Inglihorskoop – veebruari I ja II pooleks

71
78304
Tagasi
Järgmine

Ühissõnum veebruari I pooleks

Veebruari esimeseks pooleks on inglitel kolm ühissõnumit. Esimene sõnum on:

Plaanide korrigeerimine

Inglid annavad selle sõnumiga sulle märku, et sa peatuksid hetkeks ning keskenduksid olukorra tõelisele olemusele. On ju täiesti võimalik, et sinu tegevusplaan on poolik või põhineb väga valedel oletustel ja esmamulje võib olla petlik.

sonumInglid soovitavad sul oma plaane objektiivselt analüüsida ning konsulteerida mõne asjatundjaga, kes aitaks sul läbi viia kõiki vajalikke muudatusi.

Ole detailide suhtes hoolikas ja väldi kiirustamist. Vaata üle ka kõik oma planeeritud tegevuskavad ja seda just ajalises mõttes, võibolla on nende asjadega veel liiga vara edasi liikuda või koguni vastupidi, äkki oled liigselt viivitanud ning seda tehes võid maha magada oma õige aja alustamiseks. Ole ka tähelepanelik inimeste suhtes, sest keegi asjaosalistest võib sinu eest varjata väga olulist informatsiooni.

Lisatähendused:

 • eelistad elada ja töötada üksi
 • piinlikud saladused
 • kohustuste vältimine

Teine sõnum on:

Loovuse jõud

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et olukord, mille kohta oled huvi tundud, võib saada hea planeerimise ning tubli pinguutse korral suurepärase lahenduse.

 

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Sa võid saada tunnustuse või koguni mõne auhinna oma oskuste või annete eest. Keskendu oma tööle, mis sind inspireerib ning paneb sinu südame rinnus rõkkama ning anna endast parim. Sinu loomingulisus saab kõrgelt tasustatud.

Inglid annavad selle sõnumiga sulle veel teada, et sa võid liituda mõne huvigrupi või organisatsiooniga. Oluline on olla tiimimängija ja panustada teistega pooleliolevatesse töödesse.

Lisatähendused:

 • lood midagi ilusat või kvaliteetset
 • liigud karjääriredelil kõrgemale pulgale
 • õpetad teistele uut oskust
 • oled kunstnik

Kolmandaks sõnumiks on:

Uute ideede idanemine

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sinu peas hakkavad idanema uued ideed. Olukord või sündmused, mis sulle ennist peavalu valmistasid, osutuvad nüüd ootamatult koguni inspireerivateks. Sind ootavad ees rohked inspireerivad väljakutsed.

Foto: Sophie Koryn
Foto: Sophie Koryn

Sa näed võimalust luua midagi väga erilist ja see täidab sinu hinge põnevusega. Keskendu tulevikuplaanidele ja koosta endale sellekohane tegevusplaan.

Sa oskad nüüd tõlgendada olukorda sellisena nagu see tegelikult on. Suur segadus on möödas ning selgus hakkab vaikselt maad võtma, senised valed arusaamad asendavad uute ja õigete arusaamadega ja oled valmis edasi liikuma.

Lisatähendused:

 • keerukas algus
 • negatiivne pöördub positiivseks
 • suurepärane ja intellektuaalne lahendus
Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelSibulakoored… abiks inimestele ning taimedele
Järgmine artikkelRavist hoolimata sant olla
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

71 KOMMENTAARI

 1. Olen Inglihoroskoopi alati oodanud ja lugenud suure huviga ning püüdnud ka talitada Inglite nõuannete järgi. Mul on elus praegu väga keeruline aeg ja neist sõnumitest oli suur abi. Kuid ma mõistan, et eks elus on vaja edasi liikuda. Edu teile :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi