Inglihoroskoop – mida toob endaga aasta viimane noorkuu

26
37814

Postituses navigeerimiseks ning oma tähtkuju leidmiseks kasuta rippmenüüd ning vali sealt soovitud tähtkuju või sõnum. Ka võid lugemiseks kasutada nupukesi “Tagasi” ja “Loe edasi”, et liikuda sõnumite vahel vastavalt edasi või tagasi.

Tagasi
Järgmine

Ühissõnum

Puhka ja mõtle järgi

Foto: Banking Sense
Foto: Banking Sense

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et mõnikord loob ja säilitab eluraskus ning pingutamine harmoonilise ja täiusliku suhte, mis algselt võib näida, et nõuab meeletult tööd. Sa jätkad endast parima andmist ning annad endast rohkem, kui seda jagad, aga leiad ikkagi, et sul on järgi jäänud mingeid muresid, mille kallal pead tööd tegema. Sa oled väsinud ning sul on tahtmine alla anda. Inglid aga saatsid sulle selle sõnumi, et sa jätkaksid jonnakalt, ega annaks alla! Sa võid olla pettunud või oled minevikus haiget saanud. Tea seda, et need minevikus tehtud vead ja valusad õppetunnid on teinud sind tugevaks, kuigi sa ei pruugi end praegu nii tunda.

Inglid annavad märku, et just praegu on hea aeg astuda kõrvale armastusega seotud konfilktidest või probleemidest. Anna endale aega puhata ja end uuesti energiat täis laadida. Pidev pingutamine kurnab keha ning hägustab meeli. Sa vajad puhkust ning aega, et järgi mõelda oma meetodite üle. Siis, kui oled end uuesti täis laadinud, oled sa tugevam, selge peaga ja enesekindel ning valmis edasi liikuma uute ideedega, kuidas sa saaksid oma olukorda parandada.

Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi