Inglisõnumid 13.-19. jaanuariks 2020

0
27801
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Dimitris Vetsikas

“Minu piip, minu prillid, minu pruut ootab mind!” – selle nädala info kokkuvõtteks sobib see lause, meie ühest kuulsaimast filmist, mu meelest väga hästi.

Samuti sobib teisest kuulsast filmist hõige “Hoia oma piip ja prillid!” – ainult et seekord mitte seepärast, et läheb kähmluseks, vaid seepärast, et hoirassaa, nüüd alles läheb lõbusaks ja sellise hooga, et piip ja prillid võivad eest lennata!

See nädal ei ole sulle teps mitte rassimiseks ja higi valamiseks, ei. Praegu on aeg lõbutsemiseks! Püüa see nädal töökohustused hoida miinimumtasemel et vältimatud kohustused täita, aga ära endale lisakohustusi võta. Edaspidi, aga mitte see nädal!

Õhus on kevadet, värskust, vitaalsust ja energiat, rääkimata värvikirevast valikust silmarõõmudest. Ole positiivne, naerata, kiirga rahulolu ja armastust! Sarnane tõmbab sarnast, karvane karvast – kui oled ise rõõmus ja päikeseline, küll siis satud sarnaste seltskonda. Naudi seda hinges kevadist nädalat keset seda meie mudaravilikku talve!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi