Inglisõnumid 13.-19. jaanuariks 2020

0
27925
Tagasi
Järgmine

Räägi

Foto: Gerd Altmann

Eestlane kipub kord selline olema, et teeb suu lahti siis, kui peaks keele hammaste taga hoidma ja on tummahammas siis, kui peaks rääkima.

Elus on päris tihti olukordi, kus selgub, et tuntakse ühe või teise inimese suhtes tuska ja seda sellepärast, et see teine pole teinud midagi, või teeb midagi teisiti, kui soovitud. Paraku talle pole poole sõnagagi märku antud, et miski viltu on ja isegi kui tal endal on kahtlus, et võibolla pole kõik päris nii nagu peab, on omalt poolt tummahammas ja ei küsi oma tegevusele tagasisidet. Või siis on korra kunagi mainitud, aga see kord oli ei tea kuna ja kes see enam mäletab, mida siis räägiti või kokku lepiti. Nii jätkab üks tegevust mis pole selline kui loodetud ja teine aga kannatab tagajärgede käes… Selline olukord võib kesta seda pikemat aega, mida enam inimesed on muude tegevustega hõivatud – sellisel juhul on neil pea pidevalt ka muid mõtteid täis ja lihtsalt ei tule enam meelde, et peaks selle asja selgeks rääkima, samas kui tööd tehes ei pruugi teine osapool olla kättesaadav või ollakse oma töösse nii süüvinud, et ei taheta mõttelõnga katkestada et hakata asju selgitama.

Fakt on aga see, et me võime omada elukogemusi ja tunda teist inimest vähem või rohkem hästi, aga mõtetelugejad pole meist keegi. Seega, kui miski vaevab, on südamel, on kahtlus – siis tee suu lahti ja räägi! Räägi lahti, ütle välja! Muidugi viisakalt ja rahulikult, mitte täiest kõrist pasundades ebatsensuurseid väljendeid või lahtise suuga nätsu mäludes, nii et lödina seest pole sõnadest arugi saada… Lahendatud olukorrad, selgeks räägitud mureküsimused vabastavad meid asjatute koormate kaasalohistamisest ja kergendavad meie olemist olulisel määral.

Seega, ära põe, ära kahtle, vaid tee suu lahti ja räägi, küsi tagasisidet!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid 2020. aasta esimeseks täisnädalaks
Järgmine artikkelMärtsis toimub meestele seminar naistest
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi