Inglisõnumid 10.-16. talsikuu päevaks.

0
17501
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Wide Wallpapers

Kindlasti oled kuulnud sellest, et meie mõtetel on meeletu jõud – me suudame mõelda end nii haigeks kui terveks. Praegu on positiivne mõtlemine eriti oluline. Sinu negatiivsed mõtted on muutunud juba kinnisideeks ja need on esile kutsunud sinu hirmu pahanduste ees. Lase oma süütunne vabaks ja anna endale aru, et kahetsus on raisatud emotsioon. Olnu on olnu ja seda niikuinii enam muuta ei saa. Keskendu olevikule ja anna oma parim tänasele, märka võimalusi, kasuta neid – siis saab sul peagi olema minevik, millest ammutada jõudu ja kindlust, kui mingil põhjusel peaks tekkima hirm tuleviku ees. Minevik on meenutamiseks, mitte selles püherdamiseks.

Juhul, kui sul on sel perioodil ebameeldivad unenäod, siis pane need kirja, seejärel õnnista neid nende soovi eest sind informeerida ja saada nad inglite juurde. Kui unenägude  teemaks on depressioon, siis julgusta seotud inimesi pöörduma proffessionaalset nõu saama.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi