Postituses navigeerimiseks ning oma tähtkuju leidmiseks kasuta rippmenüüd ning vali sealt soovitud tähtkuju või sõnum. Ka võid lugemiseks kasutada nupukesi “Tagasi” ja “Loe edasi”, et liikuda sõnumite vahel vastavalt edasi või tagasi.

Tagasi
Järgmine

Aasta viimane noorkuu

Sellel reedel, 11. detsembril kell 12:29 loob Ambur uue ja värske Kuu ja lõpetab novembrikuu Täiskuu poolt loodud äreva perioodi.

Foto: Luna Rosa
Foto: Luna Rosa

Amburi loodud uus Kuu toob endaga kaasa mõnusa hingetõmbeaja. Tänu sellele, et Ambur mõjutab uue Kuu loomist, toob see endaga kaasa selgust, erinevatele lahendamata jäänud asjadele lahendused, mõteteselgust, annab jõudu uuteks ettevõtmisteks ning soodustab tegemata tööde lõpetamist ning koduseinte vahelt väljumist. Amburi Kuu annab jõudu juurde uueks algavaks positiivseks perioodiks, mis kestab vähemalt aasta viimase täiskuuni, ehk 25. detsembrini.

Mida inglid pidasid vajalikuks sulle Kuu loomise päevaks öelda, saad lugeda juba oma tähemärgi alt. Lisaks vii läbi kindlasti ka aasta viimane Küllusetšeki rituaal, et uus aasta tooks sulle kaasa rikkaliku külluse.

Kas sa oma inglite sõnumeid ka kuulda võtad, on juba sinu enda teha. Sõnumite lugemisel ära unusta lugeda ka ühissõnumit ning lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle ühte-koma teist öelda.

Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelPäkapikkude aeg
Järgmine artikkelMida peaks teadma seoses õunasöömisega
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi