Inglihoroskoop – oktoobri I pooleks

24
17128

Märkamatult on kätte jõudnud sügis ja oktoober. Enam ei ole palju, kui lumi maas ja jõule oodata. Põllumeestel ka kiire mööda saamas ning saabki hakata keskenduma talve ootusele.

Foto: Rita Reyes
Foto: Rita Reyes

Enne, kui tali taevast alla sajab, tasub nautida sügise kauneid ning kummastavaid värve. Tõsta oma nina nutitelefonist välja ja vaata looduse värvidemängu, tunne, kuidas sa elad ning oled osa loodusest.

[vc_tabs interval=”0″][vc_tab title=”Selgituseks” tab_id=”bed8a716-98b5-1″]

Ka seekord on oma peamised sõnumid teele pannud inglid, sõnumid saadeti oktoobri I pooleks, 1-15 oktoobrini. Oma personaalse sõnumi lugemiseks klõpsa enda tähemärgil ning vaata, mida inglitel sulle seekord varuks on.

Joonistas: Steve Roberts
Joonistas: Steve Roberts

Kas sa nende sõnumeid kuulda võtad, on juba sinu enda teha. Aga pea meeles üht, et inglid käivad sinuga alati igal pool kaasas ja valvavad sinu üle, aga sekkuvad sinu tegemistesse alles siis, kui sa neid palud. Sõnumite lugemisel ära unusta lugeda ka ühissõnumit ning lõpusõnumit, sest ka seal on sõnumitoojatel sulle ühte-koma teist öelda.

Boonussõnumid, millele septembri teisel poolel eriti keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead, saatsid seekord sinu hingeasukad ja kadunud maailma oraaklid.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ühissõnum” tab_id=”1443412143052-13-1″]

Tervis

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et oled haigeks jäänud ning juba mõnda aega elad nagu murtud tiivaga linnuke. Sa saad elatud, aga kõrgustesse tõusta ei õnnestu.

Foto: Life As An Anomaly
Foto: Life As An Anomaly

Haigusel pole vahet, on see füüsiline või vaimne, ühtemoodi laastavalt ning piinavalt mõjutab see sind ikkagi. Sind ei ravi praegu mitte ükski ravim. Haigus saab alguse sinust enesest, sinu mõtetest. Mõned negatiivsed mõtted on sinu sees vägagi domineerivad ning tervise nõrgenemine on selle märguandeks, et sa teed endale nende mõtete ja suhtumisega liiga.

Haigused sunnivad sind ette võtma aina sügavamaid rännakuid enese sisse, et aru saada, kust läks valesti ning miks see nii juhtus. Tõbine olek aitab sind ennast paremini tundma õppida ja suunab sind olema parem inimene. Seda muidugi siis, kui sa võtad ette eneseotsingud ja püüad aru saada selle haiguse tekkepõhjuse. Vastasel juhul võtad sisse tableti, surud haiguse alla, et see mõne aja pärast jälle tagasi tulla saaks… Pea meeles, et tervis saab alati alguse sinu mõtetest, suhtumisest ja tunnetest!

Boonussõnumi, millele tuleb oktoobri I poolel eriliselt tähelepanu pöörata või millele eriti keskenduda, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks selleks sõnumiks on:

Rikkus

Selle sõnumiga annavad kadunud maailma oraaklid sulle teada küllusest, edust ning eesmärkide saavutamistest.

Foto: HRE Daily
Foto: HRE Daily

See sõnum võib tähendada nii tõelist rikkust ja materiaalset tulemit nagu raha, aga või tähendada ka emotsionaalse rahulolu aega. See on meeldetuletus, et kõik asjad võivad olla saavutatavad.

Tea seda, et rikkus tähendab jagamist ning selle sõnumiga antakse sulle teada, et sa peaksid andma osa ära, et aidata teisi – olgu selleks raha, aeg, või midagi muud väärtuslikku. Jagamine kindlustab alati sulle rikkuse voolu. See sõnum on sulle vägagi õnnetoovaks endeks. Pea meeles, et kõike, mida sa jagad, tuleb sulle Universumi seaduste kohaselt vähemalt 10x tagasi!

[/vc_tab][vc_tab title=”Neitsi” tab_id=”1443336869118-6-9″]

Sõprus

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et vastus sinu küsimusele hõlmab sinu sõprust. Selle sõnumiga viidatakse sellele, kui palju mõjutavad sind teiste inimeste energiad. Või tahetakse sulle öelda, et laseksid teised enda juurde sisse ja ei oleks nii endassesulgunud.

Foto: Shaz Jones
Foto: Shaz Jones

Tea seda, et sõprus on pidev energiate ja emotsioonide omavaheline vahetamine ja sina, oma loomult, pühendud isegi sügavamalt, kui teised inimesed, aga võid olla ka teistest tavaliselt kinnisem. Võta enesele aega mõtlemiseks ja kaalumiseks, kuidas sõpruse energia või selle puudumine mõjutab sinu mõtteid ja hinnangut sinu enda kohta. Äärmiselt tähtis on see, et sa säilitaksid teadlikkuse sellest, kuidas iga inimene sinu elus paneb sind ennast sisemiselt tundma.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad nii oma hingeasukatelt kui kadunud maailma oraaklitelt. Esimeseks sõnum on hingeasukatelt ning selleks sõnumiks on:

Tootlikkus

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle märku, et sa läheksid lihtsalt edasi ja teeksid selle asja ära!

Foto: Sportsister
Foto: Sportsister

Pole vahet, mis projekt sul pooleli on, on aeg see ette võtta ja ära teha! Sa arvad, et enne, kui sa sellega tegelema saad hakata, pead sa tegema seda, teist ja kolmandat ning veel ettevalmistused, aga reaalsus on see, et sa võid ju veeta terve igaviku seda projekti planeerides ja organiseerides, aga kui sa seda ette ei võta, ei jõua sa sellega eales kuhugi.

Sul on niigi praeguseks kõik olemas, mida sa vajad – lihtsalt vaata ringi – ja see, mida sul hetkel pole, tuleb sinuni siis, kui sa projektiga juba füüsiliselt tegeled. Sa oled juba piisavalt aega sellele mõtlemisele, rääkimisele, planeerimisele ja ettevalmistamisele raisanud, seega, ära tee sellest suuremat numbrit, kui see tegelikult on.

Lähene sellele nii nagu kobras ehitab tammi – üks oks korraga. Ei ühtegi vabandust enam ning ei midagi muud, kui hakata peale – ja sa ei pea seda tegema perfektselt!

Lisaks kõigele sellele, toetatakse sind rohkem, kui sa arvata oskad. Sind ei toeta üksnes sinu sõbrad ja pereliikmed, vaid ka vaimsed liitlased. Sa oled varasemalt väga palju teisi aidanud ja toetanud – kuigi sul on komme oma panust nende elus alahinnata – nüüd aga on aeg sinul saada vastu nende toetus. Seega, hinga sügavalt sisse ja välja ning hakka sellega peale!

Lisatähendused:

 • entusiasm
 • kogukond
 • koostöö
 • leidlikkus

Teise sõnumi saad aga kadunud maailma oraaklitelt ning selleks sõnumiks on:

Võta vastu teiste abi ja delegeeri ülesandeid

Kadunud maailma oraaklid pakuvad selle sõnumiga sulle abi. Kui sa küsid oma elu kohta, siis saad vastuseks selle, et sa tõesti saad oma püüdlustele lisaks veel teiste abi.

Foto: Peeta Bread
Foto: Peeta Bread

Tihti, isegi liiga tihti loobud sa teiste poolt pakutavast abist. Kas sa mõnikord tunned, et kuigi oled teisi aidanud, ei aita sind keegi, kui sa seda vajad? Tea, et sa ei pea seda teekonda üksi läbima. Sa saad abi, kui sa seda vajad.

Selle sõnumiga tuletatakse sulle meelde, et abi saamine seisneb ainult abi palumises. Mõnikord võib minna nii, et soovitud sihtkohta jõudmiseks peab sind kandma. Usalda seda teadmist ning abi on sul alati omast käest võtta. Aga ära unusta abi paluda, kui seda vajad, samas pea meeles ka seda, et sa võtaksid abi vastu siis, kui sulle seda pakutakse ning ei lükkaks seda tagasi!

[/vc_tab][vc_tab title=”Ambur” tab_id=”1443410170862-9-6″]

Oled eriline

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sa võid imestada, miks sa oled oma arvamustes nii kirglik. Miks on sul oma tundeid raske alla suruda?

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Seda kõike selle pärast, et sa oled siia ilma loodud nii, et sa ei tagane kunagi ebaõnne ega tasakaalutuse ees!

Sa oled üks neist inimestest, kes on siia ilma sündinud mitmel varasemal korral, just siis, Kui Maa ja inimkond on hädas, et tagada mõlema ellujäämine. Nii ka seekord. See on äärmiselt eriline ning vastutusrikas roll ja selle sõnumiga palutakse sul sellest teadlik olla ja vastavalt sellele tegutseda.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Ühendus inglite maailmaga

Kadunud maailma oraaklid annavad selle sõnumiga sulle teada, et kui sa näed kotkast, siis tea, et see on selge sõnum sulle, et oled ühenduses ingelliku maailmaga.

Foto: Wallpapers 111
Foto: Wallpapers 111

Inglite abi ja juhendamisega saad sa hõljuda kõrgel ning vaadelda oma elu kõrgemalt ning kaugemalt ja tänu sellele näha suuremat pilti. Nad aitavad sul teha õigeid terviklikke valikuid.

Kui sa palud oma inglitelt abi, siis nad vastavad alati sulle, aga seni ootavad nad kannatlikult, et neid appi palud. Pea meeles, enne inglid ei tegutse, kui sa neid ei palu – nad austavad iga inimese vaba tahet! Nad on alati sinu kõrval, loodavad alati aidata sind ja inimkonda leida rahu ja manifesteerida küllust ning heaolu.

Kotka märkamisega palutakse sul meeles pidada seda, et sa hõljuksid kõrgel ning vaataksid ja teadvustaksid endale seda suuremat pilti. Ära jää liigselt kinni elu pisikestesse, ebaolulistesse aspektidesse. Vaimne maailm on reaalne maailm – sinu füüsiline maailm on aga uni/illusioon.

Kui sa näed kotkast, siis on see sulle ilmselgeks märgiks paluda. On aeg võtta enesele teadlikku aega, et võtta ühendust Jumalikkusega. Pea meeles, et sa oled alati kaitstud ning juhendatud taevaste jõudude poolt ning jälgi märke, mida sinu vaimsed juhid sulle kotka ilmumise näol saadavad.

[/vc_tab][vc_tab title=”Sõnn” tab_id=”1443336715689-2-5″]

Energeetiline side

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et kõik siin elus jätab jälje, ka sisaliku tee kivil jätab jälje …. nii ka tehtud tegu ning öeldud sõna.

Inimeste käitumine jätab samamoodi oma energeetilise jälje. Samamoodi jätab juuksur oma jälje, kui sinu juukseid lõikab või soengut seadistab. Kosmeetik, kes sinu naha eest hoolt kannab ja ka arst, kelle kätte usaldad oma tervise.

Foto: Emily Acosta
Foto: Emily Acosta

Selle sõnumiga kutsuvad inlgid sind märkama just teiste inimeste mõju sinu elus. Mis tunde nad sinus tekitavad ja kas sa tajud nende hoolivust enese suhtes või tajud sa negatiivseid vaibe? Pärast selliseid kokkupuuteid, on kaks võimalust – sinu enesetunne kas paraneb, jääb samaks rõõmsaks nagu oli või muutub drastiliselt halvaks ja negatiivseks. Vastavalt sellele, tee ka omad järeldused ning võta ette vajalikud muudatused.

Hoia oma elus hea ning positiivse energiaga inimesi. Nii on iga inimesega sinu elus. Kui sa tajud, et nad väsitavad sind või mõjuvad sulle muul moel negatiivselt, siis tuleks kaaluda nende inimeste oma elust kõrvale jätmist ning lase negatiivse ja halva energiaga inimestel minna – lase nad energeetiliselt vabaks. Sest ka need negatiivse energiaga inimesed oled sa ise oma ellu toonud, just tänu oma energeetilise vibratsiooniga.

Edukas etapp

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et kätte on jõudnud uus algus. Nüüd algab sinu elus uus pikk periood, kus igas päevas on midagi uut, värsket ning huvitavat.

Maal: Cathie Bleck
Maal: Cathie Bleck

Iga päev toob enesega kaasa palju uusi inimesi, rohkelt erinevat õppematerjali ja kõvasti tööd, mida rõõmuga teha. See periood tuleb pikk, viljakas ning rõõmurohke. Sellesse mahub palju reisimist, uute ideede elluviimist ja ka teiste inimeste juhendamist/õpetamist.

Tööd on palju, aga see toob sulle enesega kaasa palju suurt rõõmu, palju tänulikke inimesi ja just see on peamine – suure hüppelise arengu edasi. Sellel perioodil omandad sa kõik vajalikud teadmised ning oskused millegi veel suurema ellu viimiseks. Sa oled teerajaja ja õpetaja ning nüüd lähed sa kindlal sammul edasi, olles endas kindel ja selle üle uhke, kes sa oled!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad aga oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Taandumine

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et praegu pole palju midagi teha, et sa saaksid parandada oma praegust olukorda. Parim, mida teha saad, on tõmbuda tagasi ning jääda ootele, millal tuleb taaskord kätte aeg, mil hakata taaskord edasi liikuma.

Foto: Alpha Coders
Foto: Alpha Coders

Selles ei ole midagi halba, eriti siis, kui sa ei saa praegu nagunii midagi selle heaks teha. See, mida sa praegu teha saad ja vajad, on kannatlikkus. Lõpuks, kui aeg küps, aja oma pea jälle kestast välja ning vaata, kas on aeg edasi liikumiseks oma eesmärkide poole. Pea meeles seda, et taandumine ei ole alistumine! Tee taandumisest enesele teadlik manööver ning ära võta seda alistumisena!

Sa võid see aeg veeta aega enesega, vaadates enese sisse; olla looduses, eemal oma igapäevasest elust, kärast-mürast ning inimestest. Kuigi sinu hingeasukad kutsuvad seda manöövrit taandumiseks, on see rohkem edasi liikumine rahu, harmoonia suunas, mida sa leiad metsast, mägedest või mererannast. Seda tehes, saad sa parema kontakti ka Emakese Maaga ja kui sa seda saavutad, siis aitab see sul kõike panna õigesse vaatenurka. Pea meeles, et ookean on siin maailmas olnud väga pikka aega ning on ka edaspidi. Iga päev algab koiduga ning lõppeb loojanguga, pole vahet, mis vahepeal juhtunud on…

Lisatähendused:

 • naiselikkus
 • visadus
 • sitkus
 • viljakus
[/vc_tab][vc_tab title=”Kalad” tab_id=”1443411489613-12-3″]

Evolutsioon, informatsioon ja potentsiaal

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et kui sa näed öösiti unes, et lähed mäetippu, raekotta või raamatukokku, siis oled sa ühenduses kõrgeima nõukoguga.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Selle sõnum saadeti sulle seetõttu, et sind aidata saamaks parimaks oma MINAks. Kõrgeim nõukogu on sinu liitlane, kes tuli siia Universumi teisest otsast, et aidata sind sinu evolutsioonilisel teekonnal. Nad on armastuse ja valguse olendid ja püüavad saada sinu tähelepanu. Sul palutakse läbida üks väga tähtis projekt või ülesanne. Selle suurus ei oma üldse tähtsust – olgu see suur või väike, mõjutab see ühtemoodi sinu kõrgeimat hüvangut.

Kõrgeim nõukogu tuleb sinu juurde alati uneajal, et sa saaksid „alla laadida“ nende sõnumi oma energiavälja, et sa saaksid selle hiljem uuesti üles leida ning kasutusele võtta. Seda sõnumit kasutatakse alles siis, kui seda on vaja nii inimkonna kui maailma üldise evolutsiooni tervikuks.

Lisatähendused:

 • sul peab olema potentsiaali. Sind julgustatakse liikuma oma elu igas arenguaspektis edasi
 • mõtle oma vaimsele tajule. Kas see vajab muutust?
 • sulle tuletatakse meelde, et Jumalik keep katab alati sinu õlgu, andes sulle jõudu ja abi sinu igapäevastes tegemistes. Ainus asi, mida sa tegema pead, on küsima

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Alkeemia, õiglus ja tasakaal

Selle sõnumiga annavad kadunud maailma oraaklid sulle teada, et sa kannad endas iidse alkeemia algataja Merlini energiat, kes oli nii maag kui ülempreester. Ta on meheliku maagia hoidja, kes suudab raua muuta kullaks. Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sinus on olemas kõik, et edasi liikuda. Rõõmusta, et kõik eduks vajalikud elemendid on sul praegu olemas!

Foto: Digital Art wallpapers
Foto: Digital Art wallpapers

Sulle antakse teada, et kui sinu ellu ilmneb tema eesmärk, siis saad appi kutsuda Merlini maagiat, et leida enesest see vajalik vastus, mida otsinud oled. Sulle antakse teada, et õiglus seatakse taas jalule, aga seda ei tehta vägivaldsel moel. Sa pead eneselt küsima, mida sa pead tegema, et oma ellu tagasi tuua tasakaal. Kas sa töötad liiga palju? Mõtled üle? On sul piisavalt puhkeaega?

Vastust, mida sa otsid, ei leia sa tavalistest kohtadest. On aeg süüvida endasse läbi meditatsiooni ja palvete ning paluda vaimumaailmast Merlini abi, et ta saadaks sulle mõne ende või märgi, mis aitaks sul õigel kursil püsida. Ta on nõus sulle oma tarkust ja maagiat sinu teekonnal laenama, kuni sa ise sellele pretendeerid.

Kui Merlin on end sulle ilmutanud, ei pea sa enam kunagi otsima vastuseid enesest väljastpoolt. Pea meeles, et kõik märgid ja ended, mille Merlin sulle saatis, on sinu enese peegeldused.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaksikud” tab_id=”1443336743433-3-2″]

Võta end kokku!

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et nüüd tuleb end kokku võtta. Aitab asjade edasi lükkamisest, enesele ütlemistest: „Küll jõuab,“ „Aega on selle kiire asjaga,“ kui sa midagi teha ei taha ja muudkui neid edasi lükkad. Asjad, mis on keerulised ja ebamugavad tegelemiseks.

Foto: Richard Deacon
Foto: Richard Deacon

Sinu elu on aga jõudnud punkti, kus sa enam ei tohiks midagi või kedagi edasi lükata. On aeg hakata lahendusi otsima. Vastasel juhul võib juhtuda see, et elu lahendab selle sinu eest ise ning see lahendus ei pruugi sulle kohe mitte üks raas meeldida. Kui sa oled kaalunud oma suhetes kokku/lahku kolida, töökohta vahetada, või mujale kolida, siis nüüd on aeg need otsused ka reaalselt langetada! Muidu võib juhtuda nii, et armsad inimesed ei jõua enam oodata, või kaob käest see hea töökoht või uus kodu. On aeg jõuliselt senini edasi lükatud asjadega kohe tegelema hakata!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Häirekell

Selle sõnumiga hoiatavad kadunud maailma oraaklid sind õblukese pinnase eest, millel sa hetkel kõnnid. Parim on see, et see tuletab sulle meelde, et aegajalt on sellised raputused vägagi kasulikud, eriti siis, kui sind on vaja millestki üles äratada/välja raputada.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

See on hoiatus sulle, et sa oleksid usin ja ergas oma otsuste tegemisel. See võib olla ka sõnum sellest, et sinu plaanid või ideed, mille kallal oled usinasti vaeva näinud, kukuvad ümber.
Pea meeles üht, et kui sul on plaanid, siis Jumalal on omad plaanid sinu plaanidega ning need reeglina lõppevad kaosega, aga kaos on omakorda lõplik puhastaja… See plaanide katkestus toob sulle nii viivitusi kui ärritust, aga selles on peidetud kink oma suurte võimalustega, mis sulle jällegi väga meeldivad…
See on aeg uuesti asjade üle järele mõtlemiseks, uuesti üles ehitamiseks ja rikastama kõike seda, mis eelnevalt oli ebastabiilne või alustad kõigega uuelt puhtalt lehelt. Ilma selle kingita ei oleks sind võimalik piisavalt toetada siis, kui sa seda kõige enam vajad.
See sõnum tuletab sulle meelde, et kõik siin elus, nii inimesed, kohad, mõisted ja asjad on lihtsalt põgusad rajad sinu elutee terviklikkusest.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaljukits” tab_id=”1443410806580-10-3″]

Loodus

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et oled äärmiselt tundlik ja sa võid eneselegi teadmata endasse ammutada negatiivseid energiaid (mis aga mõjutavad negatiivselt nii sind kui ümbritsevaid inimesi).

Foto: Characters & Art
Foto: Characters & Art

See aga omakorda piirab sind aru saamast oma imelisest elueesmärgist. Seega, inglid paluvad sul ajutiselt eemalduda oma igapäevastest tegevustest ning pöörduda mõneks ajaks looduse rüppe, et sa saaksid ühendust Maaemaga.

On aeg uurida maailma väljaspoolt oma kodu- ja töökohta. Sa oled palju enamat, kui sinu kogemused igapäeva „normaalses“ elus. Lubades endasse imenduda maa energial, võib olla sulle väga tervendav ning puhastav kogemus, mis aitab sul end maandada ning vabaneda kõigest sellest, mis ei teeni enam sinu kõrgeimat hüvangut.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Distsipliin

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa suudad saavutada kõike, mida vähegi soovid.

Foto: Flavor Wire
Foto: Flavor Wire

Sinu hingel on eesmärk, aga ta on sündinud ilma, kus on palju segajaid. Maa on dimensioon, kus on palju segajaid ning väljakutseid, aga sulle on antud sünnipärane omadus – distsipliin. On aeg meenutada, milleks sinu hing siia ilma tagasi tuli, millist õppetundi saama. See on suurepärane võimalus sul ümber hinnata oma prioriteedid ning läbida oma igapäevased ülesanded kontrollides ise oma uut süsteemi, selle asemel, et olla mis iganes asjas passiivne vastuvõtja.

Sellised teele saadetud segajad saavad väga kergesti sinu tähelepanu kõrvale juhtida ning segada sinu hinge tööd. Kui sa neile segajatele allud, siis magad maha paljud suurepärased planeeritud ning organiseeritud õppetunnid, mis on sinu hinge arengu jaoks äärmiselt vajalikud. Sa pead aru saama, et emotsionaalselt rahulduspakkuvam on see, kui oled ülesande ära teinud, mitte edasi lükanud.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kaalud” tab_id=”1443409054695-7-10″]

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

Vabasta ja lõõgastu

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa oled siia ilma sündinud erilise kirega ning mitte miski ei saa seda muuta.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Kuigi selle sõnumiga tuletatakse sulle ka meelde, et sa keskenduksid sellele, et üleüldise rahu nimel suunaksid oma emotsioonid ning arvamused positiivsel ja konstruktiivsel viisil. Inglid paluvad sul leida enesele loominguline ja kasulik vabastus/väljund, et saaksid oma emotsioonid valla päästa ning selle tulemusel end vabana tunda. Näiteks, kui oled ärritunud, siis võta kätte akvarellid, õlivärvid ning maali või haara mõni muusikariist ja loo üks unusatmatu teos, lase need tunded endast välja kunstilisel viisil. Tihtilugu on just kunstis parimateks maalideks olnud oma tunnete kajastamine läbi värvide või ka muusikas. Leia endale sobiv variant ja tunne end taas rõõmsa ning elavana. Või tee vabatahtlikku tööd.

Palu inglite abi, et nad aitaksid sul edale leida sobiv kasulik ja tervislik eneseväljendusviis. Pane tähele seda, et sa oleksid alati enesega õiglane ja aus, aga täpselt sama kehtib ka teiste inimestega sinu ümber, ka nendega ole alati aus ja õiglane!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Teadmised ja tervenemine

Kadunud maailma oraaklid annavad selle sõnumiga teada, et pole vahet, millises olukorras parasjagu oled, see on saadetud eesmärgiga, et sa sellest midagi õpiksid. Nad annavad sulle teada, et sellest õppetunnist õpitud teadmised on äärmiselt tähtsad ja vajalikud.

Foto: Gilvany Oliveira
Foto: Gilvany Oliveira

Võibolla pead sa lugema mõnda raamatut või minema mõnele kursusele, et sa mõistaksid, mida sinult tahetakse, et sa õpiksid. Või pead küsima neilt, kes teavad ja neilt abi paluma. Küsi oma oraaklitelt ning nad juhatavad sind lihtsalt ja kiirelt õige vastuseni. Kuna sa kannad endas mao energiat, siis on madu sinu teenäitaja. Kui sa näed oma teel madu, siis tea, et see on vastus, et sind on kuulda võetud ning edasi jälgi ja järgne oraaklite poolt saadetud madudega seonduvatele märkidele.

Selle sõnumiga antakse sulle veel teada, et sa võid kannatada seetõttu, et mingi osa sinust on nn haavatud ja vajab endiselt ravi. Võibolla vajad sa mediteerimist ning laskma neil teadmistel tulla sinuni läbi meditatsiooni. Või pead sa lihtsalt rohkem magama.

Oraaklid tuletavad sulle veelkord meelde, et sa kannad endas mao energiat ja madu on sinu teejuhiks, siis oma tervenemise kogemuse käigus õpid sa erinevaid uusi asju; sa võid vajada nn „vana naha“ maha ajamist, enne kui saad omaks võtta uue. Aga ära selle pärast muretse, see on väga vajalik ning kaunis tegevus. Sel viisil puhastad sa end vanast energiast nii seest kui väljast.

[/vc_tab][vc_tab title=”Skorpion” tab_id=”1443409682984-8-10″]

Oled see, mida sööd

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et oled see, mida sööd – see on vana tõde. Sisse söödud toit kujundab sinu välimuse, tervise ning enesetunde. Sama käib ka hingetoidu kohta.

Foto: Wallpapers
Foto: Wallpapers

See, mida kuulad, vaatad, loed – see kõik kujundab sinu hinge, välimuse, tervise ja enesetunde. Jälgi end, kuidas sa tunned end pärast kellegagi suhtelmist, mõne saate vaatamist või muusika kuulamist. Õpi tasahaaval vältima seda halba „toitu“ ning leidma endale aina rohkem head, hingerahu ning õnnetoovat „toitu“.

Püüa oma igapäeva elu üheks osaks teha nii, et viibid võimalikult palju värskes õhus, looduse rüpes. Otsi looduse ning loomade seltsi. Olles loodusega ühes rütmis, õpid end paremini tundma, enda vajadusi hindama ning end hoidma!

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad nii oma hingeasukatelt kui kadunud maailma oraaklitelt. Esimene sõnum on sinu hingeasukatelt ja selleks sõnumiks on:

Muutused

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa oleksid valmis suurteks muudatusteks. On vägagi tõenäoline, et sa juba praegu sammud läbi suurte muutuste. Tee seda rahulikult, enesekindlalt ning vabatahtlikult ja vaata neid kui loomupäraseid ning püstita positiivsed ootused.

Foto: Denise Brosseau
Foto: Denise Brosseau

Pea meeles seda, et ilm muutub alati enne tormi, väljas läheb pimedamaks. Täpselt sama on ka muutustega, sa oled end muutuste alguses kerinud kookonisse ja sealt pääsemiseks pead sa tihtilugu kõvasti pingutama, et näidata maailmale uut ning kaunist tulemust, mis muutuste käigus aset leidis. See on sinu vaimu usk ja teadmiste võnkumine koos vaimuga, mis sind sellest kookonist välja juhivad. Ära karda kookoni pimedust, sest see on ainult üks etapp elus, millele järgneb kaunis valgus.

Fakt on see, et sa sünnid siia ilma aina uuesti ja uuesti ning igal hetkel. Kuigi vahest on oodata selliseid suuremaid tsükleid, mis sisaldavad endas nii palju ootamatuid keerdkäike ja momente, et mõneti tunduvad need hirmutavana. Sa võid end tunda end „udus“, ebaselges olekus ning nagu kõik mööduks sinust vilksamisi, sest hüpled siia ja sinna ning sulle paistab, et sul ei ole millestki kinni hoida, et pidama saada. Sellistel ajahetkedel on tark teha väike paus ning nautida seda kaunist ning rikast hetke ning omada täielikku usaldust, et see on sinu hinge täiesti loomulik arenguprotsess. Iga selle arenguetapi käigus sinu hing areneb järjest enam ning selle tulemusena paljastub järjest enam sinu tõeline olemus ning saatus.

Lisatähendused:

 • taassünd
 • elavdamine
 • reinkarnatsioon
 • värviküllus

Teise sõnumi saad aga kadunud maailma oraaklitelt ja selleks sõnumiks on:

Arukus, ettenägelikkus, visioon

Kadunud maailma oraaklid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa hakkaksid tööle oma intuitsiooni, nägemuste, sisemise teadmise, vastuvõtlikkusega läbi vaimu energiate ja vaimsete naiselike võimetega.

Foto: Missus Ruin
Foto: Missus Ruin

Sul palutakse uskuda oma intuitsiooni ning visata välja enese ümber oma teadmiste võrk, et püüda kinni neid tõdesid, millele ratsionaalne mõistus vastu hakkab või neid teadmisi ja tõdesid, mida teised soovivad/arvavad, et need oleksid valed või väljamõeldised.

Vaata üle keskpärasuse, modernse maailma mineviku kaose ja usalda oma sisemist häält oma teekonna juhtimisel. Pane tähele oma unenägusid ning pea järge oma kõhutundel, sest sul palutakse neid tundeid usaldada, et saaksid jälile neile varjatud tõdedele. Sul palutakse meeles pidada ka seda, et kõike mida sa näed või loed meedias, pole nii nagu paistab – selle taga on palju enamat – varjatud tõde.

Aga ära võta seda maailma isiklikult – ole sellest üle ning palu enda teekonnal sulle näidata tegelikku tõde. Kui seda palud ja soovid, siis sulle seda ka näidatakse. Ainus, mida sa tegema pead, on paluma kas Jumalat/Jumalannat/ingleid/oraakleid, et nad sulle seda tõde näitaksid ning olema avatud sulle saadetud vastustele.

Selle sõnumiga tuletatakse sulle meelde, et naiselik vastuvõtlikkuse printsiip on jõu/võimu kogumine läbi saadava info ning oodata, millal teised teevad selle esimese tegutsemise sammu… Lase maailmal näidata enesele tema kavatsusi. Tea, et oled alati kaitstud ja õnnistatud, kui sinu teele ilmub sinu vaimne teejuht.

[/vc_tab][vc_tab title=”Vähk” tab_id=”1443336775414-4-10″]

Müstika, intuitsioon

Selle sõnumiga paluvad inglid sul võtta enesele aega ning süüvida sind ümbritsevasse ning sinu enese sisemisse müstikasse; unenäod, kavatsused, suhted maailmaga.

Foto: The Best of Creation
Foto: The Best of Creation

Tööta oma vaimsete võimete kallal. Süvenda oma intuitiivset arusaama läbi reisimise, õppimise, uurides müstikat, osaledes vaimsetes töötubades, vaadeldes loodust ning avastades selle käigus oma vaimse allika.

Selleks soovitavad inglid sul endale muretseda kuukivi, mis tugevdab sinu selgeltnägemise võimeid või intuitsiooni. See kivi esindab endas ülempreestrinnat, kõige naiseliku müstika ja intuitsiooni hoidjat.

Nagu sa arvatagi võid, siis kuukivi võngub Kuu energiaga. Ta palub sul võtta ühendust oma emotsioonidega. Ava end sügavamõttelistele tähendustele ning sisemisele elutööle. Võta enesele aega kaevuda sügavamale oma intuitiivsesse olemusse. Selle sõnumiga paluvad inglid sul end seada samale lainepikkusele Kuuga. Jälgi tema faase ning kaardista enesele oma keha füüsilised ja vaimsed muutused erinevate kuufaaside ajal.

Kuukivi stimuleerib käbinäärme funktsioneerimist ning tasakaalustab sinu hormonaalsed tsüklid looduslike rütmidega.

Lisatähendused:

 • sel perioodil saadavad sind peainglid Haniel, Jeremiel, Raakel ja Raziel
 • tööta koos kuukiviga, et saada ilmutusi unenägude näol oma eelnevatest eludest
 • ära unusta olla kaastundlik nii enda kui teiste vastu, eriti praegusel ajal
 • ava end ja suurenda suhtlemist oma lähedastega
 • sa saad igakülgset abi oma elu füüsilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja spirituaalsel tasandil
 • katsu saada ühendust oma selgeltnägemis-, selgelttundmisvõimega

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord kadunud maailma oraaklitelt. Selleks sõnumiks on:

Jõud/võim ja tugevus

Kadunud maailma oraaklid toovad selle sõnumi sulle koos müütilise draakoniga, kes pakub sulle oma jõudu, tugevust, et sind kaitsta ja pakkuda sulle rikkalik teekond koos endaga. Draakon sümboliseerib tõelist võimu/jõudu ja tuletab sulle meelde, et seda lõputut allikat ei leidu sinu egos ega isiksuses.

Foto: Kyrona
Foto: Kyrona

Sinu tõeline jõud/võim pesitseb sinu hinges! Seega, kutsu oma draakoni vaimset jõudu ja tugevust ning sa leiad meeletu ressursi, et tugevdada oma otsustavust… läbi moraalsuse, väärikuse ja eesmärkide. Kui sul on mõnega neist probleeme, siis draakon aitab nad sul taastada.

Tea seda, et vaimse maailma jõudu ei saa kunagi murda ning sellega koos leitud tugevust – vähemalt mitte välise maailma poolt. Ära aja kunagi omavahel segi õrna meest nõrgaga.

Oota oma draakoni signaali – ta puhastab sulle teed, et saaksid astuda järgmise sammu ja annab sulle selleks jõudu, et seda sammu astuda.

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõvi” tab_id=”1443336811785-5-10″]

Paindlikkus, kohanemine, isiklik jõud

Selle sõnumiga paluvad inglid sul olla teatud olukordades olla paindlik. On aeg seista oma sisemise jõu eest ning olla valmis kohanema muutustega. Seda kõike aitab sul teha kollane värvus.

Päikesepõimik Foto: Nicole Ladd
Päikesepõimik
Foto: Nicole Ladd

Kollane värvus on seotud sinu kolmanda tšakraga – päikesepõimikuga. See värvus puudutab piire, seega sea oma piirid kindlalt paika. Luba endal olla isiksus ka grupis olles. Seisa selle eest, millesse usud. Samasta end sellega, mis on sinu jaoks tähtis nii oma põhimõtetelt kui ka eetika poolest. Sel ajal pead sa väga arukalt oma käike läbi mängima.

Selle sõnumiga võidakse viidata ka sellele, et sinu päikesepõimik ei ole tasakaalus. Näiteks, tunned end teiste suhtes väga kontrollivana, siis viitab see sellele, et sinu päikesepõimik on tasakaalust väljas. Märgid sellest, et sinu päikesepõimik on puudulik, viitab veel sellele, et sul on kehv seedimine või seedehäired, oled pidevalt väsinud, oled ebakindel, depressioonis, sul on probleeme usaldamisega, sul on probleeme põiega, sul puudub oma elu eesmärk. Sa võid tunda, et pead end pidevalt kaitsma, oled ebakindel või on sul teistega pidevalt mingeid konflikte.

Lisatähendused:

 • sel perioodil saadavad sind peainglid Uriel, Metatron ja Raziel
 • sel perioodil võib sul tulla ette töö või suhte vahetust
 • on aeg tunnistada oma jõudu/võimu ning see omaks võtta
 • olukord, millega sa praegu kimpus oled, sa mõtled üle

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on

Lein

Afirmatsioon: „Ma saan aru, et millegi/kellegi kaotamine on võimalus hinnata seda mida enam pole.“

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et kõik ei ole igaveseks kadunud. See uskumus, et me oleme midagi/kedagi „kaotanud“, on pelgalt illusioon, mis aitab sul õppida hindama seda, et see asi või keegi oli sul olemas enne, kui selle/ta kaotasid.

Foto: 1ms
Foto: 1ms

Leina emotsioonid ja kaotusvalu on äärmiselt tõesed – ja see ongi see point, mida sa õppima pead. See leina õppetund seisneb mitte tegelikul füüsilisel lahutamisel, sest see lahusolek on ainult ajutine ja illusoorne. Selle õppetunni iva on enesele teadvustada, et armastuse sidemed ei lõppe eales ja sa ei ole kunagi maha jäetud.

Kui sa aktsepteerid seda oma südames, et saad kunagi taas jälle kokku nendega, kelle oled siin elus kaotanud, siis see teadmine annab sulle võime oma leinast üle liikuda ning toob selle kogemusega sulle kaasa midagi väga soodsat ja kasulikku. Kui sa jääd leina sisse kinni (piinad end sellega pikka aega), annad sa selle võimaluse käest – mida sinu hing ning sinu hingesugulane, kes selle õppetunni sulle kavandas – ja sa ei õpi sellest midagi, see õppetund tuleb sul järgmises elus uuesti läbi teha. Sa jääd seda õppetundi oma eludes kordama seni, kuni sa sellest saad kätte vajaliku ning sellest ka midagi õpid. Selle asemel, et leinas „püherdada“, lase sel end kanda kohta, kus sa saad leina sügavast mõttest aru.

[/vc_tab][vc_tab title=”Veevalaja” tab_id=”1443410988088-11-0″]

Aktsepteerimine

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa oled oma loomult inimene, kes esitab palju küsimusi ning kahtleb kõiges, see on nii seetõttu, et sinu eesmärgiks on siin planeedil teha tervislikke muudatusi.

Foto: Cathie Bleck
Foto: Cathie Bleck

Samas just see loomuomadus võib olla põhjuseks, et sa väldid midagi oma elus, aga see midagi on vajalik selleks, et sa saaksid minna edasi järgmisse etappi. Selle sõnumiga innustatakse sind oma elu üle vaatama ja kindlaks määrama, kas on midagi või kedagi, keda/mida sa väldid. Oma elu täielikult aktsepteerimine on parim, mida sa praegu üldse teha saad. Isegi, kui see ei tundu lihtsana või õigena, siis tea, et sa ei saa muuta kõike, mis sulle ei meeldi ning teatud asjad siin elus pead sa alla neelama ning neid aktsepteerima. Palu inglitelt abi, et nad annaksid sulle jõudu ja pakuksid lohutust, et sa saaksid lasta asjadel minna ning neid aktsepteerida nii nagu nad olema peavad.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri I poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Kaval narritaja

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa aktsepteeriksid oma rumalusi ning leiaksid neist midagi, millest õppida.

Foto: Freaking News
Foto: Freaking News

Võta hetk ning mõtle neile aegadele, kui sa käitusid mõtlematult või rumalalt – võibolla isegi hiljuti. Kuidas sa end tundsid? Oli sul piinlik? Häbi? On aeg sel minna lasta ning lõpetada enesele häbi tegemine. See ei seisne ainult enesele andestamises või ükskõikselt nendega leppimises.

See vajab palju enamat. Sa pead õppima armastama eneses seda narri, kes käitub vahest lapsikult ning tekitab teistes mõnikord nii sotsiaalset kui füüsilist hukkamõistu. Selleks, et saaksid endas seda osa täielikult ning ausalt armastada, pead sa talle südamest andestama ning teda aktsepteerima. Selline teguviis avab sulle tingimusteta enesearmastuse nagu ka teiste vigade armastamise.

Sellist häbikoormat on raske kanda nii sul kui kellelgi teisel. Sa pead neid oma kiikse võtma huumoriga. Kui sa teed jälle midagi rumalat, siis mida kiiremini saad sa naerda selle üle koos endaga – mitte enda üle – seda kiiremini saad edasi liikuda oma tõelise enese aktsepteerimise juurde. Tihtilugu oma varasemale elule tagasi vaadates, märkad palju tähtsamat õppetundi ning seda tarkust/teadmist, mida sa selle õppetunni käigus said.

[/vc_tab][vc_tab title=”Jäär” tab_id=”e13fb833-0914-6″]

Õppetund

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et vahel on ka kõige kallimate ja lähedamaste inimeste käitumist äärmiselt raske mõista. Ükskõik, kuidas sa ka ei prooviks, ei saa sa sellest lihtsalt aru, miks teine käitus nii nagu ta seda tegi.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inimese egole on omane hakata otsekohe negatiivselt mõtlema. See aga omakorda ängistab ning ei lase rahulikult magada ja toodab juurde uusi negatiivseid mõtteid. Vahel on aga nii, et sa ei peagi teist inimest süviti mõistma. Mõnikord lihtsalt tehakse asju, millel puudub sügavam mõte, eesmärk või üldse loogilisus.

See teadmine ei teinud sinule aga asju üldse lihtsamaks, sest sa tunned ikkagi seda ängi. Samas püüa aru saada, et teine ei tahtnud sulle meelega haiget teha, see lihtsalt läks nii, sest vahest asjad lihtsalt juhtuvad – ilma tagamõtteta, või oli sul vaja seda eluõppetundi ning teie hinged olid selle eelmises elus juba kokku leppinud, et just see õppetund tuleb temal sulle anda. Võta asja nii, et tänaseks oled sa taas ühe eluõppetunni võrra rikkam, täna oma õpetajat ja lase asjal minna. Tee seda seni, kuni tunned, et ängistus hakkab kaduma ning sinu mõtted lähevad taas helgemaks.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri esimesel poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad aga oma isiklikelt hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Puhastamine

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et on aeg suuremaks puhastamiseks ja koristamiseks. Vaata üle oma elus kõik korrastamist vajavad kohad/asjad ja tegele korraga ühe asjaga ning kui oled selle nurga korda saanud, siis liigu edasi järgmise juurde.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Ära püüa kõiki kohti korraga korda saada, sest nii teed sa olukorra veel hullemaks ja lained löövad selle käigus sul ülepea kokku. Seega, alusta ühest nurgast või ruumist või probleemist, või ühest nurgast oma töölaualt, köögist, kapist ning pühenda sellele korraga paar tundi, asju sorteerides ning paika tagasi pannes. Taaskasuta ning anna ära nii palju, kui vähegi võimalik ning süda lubab. Usu või mitte, see protsess ise võib olla sinu elu üks kõige vaimsem kogemus üldse.

Teine koht, mis vajab korrastamist, on sinu keha. Joo sel perioodil palju vett ja kui vähegi võimalik, siis võta ette organismi puhastav toitumine. Kui sa seda teha ei taha/saa, siis vähemalt söö taimetoitu ning eemalda neil päevil oma menüüst alkohol ning rasvased toidud. Vaata, kuidas sa end tunned, kui seda teed.

Järgmine puhastastustöö on vaimne. Eemaldu sel perioodil televisioonist, ajalehtedest/uudistest ning nii palju kui vähegi võimalik, hoidu oma elus negatiivsusest ning negatiivsetest inimestest. Puhasta energeetiliselt ja füüsiliselt oma vaimne tempel ning tee mida iganes sa tunned, et oleks vaja teha, et saada kontakti oma vaimse allikaga, et tunneksid tema lähedust. Olgu selleks meditatsioon, palved, jalutuskäik looduses. See kõik on tegelikult väga lihtne, lihtsalt tee see ära!

Lisatähendused:

 • laulmine
 • rütm
 • vihmalooja
 • sensitiivsus
[/vc_tab][vc_tab title=”Lõpusõnum” tab_id=”1443412427619-14-2″]

Mida on aga oodata viinakuu teisel poolel, saad teada äkki ca´kahe nädala pärast, nagu ikka, kui inglid nii tahavad.

Lõpusõnum tuleb haldjatelt ning selleks sõnumiks on:

Õige ajastus

Haldjad annavad selle sõnumiga sulle teada, et kätte on jõudnud õige aeg edasi liikumiseks.

Foto: The Refined Investor
Foto: The Refined Investor

Kui sa oled mõelnud, et millal sinu soovid saavad täidetud või millal on õige aeg võtta teatud samm muutusteks, siis vastus on – NÜÜD!

Universumi energia on perfektselt joondunud ning avanud sulle ukse, millest sa peaksid lihtsalt sisse minema. Kätte on jõudnud see aeg sinu elus, mil kõike, mida sa teed, saadab edu ning kõike mida sa puutud, muutub kullaks – kasuta seda jumalikku ajastust ära ning tee oma samm. Iga täiendav ettevalmistus selle sammu astumiseks, on viivitamine. Astu esimene samm juba täna ning võta järgnevad vajalikud sammud sammhaaval oma edu poole!

Lisatähendused:

 • sinu positiivsed mõtted ja afirmatsioonid töötavad, seega jätka nendega tegelemist
 • lõpeta viivitamine ning alusta tegutsemist
 • tee kindel otsus
 • usalda oma projektide ajastamise osas oma sisetunnet
 • Usu jätkuvalt, sest sinu palveid on kuulda võetud ning nad on kohe, kohe realiseerumas
 • kasuta ära oma lisaaega ning pürgi oma eesmärkide poole

Päevarosin

Foto: Volture on DeviantArt
Foto: Volture on DeviantArt
 • Loomingulised ideed ja inspiratsioonid tulevad minu juurde lihtsalt ja loomulikult ning seda igapäevaselt.

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tab][/vc_tabs]

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali  kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglihoroskoop – täiskuukuuvarjutuseks 28. septembril
Järgmine artikkelTee ise – “Emme, mul on igav” purk
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

24 KOMMENTAARI

  • Liina – Tema vägi, mis on osa sinust, on alati sinuga ning kui sa palud teda appi, siis saab tema sind aidata. Universum on piiritu, samuti Universumisse talletunud väed…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi