Inglisõnumid aasta viimaseks nädalaks ning uue aasta esimeseks päevaks

10
15805

3Millega lähed vastu uuele aastale? 1. jaanuari erisõnum

Plitvice järv Horvaatias
Foto: Strongest In World

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Ka siin ei ole sul vaja teha midagi muud, kui usaldada oma sisetunnet ning valida alljärgneva kahe foto seast endale just see, mis sind kõige enam enda suunas tõmbab. Vaata mõlemat pilti hästi hoolega, küsi endalt: „Mida tahavad inglid mulle aasta esimeseks päevaks öelda?“, kuula oma sisetunnet ja vali foto, mis sind kõige enam meelitab. Sõnum, mis jääb järgi on sulle teeviidaks uude, aasta esimesse nädalasse. Soovitav on sul tulla seda sõnumit valima endale aastavahetusel või lausa esimesel jaanuaril, sest selleks ajaks oled maha jätnud enda vanad energiad ning oled valmis vastu võtma uusi.

Pilt 1

Lendgeiser Nevadas Foto: UHDWallpaper5k
Fly Geiser Nevadas
Foto: UHDWallpaper5k

Pilt nr. 2

Sahara silm Foto: Gezite
Sahara silm
Foto: Gezite

Ära unusta, et sul on veel võimalus osa võtta selle aasta viimasest energiavahetusest.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi