Inglisõnumid – 2017. aasta esimeseks nädalaks

22
19737
Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: Zastavki
Foto: Zastavki

Sõnumi valimine ja lugemine

Vaata hoolega mõlemat pilti ning tee valik kahe järgneva sõnumipildi vahel ja vali pilt, mis sind kõige enam enda poole tõmbab. Kui oled õige üles leidnud, kliki pildile ning pilt keerab end ümber ja sulle avaneb sinna peidetud selle nädala inglisõnum, millele sul keskenduda tuleb. Sõnum tuleb sul endale ise lahti mõtestada ja kui oled sõnumi korralikult läbi lugenud, saad täpselt aru, millele inglid vihjavad. Sõnum, mis järgi jääb, on sulle teejuhiks minekuks uude nädalasse.

Sõnum pildi taga nr. 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Center for Ecoliteracy
Foto: Center for Ecoliteracy

[/fc_front]
[fc_back]

Mesinädalad

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada seda, et sinul koos kaaslasega on kätte jõudnud aeg, mil võiksite minna ühisele romantilisele puhkusele, mida nii pikalt oodanud olete. Milline saab olema sinu puhkus, oleneb sellest, millises suhtes sa parasjagu oled. Kui oled vastabiellunud, siis on see viide sellele, et sind ootavad ees imelised mesinädalad. Kui aga oled pikaaegses suhtes, siis võtke ette ühine romantiline reis, ära siit igapäeva rutiinist ning taaselustage oma romantilised tunded ja nautige teineteise olemasolu ja taasavastage teineteist. Samuti on sellel sõnumil suur tähendus ka neile, kes on oma eluteel alles suhte alguses ning sel momendil on kõik niigi ilus ja uus ning kõik võrdub mesinädalate perioodiga. Neile, kes on aga oma elus veel vallalised, on see sõnum märgiks, et sind on ees ootamas üks imeline keegi, kui lähed oma soovitud puhkusreisile.  Mis peamine, mine puhkama ning mine eemale sellest igapäevasest rutiinist, naudi oma puhkust ning lase oma kaitsemüürid alla, sest mine tea, kes sind nende müüride taga valgel hobusel ning roosidega ootamas on.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Wallpaper Gallery
Foto: Wallpaper Gallery

[/fc_front]
[fc_back]

Aeg minna

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada seda, et iga päev tõuseb ja loojub päike ja täpselt nii on ka sinu eluteedega. Näe oma elus neid imelisi koidikuid ja loojanguid ja tea, et ka homme on päev, mil päike jälle taevalaotusesse kerkib. Mis tähendab seda, et millegi lõpp on alati ka millegi uue algus ning inglid on alati sinuga igas sinu eluetapis. Said selle sõnumi meeldetuletusena, et sul on aeg edasi liikuda ja sa tead täpselt, millele inglid siin viitavad. Oled siiani seda edasi liikumist vältinud tingituna oma hirmust, kahtlustest või lojaalsusest, aga inglid kinnitavad sulle, et see on õige tegu ja parim tee, mida sa ette võtta. Lase kõigil negatiivsetel emotsioonidel ja energiatel minna, sest sinu energiad peavad püsima hetkel kõrgetel sagedustel. Palu ingleid, et nad hoiaksid sinu muutuste teel kõigi osapoolte energiad tasakaalus ja harmoonias.

Inglid annavad sulle mõista, et ühe ajastu lõpp on sinu jaoks nüüd käes ja aeg on teha muudatusi. Tea, et oled oma eesmärgi suhtes või olukorras ära täitnud ja nüüd on aeg sellest lahti lasta ning edasi minna. Vajadusel palu ingleid appi, et nad aiataksid sul oma kurvastusega toime tulla ning küsi neilt jõudu ja julgust oma eluga edasi minna.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglihoroskoop – Mida toob 2017. aasta igale tähemärgile?
Järgmine artikkelSina oled minu peegel ehk peegelduste lugemise kiirkursus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

22 KOMMENTAARI

 1. Olen lugenud ajaviiteks neid sônumeid ja jôudnud jàreldusele,et nii tore on kirjutada piltide taha sônumeid.Eks midagi làheb ikka paika.Arvan siiski,et selliste sônumite kirjutamine siin eksitavad inimesi.Ega keegi ei julgegi vastu vaielda,kuna tegu on ennustusega.Ūldse on meie ajastul nii palju mūstikat ja esoteerikat,et inimese eest on kôik juba àra otsustatud.Mitte keegi peale meie ise ei saa kujundada meie saatust ja igapàeva elu!Sellisel moel raha teenimine on siiski vàga julge ettevôtmine.See on inimelude ja saatustega màngimine.Môni ajabki vahel sôrmega tekstil jàrge taga ja loodab,et kôik kirjapandu temaga hakkabki toimuma.Loomulik on see,et meie kôigi elus on raskemaid,kui ka ônnelikke hetki.See ongi elu.Nii,nagu vahetuvad aastaajad,kui ka öö ja pàev.Arvan siiski,et inglite nimel siin kirjutada on vàga inimesi eksitav tegevus.Ma ei kahtle nende olemasolus,kuid las inimesed ise loevad neid sônumeid oma elus ja ôpivad màrke lugema.Antud hetkel on kūll tunne,et ettekuulutajaga vôi prohvetiga on tegu.Kuna meil on riigis sônavabadus,siis igaūks usub ja loeb,mida soovib.Kuid alanud aastal soovitan siiski inimestel uskuda iseendasse ja olla oma saatuse kujundajad ise!Head uut aastat!

  • Nagu juba olen varasemalt öelnud, et iga inimene kujundab oma saatuse ise, siis need sõnumid on väikesed juhendid ja mitte ennustused ja kuidas inimene neid enda jaoks tõlgendab on tema enda teha. Kas sõnumeid usutakse või mitte, on samuti iga inimese enda teha ja vaba tahe. Mõne jaoks on need butafooria, teiste jaoks väga olulised ja aidanud neil oma elus leida raskel hetkel positiivsust ja saanud neist abi.
   Kellegi saatus pole kunagi kivisse raiutud olnud, iga inimene elab ise vastavalt sellele nagu tema oma elu elada tahab. Kõigil on vaba valik. HP toetamine on puhtalt vabatahtlik ja kes leiab, et meie tegevus väärib seda, see toetab ja kes arvab, et ei vääri, see ei toeta ja nii ongi.
   Ilusat uut aastat ja usku imedesse!

  • Kes kuulab meediat, kes valisust, kes seab oma elu piibli järgi … Kes loeb esoteerilist teemat, kes horoskoope … Olgu siis Mangi inglite või kellegi kolmanda, neljanda oma. Elu on valikute tegemine. Selleks on igaühel omal pea otsas, et otsustada, mida uskuda või mida mitte. Kui üldse uskuda.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi