Inglisõnumid – 2017. aasta esimeseks nädalaks

22
19700
Tagasi
Järgmine

Uues aastas uue energiaga

raamatEsmalt, kuidas möödus sinu vana aasta ärasaatmine ning uue aasta vastuvõtmine? Vaikselt ja perekeskis või sõpradega koos suure möllu ja tralliga? Meie oma toimus üldiselt vaikselt ja perekeskis. Samas toimus nii palju. Vana aasta numbris sain mõnusa teraapia osaliseks, mis andis mulle uueks aastaks uue energia ja uue tulemise. Alustan seda aastat täiesti uuelt ja puhtalt lehelt ning hakkan ise oma alanud aastat kirjutama. Soovitan sinulgi teha sama.

Tea, et sa ei pea suhtlema enda jaoks ebasobivate ega negatiivsete inimestega, aga ära karda ka kedagi kaotada. Tee oma elus ruumi uutele inimestele ning olukordadele ja tea, et sinuni jõuavad alati need, kes/mis tegelikult toetavad sinu olemust. Võta teiste nõuandeid kui vahendeid ja juhiseid, mida on võimalik kasutada, kuid ära kaota selles kõiges iseennast kellegi teise meelevalda. Tea, et sinu sõbrad ja õpetajad on selleks, et sind toetada, mitte selleks, et sind mõjutada ja sinuga manipuleerida. Igal inimesel on oma ainulaadne tee siin elus, mida mööda astuda, küsimus on selles, kes julgeb sinna astuda ja seda kasutada.

Ega ma seekord pikalt ei vesta, pikemad jutud said juba 2017. aasta esimeses inglihoroskoobis ära räägitud ja kui sul see veel lugemata, siis miks mitte ka see üle vaadata ja näha, milliseid juhendeid inglid sinu tähemärgile selleks alanud aastaks jagavad, et aasta tuleks sulle täis unistuste täitumisi, kuhjaga õnne, rõõmu, armastust, küllust, raha, rikkust ning kõike muud head ja paremat.

Et sul aasta tuleks huvitavam, siis seekord pakkusid inglid väikese sõnumivaliku igale tähemärgile eraldi, kus sul endal tuleb teha valik kahe sõnumipildi vahel ning see õige oma intuitsiooni teel enda jaoks välja valida. Kui oled õige üles leidnud, kliki pildile ning pilt keerab end ümber ja sulle avaneb sinna peidetud selle nädala inglisõnum, millele sul keskenduda tuleb. Sõnum tuleb sul endale ise lahti mõtestada ja kui oled sõnumi korralikult läbi lugenud, saad täpselt aru, millele inglid vihjavad. Sõnum, mis järgi jääb, on sulle teejuhiks minekuks uude nädalasse.

Sõnumifotod valisin läbi inglite juhenduse ja usaldades oma sisetunnet usust, armastusest, rõõmust, õndsusest ja positiivsestest energiatest. Soovin sulle edu, õnne, armastust ja ära eales kaota oma usku imedesse! Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpust leiad ka lõpusõnumi.

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui valida rippmenüüst endale sobilik tähemärk või klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglihoroskoop – Mida toob 2017. aasta igale tähemärgile?
Järgmine artikkelSina oled minu peegel ehk peegelduste lugemise kiirkursus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

22 KOMMENTAARI

 1. Olen lugenud ajaviiteks neid sônumeid ja jôudnud jàreldusele,et nii tore on kirjutada piltide taha sônumeid.Eks midagi làheb ikka paika.Arvan siiski,et selliste sônumite kirjutamine siin eksitavad inimesi.Ega keegi ei julgegi vastu vaielda,kuna tegu on ennustusega.Ūldse on meie ajastul nii palju mūstikat ja esoteerikat,et inimese eest on kôik juba àra otsustatud.Mitte keegi peale meie ise ei saa kujundada meie saatust ja igapàeva elu!Sellisel moel raha teenimine on siiski vàga julge ettevôtmine.See on inimelude ja saatustega màngimine.Môni ajabki vahel sôrmega tekstil jàrge taga ja loodab,et kôik kirjapandu temaga hakkabki toimuma.Loomulik on see,et meie kôigi elus on raskemaid,kui ka ônnelikke hetki.See ongi elu.Nii,nagu vahetuvad aastaajad,kui ka öö ja pàev.Arvan siiski,et inglite nimel siin kirjutada on vàga inimesi eksitav tegevus.Ma ei kahtle nende olemasolus,kuid las inimesed ise loevad neid sônumeid oma elus ja ôpivad màrke lugema.Antud hetkel on kūll tunne,et ettekuulutajaga vôi prohvetiga on tegu.Kuna meil on riigis sônavabadus,siis igaūks usub ja loeb,mida soovib.Kuid alanud aastal soovitan siiski inimestel uskuda iseendasse ja olla oma saatuse kujundajad ise!Head uut aastat!

  • Nagu juba olen varasemalt öelnud, et iga inimene kujundab oma saatuse ise, siis need sõnumid on väikesed juhendid ja mitte ennustused ja kuidas inimene neid enda jaoks tõlgendab on tema enda teha. Kas sõnumeid usutakse või mitte, on samuti iga inimese enda teha ja vaba tahe. Mõne jaoks on need butafooria, teiste jaoks väga olulised ja aidanud neil oma elus leida raskel hetkel positiivsust ja saanud neist abi.
   Kellegi saatus pole kunagi kivisse raiutud olnud, iga inimene elab ise vastavalt sellele nagu tema oma elu elada tahab. Kõigil on vaba valik. HP toetamine on puhtalt vabatahtlik ja kes leiab, et meie tegevus väärib seda, see toetab ja kes arvab, et ei vääri, see ei toeta ja nii ongi.
   Ilusat uut aastat ja usku imedesse!

  • Kes kuulab meediat, kes valisust, kes seab oma elu piibli järgi … Kes loeb esoteerilist teemat, kes horoskoope … Olgu siis Mangi inglite või kellegi kolmanda, neljanda oma. Elu on valikute tegemine. Selleks on igaühel omal pea otsas, et otsustada, mida uskuda või mida mitte. Kui üldse uskuda.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi