Inglihoroskoop – Mida toob 2017. aasta igale tähemärgile?

19
44473

2Milliseks kujuneb 2017 aasta 12 tähemärgile?

Foto: PicClick

Jäär

Mõtete virtuaalne reaalsus
Foto: Days Of The Year
Foto: Days Of The Year

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et elu loob reaalsuse, aga ka sina kaaslood selle reaalsuse oma sõnadega. Tea, et see virtuaalne reaalsus, mille oled loonud läbi oma mõtete, sõndade, emotsioonide, tunnete, on sinu isiklik kunst ning sinu ainus tõde! Seega, mõtle hoolega, millist reaalsust sa oma ellu sel alanud aastal luua tahad.

Sõnn

Kontrolli oma kavatsusi
Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Selle sõnumiga annavad Inglid sulle teada seda, et kui suunad sel alanud aastal oma tähelepanu, kontrollid oma kavatsusi, valikuid ja unenägusid ning unistusi, siis saad sa oma ellu tuua ja luua kõike seda, mida sinu hing vähegi ihaldab. Sa saad teha absoluutselt kõike, mida soovid. Pea meeles, et sinu eluunistus läheb sinna, kuhu sa tahad, et see läheks.

Kaksikud

Ole jõud, mis loob
Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sel alanud aastal oleksid sa jõud, mis avab kõik õied ja liigutab pilvi ning maad, toob taevasse tähed ja paneb galaktikad läbi universumi liikuma. Ole see, kes sa olla tahad ja mitte miski ega ükski takistus sinu teel ei muuda seda, mida oled sel alanud aastal omale eesmärgiks seadnud.

Vähk

Tõde ei vaja uskumist
Foto: Chakra Center
Foto: Chakra Center

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et tõde lihtsalt on ja see elab üle kõik – usud sa seda või mitte, aga nii see lihtsalt on. Pea meeles, et valesid tuleb sul endalgi uskuda ning meeles pidada, tõde tuleb iseenesest. Kui sa ei usu valesid, siis ei ela nad üle ka sinu skepitsismi ja nad lihtsalt kaovad unustuste hõlma. Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et talitades sel aastal ainult oma tõe järgi, saab su aasta ning elu olema ilus, täis imesid, mis elavad üle kõik. Sa leiad selle, mida oled otsima läinud.

Lõvi

Ei klatšile!
Foto: HD Wallpapers
Foto: HD Wallpapers

Selle sõnumiga paluvad inglid sul teisi taga mitte rääkida ega naeruvääristada ennast ega oma uskumusi. Selle sõnumiga paluvad inglid sul mitte levitada seda “emotsionaalselt mürki” rääkides teisi taga või hurjutades ennast. Käitu teistega nii nagu tahad, et sinuga käitutakse ning vastutasuks saad kõike seda ka ise 10x tunda. Ole lahke ja sulle tasutakse heldelt. Ole armastusväärne ning leiad oma kire ja armastuse. Ole kannatlik ja sinuga ollakse kannatlik. Jaga seda, mis sul on ja sinuga jagatakse oma küllust.

Neitsi

Kahtluste jõud
Foto: Positive Energy wallpaper
Foto: Positive Energy wallpaper

Selle sõnumiga annavad inglid sulle tada seda, et kahtlused esitavad sulle väljakutse oma uskumustele ja murravad selle valede ja ebausu nõiduse, mis on siiani sinu maailma  kontrollinud. Kasuta neid kahtlusi selleks, et taastada endasse usk ning võtta tagasi enese võim oma ebausult ning halvalt õnnelt. Inglid paluvad sul sel alanud aastal endasse tingimusteta uskuda ning vastutasuks saad tagasi oma väe ja eneseteostuse ning hea õnne.

Kaalud

Usu ennast!
Foto: Trackerbc
Foto: Trackerbc

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista seda, et sa pead uskuma ennast, see annab sulle suure eelise, sest enamus asju, mida elus õppinud oled, pole tõde. Kasuta oma kainet mõistust selekteerimaks välja tõde valede seast. Võta seda kui väljakutset, mis on sulle esitatud selleks, et sa hakkaksid ennast rohkem usaldama ning oma intuitsiooni rohkem kuulama ning vastavalt sellele ka oma elu elama. Tehes seda, on ka sinu alanud aasta ning elu palju ilusam ning rõõmuderohkem.

Skorpion

Maailma muutmiseks muuda ennast
Foto: trans CODES
Foto: trans CODES

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et sa saad maailma muuta sellega, kui armastad ennast, naudid elu ning teed oma isikliku elu maapealseks paradiisiks. Pea meeles, et muutes ennast, muutuvad ka maagilisel väel ka kõik sind ümbritsevad inimesed. Mis tähendab seda, et kui muudad enda ellusuhtumist positiivsemaks, siis hakkavad ka sinu ümber toimuma positiivsed muutused. Katsu näha puude taga kaunist ning rikkalike andidega metsa. Elu on ilus, kui sa lased sel ilus olla ja ka just selline saab olema sinu alanud aasta.

Ambur

Kõik on sinus endas

Foto: News Pro Pro
Foto: News Pro Pro

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada seda, et sa ei pea otsima tõde, sest sina ise oledki tõde. Sa ei pea otsima täiuslikkust, sest sina ise oledki täiuslikkus. Sa ei pea otsima õnne, sest sina ise oledki õnn – kõikjal, kus sa oled. Pea meeles, et õnn läheb sinna, kuhu lähed sina ja kui sa saad aru, et kõik vastused sinu küsimustele peituvad sinus eneses, siis sinu elu ning alanud aasta saab olema suurepärane, täis edu, õnne, armastust, rõõmu, rahu, küllust, rikkust ja kõike seda, mida sa oma elult vähegi saada tahad. Sina ise oledki kõik see, mida sa endale luua tahad.

Kaljukits

Ei midagi isiklikku
Foto: Resources for Inner Brilliance
Foto: Resources for Inner Brilliance

Inglid panevad sulle südamele, et sa ei võtaks midagi, mida teised ütlevad või teevad, endale südamesse, see ei puuduta sind. Selline ellusuhtumine annab sulle immuunsuse suhtlemaks teiste inimestega oma elus julgemalt ja rikkumata. Tea, et sa oled immuunne teiste inimeste arvamustele ja emotsioonidele ega lase neil ennast mürgitada. Ole see, kes sa olla tahad ja sinu elu ning alanud aasta saab olema imeline.

Veevalaja

Külluslik elu
Foto: HD Widescreen Wallpapers
Foto: HD Widescreen Wallpapers

Inglid ütlevad, et alanud aasta pakub sulle kõike seda, mida sa vajad ja hoia oma süda alati täis tänutunnet kõige selle eest, mis sul juba olemas on. Kui oled tänulik selle eest, mis sul on, antakse sulle alati juurde. Julge unistada suurelt ja sinu vajadused saavad kaetud ja nii ka sel alanud aastal.

Kalad

Eksimatu
Foto: Elise Fabricant
Foto: Elise Fabricant

Inglid panevad sulle südamele, et alanud aastal ei kasutaks sa enda vastu ühtegi negatiivset sõna. Mis tähendab seda, et sa ei kritiseeriks end, ega takistaks endal oma unistusi püüdmast, vaid innustaksid end ja kasutaksid enda suhtes ainult armastusväärseid ning positiivseid sõnu, mis aitavad sul leida üles oma õige rada. Ole enda vastu aus ja armastav! Kui seda järgid, siis on sind ees ootamas imeline aasta koos imelise eluga.

Kuidas sina inglite tõlgendust uueks aastaks vastu võtad, oleneb täielikult sinust endast. Mis peamine, tee omale just selline aasta nagu sina seda tahad ja ära lase kellelgi endale dikteerida, milliseks kujuneb sinu alanud aasta. Soovin kõigile inimestele siin Maal imelist uut aastat ja hoidkem, armastagem üksteist rohkem, jagagem teineteisega tähelepanu, soojust, õrnust, hellust, heaolu, positiivseid energiaid, armastust, siirust, küllust, rikkust jne ning hoidugem negatiivsusest, õelusest, ihnusest, ahnusest ja teistest negatiivsestest energiatest.

Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelAastalõpu Fortuuna
Järgmine artikkelInglisõnumid – 2017. aasta esimeseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi