Inglisõnumid 13.-19. jaanuariks 2020

0
27798
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Kuigi tahad suure hooga asja kallale asuda, pead siiski võtma rahulikult ja mitte tormama. Kõrgemad jõud ei soosi praegu plaanide tegemist, kokkuleppeid ega kiirustamist. Nimelt Merkuur, Saturn ja Pluuto said kokku ja tulemuseks on see, et igasugused kavad ja plaanid lähevad suure tõenäosusega luhta, ajakavad lõhki ja soositud on hoopis igasugune spontaansus ja ettearvamatus. Kui tahad oma asju ajada, mis peavad ikkagi plaani või kava järgima, siis ole kannatlik, mine vooluga kaasa, säilita tasakaal ja mõõdukus.

Ka koduses elus tõmba pidurit ja püüa pigem hõljuda ja valguda, kui kihutada, kiirustada ja tormata. Ja ära hurjuta pereliikmeid, et nad ei tunne kella või ei suuda kokkulepetest kinni pidada. Võta see nädal ses plaanis nii rahulikult kui suudad.

Neile, kes on vabad, aga on huvitatud kaaslase leidmisest, siis – nüüd on paras aeg tõsta oma valikulatt nii kõrgele kui hing ihaldab, sest just praegu on õige aeg leida vääriline partner endale, mitte mõni kompromisside kompromiss, kohviloputusvee loputusvesi, kui piltlikult öelda. Tuld, võrgutusmeistrid!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi