Inglisõnumid aprilli

29
37035

1Inglihoroskoop vs inglisõnumid

Foto: Sualize

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kuna suuresti tunti puudust inglihoroskoobist, siis praegu ma neid veel täielikult tagasi ei too, aga ilmselt mingil ajal küll – siis ka kaootiliselt mitte stabiilselt, et end, “mitmel rindel žongleerides”, mitte lõhki tõmmata. Seni aga pakun aegajalt inglisõnumeid, mis aitavad sinul samamoodi õigel teel püsida; juhatada sind tagasi rajale, kui oled eksinud; pakkuda sulle raskel ajal lohutust ning tuua selgust segadusttekitavatesse perioodidesse; anda abi suhte/armuasjades nagu seda tegi varasemalt inglihoroskoop.

Juba mõnda aega olen saanud inglitelt vihjeid, et võiksin/peaksin lehel Hingepeegli lugejatele pakkuma alternatiivset lahendust inglihoroskoobile, mis on kõigile abiks ning samas annab ka mulle hingetõmbeaega, millest mul aga inglihoroskoope vahendades vahest puudus oli. Kui sul on aga soov endale saada personaalset inglihoroskoopi varasemal kujul, siis saab ka neid, ainult vahendan neid kuni kümnele inimesele ühes kuus, seega soovi korral võta e-postil: horoskoop[ätt]hingepeegel.ee ühendust ja uuri jägi millistel tingimustel seda teen.

Tagasi

29 KOMMENTAARI

  1. Nii võrratu,et esimene artikkel kui fb avasin oli inglisõnumid.Lugesin ja leidsin oma pildi.Ning pole üldse keeruline kasutada kõik väga lihtne.Aitäh Diana,et jälle inglite sõnumeid vahendad ning jään põnevusega uusi ootama?❤

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi