Inglisõnumid – 2017. aasta esimeseks nädalaks

22
19249
Tagasi
Järgmine

Sõnn

Foto: 7 Themes
Foto: 7 Themes

Sõnumi valimine ja lugemine

Vaata hoolega mõlemat pilti ning tee valik kahe järgneva sõnumipildi vahel ja vali pilt, mis sind kõige enam enda poole tõmbab. Kui oled õige üles leidnud, kliki pildile ning pilt keerab end ümber ja sulle avaneb sinna peidetud selle nädala inglisõnum, millele sul keskenduda tuleb. Sõnum tuleb sul endale ise lahti mõtestada ja kui oled sõnumi korralikult läbi lugenud, saad täpselt aru, millele inglid vihjavad. Sõnum, mis järgi jääb, on sulle teejuhiks minekuks uude nädalasse.

Sõnum pildi taga nr. 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: King of wallpapers
Foto: King of wallpapers

[/fc_front]
[fc_back]

Andestamine ja õppimine

Selle sõnumiga annavad inglid sule teada seda, et lastes lahti ning tervendades oma minevikku, hakkad sa kogema oma elus järjest rohkem armastust. Pea meeles, et inglid on sinu palveid – leida endale armastust, kuulda võtnud – ja nad saatsid selle sõnumi sulle teejuhiks. Inglid näevad, et sa suudad oma südames jagada nii armastust kui ka õnnistust, kui oled oma mineviku „ämblikuvõrkudest“ puhtaks teinud. Inglid teavad täpselt, et oled minevikus haiget saanud ja kardad uuesti sama kogeda ning oled omale ümber ladunud korraliku kaitsemüüri, millest on armastusel raske üle ja läbi tulla. Sa pead oma barrikaadid alla laskma ning hakkama usaldama, sest niipea, kui oled oma minevikule andestanud, ei loo sa endale enam samu mustreid ega olukordi ja sinu südamevalu ei kordu. Meeles tuleb pidada seda, et sa meelitad oma ellu ligi täpselt selliseid suhteid ja olukordi, mis meenutavad sulle sinu eelmisi, sest just need kogemused on võtmeks sinu tervenemise teel ja enne ei saa sa terveneda ega ka suhted ning olukorrad muutuda, kui sa ei ole vanadel minna lasknud ning neile andestanud. Selleks, et muuta oma suhtemustreid, on äärmiselt vajalik lahustada ja puhastada kõik vanad sinusse kogunenud viha, süüdistused või andestamatus, mida oled endas siiani kinni hoidnud ja pole tahtnud lahti lasta.
Tea, et see negatiivsete tunnete ja emotsioonide alles hoidmine on inimloomusele väga omane, aga sellest on võimalik lahti lasta, kui vähegi tahta ja see tuleb sulle endale ainult kasuks, sest nii ei koge sa oma elus ikka ja jälle samu minevikumustreid. See kõik käib ka sinu enda kohta, sa pead andestama ka endale!

Kui palud endale ingleid appi vabastamaks ning tervendamakt sind sinu minevikust, siis võtavad nad sult selle raskuse, mis on sinu südant juba pikka aega rõhunud ning täidavad selle rõõmu, õnne ning armastusega.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Live Living
Foto: Live Living

[/fc_front]
[fc_back]

Usaldusväärsed juhised

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada seda, et said imelise mõtte või idee osaliseks, mis on tegelikult vastus sinu küsimusele. Tea, et see mõte on täiesti reaalne ning usaldusväärne ja sa võid seda rahulikult kasutada ning oma eluga selle idee raames edasi liikuda, sest tea, et inglid on sind igal sammul toetamas ja juhendamas. Kui vajad oma ideega inglite abi, siis lihtsalt küsi ja ole avatud vastustele, mida sulle saadetakse.

Said selle sõnumi kuna inglid soovivad, et usaldaksid rohkem oma ideid, mis on usaldusväärsed vastused sinu küsimustele ja palvetele – ainus, mida sa tegema pead, on ennast usaldama. Tea, et inglid on alati nõus sulle oma ideede rakendamisel ja elus edasi liikumisel abi pakkuma, kui sa seda vaid vajama peaksid – küsi ja sulle antakse. Kui tunned, et oled haavatav, palu inglitelt emotsionaalset, vaimset ning materiaalset lohutust ja rahustust.

Inglid panevad sulle südamele, et sa ei paneks nii väga oma elus rõhku üksikutele detailidele, sest need hoolitsevad enda eest ise, vastavalt sellele, kuidas sa oma elus edasi liigud. Kui sul tekivad head ideed, siis mine ja tee see ära, sest sinu ideed on juhendatud ning inspireeritud taevaste jõudude poolt ning need ei saa ebaõnnestuda. Tea, et sa võid oma elus ohutult edasi liikuda ning selleks teha vajalikke muudatusi.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

22 KOMMENTAARI

 1. Olen lugenud ajaviiteks neid sônumeid ja jôudnud jàreldusele,et nii tore on kirjutada piltide taha sônumeid.Eks midagi làheb ikka paika.Arvan siiski,et selliste sônumite kirjutamine siin eksitavad inimesi.Ega keegi ei julgegi vastu vaielda,kuna tegu on ennustusega.Ūldse on meie ajastul nii palju mūstikat ja esoteerikat,et inimese eest on kôik juba àra otsustatud.Mitte keegi peale meie ise ei saa kujundada meie saatust ja igapàeva elu!Sellisel moel raha teenimine on siiski vàga julge ettevôtmine.See on inimelude ja saatustega màngimine.Môni ajabki vahel sôrmega tekstil jàrge taga ja loodab,et kôik kirjapandu temaga hakkabki toimuma.Loomulik on see,et meie kôigi elus on raskemaid,kui ka ônnelikke hetki.See ongi elu.Nii,nagu vahetuvad aastaajad,kui ka öö ja pàev.Arvan siiski,et inglite nimel siin kirjutada on vàga inimesi eksitav tegevus.Ma ei kahtle nende olemasolus,kuid las inimesed ise loevad neid sônumeid oma elus ja ôpivad màrke lugema.Antud hetkel on kūll tunne,et ettekuulutajaga vôi prohvetiga on tegu.Kuna meil on riigis sônavabadus,siis igaūks usub ja loeb,mida soovib.Kuid alanud aastal soovitan siiski inimestel uskuda iseendasse ja olla oma saatuse kujundajad ise!Head uut aastat!

  • Nagu juba olen varasemalt öelnud, et iga inimene kujundab oma saatuse ise, siis need sõnumid on väikesed juhendid ja mitte ennustused ja kuidas inimene neid enda jaoks tõlgendab on tema enda teha. Kas sõnumeid usutakse või mitte, on samuti iga inimese enda teha ja vaba tahe. Mõne jaoks on need butafooria, teiste jaoks väga olulised ja aidanud neil oma elus leida raskel hetkel positiivsust ja saanud neist abi.
   Kellegi saatus pole kunagi kivisse raiutud olnud, iga inimene elab ise vastavalt sellele nagu tema oma elu elada tahab. Kõigil on vaba valik. HP toetamine on puhtalt vabatahtlik ja kes leiab, et meie tegevus väärib seda, see toetab ja kes arvab, et ei vääri, see ei toeta ja nii ongi.
   Ilusat uut aastat ja usku imedesse!

  • Kes kuulab meediat, kes valisust, kes seab oma elu piibli järgi … Kes loeb esoteerilist teemat, kes horoskoope … Olgu siis Mangi inglite või kellegi kolmanda, neljanda oma. Elu on valikute tegemine. Selleks on igaühel omal pea otsas, et otsustada, mida uskuda või mida mitte. Kui üldse uskuda.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi