Inglisõnumid 10.-16. talsikuu päevaks.

0
17569
Tagasi
Järgmine

Ära mõtle üle

Foto: Facebook

Me kipume oma elus üle mõtlema, küttes ise endal kirgi üles ja ajades end hulluks.

Osadel kipub see olema vaat et elu ja surma küsimus, lüüa oma elamine läikima enne külaliste saabumist. Mitte tolmukübetki kuskil, köögirätid sirgu triigitud ja vaat et teksadki viigid sisse saanud!

Tegelikkuses kuulen ma paljude inimeste käest, et neis tekitab särama löödud elamine kui mitte õudu, siis tugevat kohmetust, sest sellises majapidamises ei julge ei istuda, astuda ega midagi puutuda, sest äkki määrib midagi ära või rikub miskil muul moel ja kes teab, mis võõrustajalt selle peale võib järgneda – ja siin on jälle koht, kus inimesed tegelevad üle mõtlemisega – nad mõtlevad välja igasugused värvikad võimalused nii võõrustajapoolse šokiseisundi kui “süüdlase” konkreetselt miskil moel karistamisega… Nii et mõelge enne hullumeelselt elamise poleerima hakkamist, kas ikka maksab liiga hoogu minna, nii et külalised hingavad kergendatult, kui saavad ära kohast, kus nad nööri mööda peavad liikuma, kartes teha midagi valesti.

Järgmine, just praegu aktuaalne teema – jõulukingid. Kuulge, mõelge pea, mitte p****ga, tõsiselt. Kui te arvate, et teil on sõprade silmis väärtust ainult siis, kui teete neile nii kallid kingid, millega end pankroti äärele viite, siis pole teil kas õiged sõbrad või teil oma sõpradest ja sõprussuhtest õiget arusaama. Teil on siis aeg oma sõpradega maha istuda ja suud puhtaks rääkida. Igal juhul, ärge mõelge üle ja ärge arvake, et rahakotiga laiaks löömine kedagi tõesti õnnelikuks teeb! Õiged sõbrad hoolivad sellest, et neid meeles peetakse. Kink ei pea olema kallis. Kui kink on tehtud südamega, või kui võimalusel on just midagi sellist, mida kingisaaja reaalselt igatseb, on see oma ülesande kuhjaga täitnud. Ja pidage meeles – teie ise olete oma lähedastele see kõige suurem kink! Nii et kui vähegi saate, viige oma kink ise kohale – see on suurim kingitus!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVaata, kes esinevad Joogafestivalil!
Järgmine artikkelCLINODII – kristallidega rikastatud ilu
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi