Nii paned sa kaitseerkaani enese ja sinust energiat välja imeva inimese vahele ning sinu eluenergia on taas kaitstud. Üsna pea õpid kiiresti ära tundma kõiki energiavampiire ning sa ei väsi enam ebaloomulikult kiiresti. Pea meeles, et sellisel viisil saad sa kaitsta ka kõiki teisi, oma pereliikmeid ja lapsi. Lihtsalt ümbritse neid mõttes kaitsva ekraaniga.

Boonussõnumi, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord Universumist. Selleks sõnumiks on:

Uus algus

Selle sõnumiga näidatakse sulle, et kätte on jõudnud aeg uuele algusele uute võimalustega. Need võimalused mängivad sinu elus väga olulist rolli, mis lennutavad sind sinna, kus sa parasjagu olema pead ja nende juhendite järgimine on sinu enese huvides, viigu need sind siis kuhu iganes. Selle sõnumiga julgustatakse sind leidma oma enese sisemist jõudu ning julgust, astumaks neid samme tundmatusse – sa tunned hirmu, aga teed seda ikkagi ja lood enesele sellega täiesti uue elu.

Foto: Right Turn
Foto: Right Turn

Sinu uued võimalused võivad avaneda väga erinevates valdkondades ja kohtades; näiteks suhetes, kodus, tööl jne. Võib juhtuda, et leiad võimaluse kolida, õppida, reisida või isegi alustada mingi muu põneva ettevõtmisega. Sõltumata kõigest sellest, pead sa pöörama suurt tähelepanu sinule saadetud märkidele ning sellest hetkest haarama ehk härjal sarvist võtma kohe, kui tekib selleks võimalus. Kui sa oled avatud uutele algustele ja võimalustele, saadab Universum sulle järgmise loogilise juhtnööri, mida tegema peaksid ning tee, kuhu astuda.

Selleks, et sinu hetkeolukord saaks paraneda, pead sa kohanema ning aktsepteerima oma praeguse elu loomulike rütmide ning tsüklitega, nendega, mis suunavad sinu poole mõne põneva uue alguse või võimaluse. Seega ole optimistlik, edasipüüdlik ja ambitsioonikas ning liigu selles muutuvas voolus aina edasi. Võta omaks see maagiline tundmatus ja muuda oma unistused teoks.

Afirmatsioon:“ Ma emban kõiki uusi võimalusi ja uut algust ning teostan oma unistused.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõvi” tab_id=”1439710388348-5-2″]

Abielu

Abielu on kahe hinge omavahelise armastuse liit, vastastikuse austuse ja pühenduse märk.

Foto: Cameron Dobbins
Foto: Cameron Dobbins

Inglid annavad teada sinu soovist võimendada aja jooksul oma armastust ning sinu pulmapäev on märk sinu põhjendatud usust armastuse väkke. Kullakene, puhu jätkuvalt elu sisse usule ja armastusele. Said selle sõnumi seetõttu, et sinu küsimuse vastuseks on abielu. Sulle antakse teada, et kas lähitulevikus on sul ees oodata abielu või soovitavad inglid sul värskendada oma vannet, et hoida oma praegust abielu värskena.

See sõnum on täis armastuse ning positiivsuse energiat, mistõttu ei ole sul vaja selle pärast üldse muretseda. Ole avatud armastusele, romantikale ja võimalustele ning naudi oma pulmapäeva!

Lisatähendused:

 • saad lähitulevikus romantilise või ärilise ettepaneku
 • sul on oma sisemise mees- ning naisenergia vahel „müstiline abielu“
 • sa kohtad kedagi, vägagi märkimisväärset inimest ühes pulmas, kus oled külaliseks
 • räägi/aruta oma elupartneriga abielust
 • sa kohtad lähitulevikus inimest, kellest saab sinu abikaasa
 • lähitulevikus keegi sinu perekonnaliikmetest või sõpradest abiellub

Kuigi see sõnum võib tähendada abielu või kahe inimese omavahelist liitu, võib see samuti tähendada sinu tugevamat suhet iseendaga. Teisisõnu, taasavastades endas neid omadusi, mille oled arvanud iidamast-aadamast kaotanud olevat. Pea meeles, et enese armastamine on äärmiselt tähtis osa armastuses. Kui sa armastad ennast, avad end armastama ka teisi ning saama ise armastatuse osaliseks: Pea meeles, et sa oled väärt armastust ja õnne, sest sa oled inglite silmis alati täiuslik. Palun tea, et sa oled alati armastatud!

Boonussõnumi, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on

Vanemate armastus

Selle sõnumiga annavad inglid teada, et pole vahet, mida sa teed või tegemata jätad, sinu vanemad armastavad sind alati.

Foto: Deviant Art
Foto: Deviant Art

Inglid tuletavad sulle meelde, et sinu vanemad armastavad sind alati, kuigi sulle võib vahel tunduda, et nad seda ei tee või ei saa sa sellest aru. Pea meeles, et iga inimene näitab armastust välja isemoodi – näiteks, mõni inimene näitab hoolivust ja armastust välja läbi tegude – külvavad sind asjadega üle või proovivad sind aidata. Teised seevastu väljendavad oma armastust läbi sõnade või kirjutiste. Kui sinu vanemad näitavad oma armastust välja viisil, millest sa aru ei saa, siis räägi nendega oma tunnetest.

Sidet vanemate ja nende laste vahel ei saa mitte keegi mitte kunagi murda, juhtugu ükskõik mis. Isegi vihahoos armastavad vanemad sügaval sisimas oma lapsi ning lapsed oma vanemaid. Kui sa keskendud sellele armastusele, kasvab see järjest tugevamaks ja sügavamaks. See armastus aitab kõiki tunda end paremini ja paremana.

Kui sinu vanemad on üksteise peale vihased, saad sa neid mõlemaid ikka armastada võrdväärselt. Sa ei pea valima pooli. Lõppudelõpuks on igas inimeses midagi head. Kõikidesse inimestesse on „pandud“ armastust. Sinu armastus oma vanemate vastu on alati sügav ja tugev, isegi siis, kui sa ei näe neid eriti tihti. Ole nii armastusväärne, kui sa olla saad ning keskendu sellele, kuidas sa saad iseend ja oma vanemaid oma armastusega aidata.

[/vc_tab][vc_tab title=”Neitsi” tab_id=”1439711023557-6-8″]

Uus etapp

Inglid annavad sulle teada, et sinu elus on kätte jõudmas üks uus etapp. Kujutle oma vaimusilmas lõkke ümber tantsivat ja laulvat šamaani, kellest õhkub tarkust, rahu, enesekindlust ning õnne. Ka sina oled selle kõige poole nüüd teel.

Foto: Doing Well by Doing Good
Foto: Doing Well by Doing Good

Oled praeguseks läbinud kõik vajalikud elu õppetunnid ja rohkem pole sul midagi vaja teha. Elu teeb ise vajalikud korrektuurid ning paneb viimased puzzletükid paika ning siis see kõik algabki! See oodatud ja tajutud elu, see etapp, mida oled nii kaua ihaldanud, samas ka peljanud, on kohe käes, täis kõikvõimalikke naudinguid.

Ulata julgelt oma abikäsi kõigile neile, kes seda paluvad. Ära karda, sest sinu abi keegi enam kuritarvitama ei hakka. Sa suudad ja saad aidata ning nõustada paljusid abivajajaid, sest oled selleks nüüd loodud!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma vaimudelt. Selleks sõnumiks on:

Enesekindlus

Ole julge ning võta vastutus enda kanda. Selle sõnumiga kutsutakse sind võtma endale juhirolli ja see on täiesti loomulik, et teatud hirmud on hakanud sellega seoses pinnale kerkima: „Kui ma võtan enesele juhirolli, kas mind nähakse ülbe, kiusaja või ennast täis inimesena? Kas teised kuulavad mind? Kas nad panevad mind proovile?“ Tõde on see, et see kõik võib olla täiesti võimalik, aga sa pead sellest lihtsalt üle saama. Ole üle kõigist neist mõtete poolt loodud hirmudest ja järgi oma kutsungit!

Foto: Green Report
Foto: Green Report

Mõistad seda või mitte, sa oled sünnilt liider ja pole mingit vajadust vähendada neid raskelt läbi elu saadud oskusi, mida oled kogunud läbi erinevate elu õppetundide. See, mida sul on teistele pakkuda, vajatakse nüüd ja kohe, olgu vajajateks siis sinu partner, pere, kogukond või vaadates suuremat pilti – kogu maailm.

Sind hinnatakse ja selles võid sa kindel olla. Sa pead neid hinnanguid kuulda võtma, aga ära lase neil end valitseda. Katsu mitte eksida ja teha selliseid jonnist ja kangekaelsusest tehtud otsuseid, et saaksid oma ego upitada. Kuula oma sisemist häält ja tarkust, mille oled saanud oma mitmekülgsete kogemuste põhjal, kuidas teha erinevaid õigeid valikuid.

Tunnista enesele, et kõik inimesed peavad tegema ise omad valikud – ka nende valikute vastused sulle. Pea meeles, et efektiivsed juhid on ka väga head kuulajad. Nad teavad, millal järgida ja millal juhtida ning millal liikuda edasi ja millal jääda paigale.

Lisatähendused:

 • kavalus
 • juhtimine/ohjamine
 • keskendumine
 • veendumus
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaalud” tab_id=”1439711711653-7-4″]

Eksimused

Inglid annavad sulle teada, et oled alati olnud oma tegemistes teistest veidi parem ja targem. Sind on alati kiidetud kui äärmiselt asjalikku ja nutikat tegelast. See kõik on aga sinu enesekriitika alla tõmmanud. Olles harjunud olema selline tark ja nutikas tegelane, oled sa unustanud, et vahel eksid ka sina… Keegi pole eksimatu.

Foto: Get Buttoned Up
Foto: Get Buttoned Up

Eksimine on inimlik ja tänu eksimustele saad kõik vajalikud elu õppetunnid. Hetkel püüab sinu elus tekkinud olukord sulle õpetada, et oleksid enesekriitilisem, et sa tunnistaksid oma vigu ning õpiksid neist. Kui sa seda õppetundi ei läbi, jäävad sarnased mustrid sinu elus korduma seniks, kuni sa sellest õppetunnist ükskord õppust võtad. Pea meeles, et sa oledki teistet nutikam ja targem, aga vahest eksid ka sina.

Boonussõnumid, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Armastus ravib hirmud

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et sinu armastus aitab kiusajatel ja vihastel inimestel vähem hirmu tunda.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Sa peaksid teadma, et kui inimesed kardavad, siis kipuvad nad end väljendama läbi negatiivsete tegude. Hirm on armastuse vastand – seega, kui armastusel on kõrgeimad vibratsioonid, siis hirmul on madalaimad.

Inimesed kipuvad kartma erinevaid asju, nagu oma enese elu; kardavad jääda armastuseta; et nad ei ole piisavalt head; jääda üksi, jne. Kui inimesed tulevad kohast, kus nad eelnevalt kartsid, siis võivad nad olla vägagi ettearvamatud ning käituda viisil, mis on ohtlik nii neile kui ka teistele; olgu selleks siis füüsiline, emotsionaalne või vaimne oht. Peale füüsilise väärkohtlemise on veel ka vaimne ning emotsionaalne vägivald/väärkohtlemine. Need inimesed, kes teisi inimesi väärkohtlevad, kardavad ise midagi (teiste väärkohtlemine on nende kaitserefleks), aga nad ei pruugi olla teadlikud sellest, mida nad täpselt kardavad.

Kuidas aidata sellistel inimestel end tervendada? Saata neile armastust. Armastuse jõud võib aidata paraneda igast olukorrast või saab aidata tervendada igat hirmunud inimest. See aga ei tähenda seda, et keegi peaks jääma suhtesse inimesega, kes kasutab tema peal mõnda eelpoolnimetatud vägivalla viisi. Alati saab sellisele inimesele saata armastust ka eemalt, suhtest väljaspoolt. Kui sa tunned sellisele hirmunud inimesele kaasa, saates talle armastust, aitad murda selle inimese kaitsemehhanismid, nii et armastuse valgus saaks järk-järgult selle viha ja hirmu hajutatud. Kui sa aga reageerid vihasele inimesele omapoolse vihaga, siis lisad sa ainult kütust tulle ja teed asja ainult hullemaks. Kui aga reageerid armastuse ning kaastundega, siis teise inimese viha lahtub ning lõpuks põleb see läbi. Armastus võidab hirmu!

Üks tundmatu arst ütles kunagi: „Parim ravim inimestele on armastus.“ Seejärel keegi küsis: „Mis siis, kui sellest ei piisa?“ Arst naeratas ja vastas: „Tõsta doosi.“

[/vc_tab][vc_tab title=”Skorpion” tab_id=”1439712979995-8-9″]

Näe ainult armastust

Vaata üle näiliste vigade, eksimuste ja arusaamatuste ning näe iga inimese suhtes ainult armastust, ka enda suhtes. Keskendu armastusele ning see aitab sul pardada kõik haavad.

Foto: 1ms
Foto: 1ms

Inglid saatsid selle sõnumi meeldetuletuseks, et sa näeksid end, teisi ning kõiki olukordi läbi inglite silmade. Kui sa keskendud armastusele, siis kõik, mis ei puuduta armastust langeb ise võrrandist välja. Seda võib võrrelda lambiga, mis pandi põlema, et vähendada ruumis pimedust. Hüüa ingleid, kui vajad abi oma armastuse visiooni vaatevinkli suurendamiseks.

Lisatähendused:

 • vaata üle teiste inimese isikuomadustest ja nende egost ning näe neis ingleid (inglid aitavad sul seda teha, kui see tundub sulle mingil põhjusel raskena)
 • andesta, vabasta viha, valu või hinnangud ning anna need inglite kanda
 • afirmeeri seda, mida soovid, mitte seda, mida kardad

Boonussõnumi, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Loomingulisus

Joonista, maali, värvi, mõtle või tegutse mõnel teisel loomingulisel viisil.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et sa oled loovisik, mis tähendab seda, et sulle meeldib end väljendada läbi kunstiliste mõtete ja tunnete. See ei ole üldse tähtis, kas sinu kunstiteos on täiuslik. See, mis on oluline, on see, et sa väljendaksid end loovalt.

Selle sõnumiga paluvad inglid sul pühendada rohkem aega loomingulisele tegevusele. See tähendab seda, et sa võiksid teha midagi kunstipärast, nagu värvimine, joonistamine, maalimine, laulmine, tantsimine, näitlemine, kirjutamine, pildistamine jne. Kui sa teed midagi loovat, tunned end vaba ja õnnelikuna.

Loovus aitab sul näha seda maailma uut moodi. Märkad oma igapäevaelus hämmastavaid uusi detaile ja värve, mida pole kunagi varem märganud. Loovus aitab sul sütitada uusi viise tegelemaks asjadega teistmoodi, mis mõjutab sinu tööd ja tegemisi vägagi positiivselt ning mänguliselt.

Tehes asju igapäevaselt ühtmoodi, paneb sind tundma end kui hamster jooksurattal. See tunne põhjustab stressi ja stress põhjustab omakorda kurbust ning väsimust. Parim viis sellest rattast välja saamiseks on teha midagi loovat. See ei ole üldse tähtis, mida sa teed, kui sa teed seda oma sisetunde järgi.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ambur” tab_id=”1439713371622-9-5″]

Palu abi

Inglid hoiatavad sind inimeste eest, kes on justkui puugid. Nad imevad end su külge ja ei lase enne lahti, kui on end lõhkemisi täis imenud. Praeguseks hetkeks on su ellu tekkinud palju just selliseid inimesi ja sa tunned end võimetuna ja ei oska nendega midagi peale hakata. Sa ei näe lahendust.

Foto: Peeta Bread
Foto: Peeta Bread

Inglid annavad sulle teada, et niipea, kui sa abi palud, sa abi ka saad. Keegi ei pea kannatama selliseid olukordi, ka sina mitte! Igale probleemile on olemas lahendus, ka kõige raskematele. Palu ingilte abi, et nad saadaksid sinu ellu selliseid inimesi, kes aitavad sul oma olukorrale lahendused leida ning sul oma eluga hästi edasi minna. Sinu elu pea olema üks pidev kannatuste rada, sa väärid armastust ja austust! Ära kaota usku, lahendus on olemas ja see leiab ka oma tee sinuni.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Otsustamine

On aeg teha otsus ning jõuda selgusele, mida sa tegelikult tahad saada.

Foto: Rus Img
Foto: Rus Img

Inglid annavad selle sõnumiga teada, et läbi elu minnes antakse sulle järjest rohkem vastutusi – üks suurimaid on otsuste langetamine, otsustada seda, mida sa tahad. Sinu elus on kätte jõudnud aeg, kus oled lahkteel ning sul on valida mitme raja vahel. Kõik oleneb sinu otsustest, ehk teisisõnu sa pead otsustama ja küsima endalt: „Mis mind ees ootab?“ See ei ole mitte alati lihtne otsus. Sa võid appi kutsuda taevased juhendajad, ka pöörduda oma usaldusväärsete sõprade, pereliikmete või ekspertide poole. Sa võid silmad sulgeda ja kujutada endale ette erinevaid võimalusi ning tunnetada, mida sa tunned, kui valiksid ühe või teise tee.

Milline neist valikutest teeks sind kõige rõõmsamaks? Alati vali see tee, mis toob nii sulle kui ka sind ümbritsevale maailmale kõige rohkem kasu. Kui sa tunned, et oled sattunud ummikusse, justnagu su elu ei läheks edasi sujuvalt, siis on aeg eneselt küsida, mida sa tahad ning vastavalt sellele langetada ka otsused. Otsused on maagilised, nad panevad asjad liikuma üht- või teistpidi. Kui sulle ei meeldi see suund, mis suunas asjad parasjagu liiguvad, saad süveneda oma otsustesse ning vaadata, kas nad vajavad muutmist. Parimad ja õiged otsused teevad sind ja sind ümbritsevad inimesed õnnelikuks.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaljukits” tab_id=”1439713983582-10-2″]

Märka märke

Jah, märgid, mida sa siiani saanud oled, on saadetud sulle sinu inglite poolt. Nad puistavad su teele sulgi, münte ja ka teisi märke, tuletamaks sulle meelde, et sa oled armastatud ning sa ei ole kunagi üksi.

Foto: Illupicasso
Foto: Illupicasso

Inglid saatsid selle sõnumi, et aidata sul mõista sulle saadetud märke. Need võivad olla suled, mündid, liblikad, linnud, korduvad numbrikombinatsioonid või mõned muud korduvad nägemused, mis panevad sind inglitele mõtlema. Kõik need pidevalt korduvad märgid on sulle saadetud meelega sinu inglite poolt, andmaks sulle märku, et nad on alati sinuga, sind kaitsmas ja armastamas ning sind juhtimas õigetele radadele.

Lisatähendused:

 • sinu lahkunud lähedased taevas ütlevad sulle: „Tere! Ma armastan sind! Märka ning usu neid korduvaid märke, mille saad meilt kinnitusena, et oled õigel teel. Jälgi neid märke, need juhivad sind sinu südamesoovideni.“

Boonussõnumi, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Lemmikloomad

Sa armastad ja mõistad loomi. Inglid annavad sulle selle sõnumiga märku, et ka loomad armastavad sind. Nad teavad, et sa saad aru nende erilisest häälest  ning keelest, sa arvestad nendega ja pead neist lugu. Sinu loomad armastavad sind ja nad hindavad kõrgelt kõike seda, mida sa neile andnud oled (oma hoolt, armastust ning tähelepanu).

Foto: Polyvore
Foto: Polyvore

See on sõnum kõikidelt loomadelt ja sinu enda praegustelt ja endistelt lemmikloomadelt, kes annavad sulle selle sõnumiga teada, kui palju nad sind hindavad ja armastavad. Veeda rohkem aega loomadega, kuna nad aitavad sul tunda seda armastust, mis on nii turvaline ja samas nii armas ja soe. Loomad aitavad sul samuti mängida ning lõbutseda. Seega, võta oma koer (naabri/tuttava/sõbra koer) ja mine temaga pikale jalutuskäigule. Või võta endale kassipoeg või mõni muu lemmikloom; toida metslinde või –loomi; harja oma isiklikku lemmiklooma ning ära unusta oma lemmikule igapäevaselt pakkumast värsket vett ja toitu.

Selle sõnumiga antakse sulle märku, et sa võiksid tegeleda rohkem loomadega, olgu selleks siis enese harimiseks või lausa igapäevase tööna. Sa oleksid väga õnnelik ja suurepärane iga tööga, mis hõlmab endas loomadega kokkupuudet ja/või nende abistamist.

See sõnum võib olla ka sõnum sinu lemmiklooma(de)lt, kes on läinud üle vikerkaaresilla. Nad tahavad, et sa teaksid, et neil on kõik hästi ja nad armastavad sind väga. Häälesta end nende armastusele ning tea, et te armastate üksteist igavesti.

[/vc_tab][vc_tab title=”Veevalaja” tab_id=”1439715179885-11-8″]

Küsi

Kui oled mõne olukorraga jänni jäänud, küsi inglitelt abi selle lahendamisel ja nad aitavad sind meeleldi ning koheselt. Nad juhinduvad paljudest universumi seadustest ning nende seas on ka vaba tahe, mis laseb sul teha ise oma otsuseid ja valikuid. Seega, kui vajad inglite abi, küsi, sest nad ootavad kannatlikult seni kuni sa neilt abi palud, enne nad ei sekku.

Foto: Susan Chopra
Foto: Susan Chopra

Selle sõnumiga tuletavad inglid sulle meelde, et sa võiksid neilt rohkem abi paluda. Nad saavad sind aidata paljudes erinevates eluvaldkondades, tuues sulle uusi ideid, usku, enesekindlust ja selgust. Nad saavad aitata sind ka materiaalsete vajaduste rahuldamisel nagu raha, aeg, tervis ja vitaalsus.

Lisatähendused:

 • küsi, mida sa vajad
 • selle asemel, et kurta, küsi abi
 • palu sind oma elus ümbritsevatel inimestel end aidata
 • delegeeri
 • palka keegi, kes sind aitaks/assisteeriks
 • palu oma inglitelt abi kõiges, pole vahet, kui suur või väike see küsimus ka poleks

Boonussõnumid, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Tõde

See, mida sa küsisid, on tõsi. Inglid annavad selle sõnumiga teada, et see olukord, millele sa mõtled – sul on õigus. Sa tead tõde, isegi kui see tõde on sügaval sinu südames. Võta aega tunnetada seda, mida sinu keha sulle selle olukorra kohta ütleb. Ka sinu keha teab tõde ja ta ütleb sulle seda, kui sa ainult lõpetaksid sahmimise ning kuulaksid.

Foto: 4 Steps to Peace
Foto: 4 Steps to Peace

Sa võid kuulda tõde ka oma inglitelt. Sule silmad, hinga sügavalt sisse ja küsi neilt oma küsimus. Siis kuula/tunneta seda sõna, mõtet või tunnet, mille inglid sulle saadavad. Sinu inglid räägivad sulle alati tõtt. Nad kasutavad sõnu ning armastuse tundeid ja selle soojust ka siis, kui nad ütlevad sulle midagi, mida sa kuulda ei taha (näiteks paluvad sul teha oma elus muudatus, milleks sa ei ole veel valmis).

Selle sõnumiga palutakse sul rääkida tõtt nii endale kui teistele. Seni kuni räägid nagu inglid ja kasutad selleks armastavaid sõnumeid ning tegusid, on rääkida alati tõtt. Kui sa kardad tõtt rääkida, küsi abi peaingel Miikaelilt, et ta annaks sulle julgust ning kaitset. Ta aitab sul täpselt teada, mida öelda ning teha nii, et kõik sellest kasu saaksid.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kalad” tab_id=”1439715545168-12-8″]

Soovid ja unistused

Inglid annavad sulle teada, et sinu unistused ja sügavad sisemised soovid on ka nende soovid. Nad tahavad su ellu kirglikku armastust, kaunist kodu, hoolivat abikaasat, jõukat ja külluslikku elu. Ometi kardavad inimesed unistada, sest kardetakse, et need unistused ei täitu kunagi. Sel viisil tekib olukord, kus on vastamisi nii soovid kui ka hirm. Unistused on soovid ning soovid on sinu mõtted, ka hirmud on mõtted ja seega sinu soovid.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Tea, et mõttel on meeletu jõud ning alati võidab see mõte, mis on teisest tugevam. Kui sinu hirmud on soovidest suuremad, siis saavad teoks hirmumõtted ning hirmu võit on see, et sinu unistused ei täitu. Püüa leida oma elus unistuste ja hirmude vahel tasakaal. Püüa unistada suurelt ja julgelt, tõrjudes kõrvale hirmud, et need ei täitugi. Mõttel on jõud ja sinu mõtted on sinu unistused.

Boonussõnumid, millega antakse teada, millele pead augusti II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad Universumist. Selleks sõnumiks on:

Pingutus

Selle sõnumiga annab universum sulle märku, et kätte on jõudnud aeg, mil pead ületama oma praegused takistused ja väljakutsed – see on sinu hetketest ning sinu käitumine/suhtumine on selle võtmeks. Selle asemel, et alluda enesehaletsuse, laiskuse, negatiivsuse või pettumuse küüsi, pead sa kasutama oma sisemist jõudu, sest sa oled tugevam, kui sa arvatagi oskad. Kui asjad lähevad karmiks, peab ka karmilt jätkama. Nii võta nüüd end kokku ja usu oma edusse!

elu-raskus

Selle sõnumiga julgustatakse sind kasutama oma sisemisi ning välimisi ressursse, et saavutaksid soovitud tulemused. Selle asemel, et alistuda soovile, leida probleemile kiire lahendus, kasutades selleks otseteed või manipuleerimist, pead hoopis leidma plaani, sellele keskenduma ning visalt edasi pürgima. Koos oma sisemise jõu ning otsustuvusega murrad läbi kõikide piirangute, mis sind senini tagasi on hoidnud.

Selleks, et parandada oma praegust olukorda, pead sa leppima ning kohanema oma praeguse elu loomulike rütmide ning tsüklitega, nendega, mis panevad sind ekstra pingutama raskustest välja tulekuks. Ära loobu kunagi ja sinu edu on garanteeritud.

Afirmatsioon: „Oma optimismi, usu ja pingutustega ületan kõik mulle seatud väljakutsed:“

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõpusõnum” tab_id=”1439716217420-14-2″]

Kas inglihoroskoop ka septembri esimesel poolel ilmub, ei oska veel lubada. Eks elu näitab.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Kui sul on küsimusi inglihoroskoobi kohta, siis kirjuta julgelt järgnevale meilile: horoskoop[vajalik krõnks]hingepeegel.ee

Lõpurosin

Tähtede poole

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tab][/vc_tabs]

Eelmine artikkelUniversumi numbrimaagia
Järgmine artikkelEeterlikud õlid nahahoolduseks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi