Inglisõnumid aasta viimaseks nädalaks ning uue aasta esimeseks päevaks

10
15801

2Sõnumi lugemine

The Pinnacles Austraalias
Foto: Bebidas

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel pildil, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sulle peidetud selle nädala lisasõnumit.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postitusest leiad veel ühe inglisõnumi, mis on inglitel sulle saadetud just eraldi 1. jaanuariks ning postituse lõpust leiad ka lõpusõnumi.

Sõnum pildi taga nr 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Riisipõllud Hiinas Foto: National Geographic
Riisipõllud Hiinas
Foto: National Geographic

[/fc_front]
[fc_back]

Tasakaal

Selle sõnumiga paluvad inglid sul olla avatud sind ümbritsevale maagilisele keskkonnale ning et sa võtaksid endale aega olla selle kõige eest ka tänulik. Inglid paluvad sul endale teadvustada oma elu õnnistusi ja selleks soovitavad nad sul alustada Maa haldjatega häid suhteid – teisisõnu usu haldjatesse ja inglitesse. Ärata sellega nende õnnistus oma vaimse arengu ja energiatööga. Ava oma võimed tervendajana. Aktsepteeri ning austa ja kasuta neid sulle antud võimeid hästi, aidates abivajajaid.

Selle sõnumiga annavad inglid sulle märku veel sellest, et hoiaksid tasakaalus nii oma mees- kui ka naispoole energiad. Sa pead endas leidma nende kahe poole perfektse tasakaalu ning hoidma neid harmoonias, et kumbki pool ei domineeriks teisest üle. Otsi endas üles see allasurutud pool ning too ta pinnale ja lase sel särada. Füüsilise poole pealt aitavad inglid sul tugevdada oma südant ja vereringet. Hoia oma süda tervena läbi tervisliku toitumise ja oma südamehääle kuulamise. Kuula, mida tal sulle öelda on ning järgi seejärel oma südame häält.  Lisaks paluvad inglid sul avada teed oma metafüüsilisele südamele, et sa saaksid rohkem avatud olla armastusele ja kõigele sellele, mis teenib sinu kõrgeimat hüvangut. Veel paluvad inglid sul olla riskialtim ning võtta oma elus eluterveid riske, sest usu, need tasuvad end kuhjaga ära ning viivad sind sinna, kuhu sinu süda ihaldab.

Inglitel on sulle veel üks pisikene vihje kui soovid saada last, siis nüüd on selleks kõige parem aeg, nimelt oled sel perioodil hästi viljakas ja pinnas seemne „mulda panekuks“ on küps.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Grand Yellowstone Foto: Better Living
Grand Yellowstone
Foto: Better Living

[/fc_front]
[fc_back]

Käitumismustrid

Selle sõnumiga tuletavad inglid sulle meelde seda, et sa harjutaksid ning teritaksid oma vaimseid võimeid. Selleks tuleb sul leida vaikne ja turvaline koht, et tunned, kus keegi sind ei sega ja saad rahulikult tööd teha ning oma oskusi lihvida.
Kui soovid oma võimeid kiiremini esile kutsuda, soovitavad inglid sul endaga alati kaasas kanda ametüsti kristalli, kas ehte, amuleti või kivina – ametüst on imeline kaitsekivi just sulle, kui sa lood ühendust Jumaliku allikaga. Lisaks kaitseb see sinu eeterkeha, kolmandat silma, kroontšakrat ning on suurepärane ka negatiivsetest energiatest puhastamiseks.
Selle sõnumiga aitavad inglid sul vabaneda oma elus tekkinud vigastest ja negatiivsetest uskumustest, käitumismustritest ning harjumustest, mis ei lase sul oma eluteel edasi liikuda ega areneda. Tunnista endale neid käitumismalle ja lase need vabaks, et saaksid elus edasi liikuda. Kui oled oma negatiivsed ja vigased käitumismustrid, harjumused ning uskumused vabastanud, kontrolli, kas tunned, kuidas sinu emotsioonid ning käitumine on hakanud selle juures muutuma. Millised on muutused?

Inglid paluvad sul töötada ametüstiga, et saaksid tasakaalustada nii oma füüsilist ja vaimset mina kui ka ning ärkvelolekut ning uneaega ja oma energeetilist keha. Tea, et sa oled alati kaitstud ja hoitud, kui äratad oma loomulikud võimed, et näha ja tunnetada Jumalikku energiat. Tee koostööd oma ametüstiga, et kiirendada oma vaimseid võimeid ja selgeltnägemist.

Võib juhtuda, et sel perioodil vajab sinu abi mõni loom, paku talle vajalikku abi, süüa, hoolt, armastust ja oma tähelepanu.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Ära unusta, et sul on veel võimalus osa võtta selle aasta viimasest energiavahetusest.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi