Inglisõnumid aasta viimaseks superkuu nädalaks!

25
13996

2Nädalasõnumi valimine

Foto: Wallpaper Folder

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Vali endale pilt, kumb sind enim lummab. Vaata neid kahte alljärgnevat pilti hästi hoolega ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Pilt nr. 1

Foto: Intra Wallpaper
Foto: Intra Wallpaper

Pilt nr. 2

Foto: Wall Fon
Foto: Wall Fon

25 KOMMENTAARI

  1. Kui me vaid oskaksime tähele panna ja lugeda märke ja sümboleid, mida me teele saadetakse, kui kuulaksime oma südamehäält, oleks elu palju lihtsam ja pingevabam. Aga paraku on see tagantjärgi tarkus. Sageli saamegi aru, mida meile öelda tahetakse, aga oma isepäisuses teeme ikka teisiti. Inimene on juba selline olend, kes ei õpi ka omaenda vigadest. Vaimsuse suunas on arenemisruum veel üüratu, sest mida suurem on teadmiste meri, seda pikem teadmatuse rannajoon.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi