1Maarjamaa ja Eesti 100!

Foto: Mai Šein

Palju õnne ka meie poolt, kallis Eesti!

Vaadates, millises valguses kõik siin Eestis on edasi liikunud, tekkis küsimus, mida on siis Eestil ja tema elanikel järgneval aastal üldse oodata? Palusin inglitelt sõnumeid nii Eestile kui Eesti elanikele ja siin siis esimene sõnum, mis on suunatud Eestile.

Muutuste aeg

Foto: Net DNA

Selle sõnumiga annavad inglid teada seda, et Eestit on ees ootamas suured muutused. Võimalik on ka see, et nendest suurtest muutustest läheb Eesti vabatahtlikult ning rahumeelselt läbi, aga seda juhul, kui neid eesootavaid muutusi vaadatakse kui osa elu loomulikust protsessist ning teades, et lõpptulemus on igati positiivne. Aga, enne, kui soovitud  lõpptulemusi näha, tuleb selleks väga kõvasti vaeva näha ja rabelemist on sel teekonnal palju. Ükskord, kui neist kammitsatest vabanetakse, on Eestit ees ootamas kaunis, edukas ja rõõmsameelne elu. Selleks, et sinnani jõuda, tuleb Eestil aga usaldada oma esivanemate tarkusi, teadmisi ja Emakest Loodust, mis on Eesti püsimise sambaks. Ei tohi unustada, et Eesti ON Maarjamaa! See ühine jõud, juhatab Eesti õigele teele ja Eestil peab olema selleks usku. Peamine, on mitte karta pimedust enne valgust, sest enne koitu on öö alati kõige pimedam.

Tõde on see, et Eesti sünnib uuesti. Samas, enne sündi võidakse kogeda palju erinevaid, suuri ootamatuid sündmusi ja keerdkäike ning see uuestisünni kogemus võib olla äärmiselt hirmutav. Samuti võib hirm see olla tingitud sellest, et pole justkui millestki kinni hoida – on tekkinud killustatus, ebakindlus ning hüpatakse ühest kohast teise. Meeles aga tuleb pidada seda, et sellistel hetkedel tasub teha väikene paus ning keskenduda ümbritsevale keskkonnale, nautida selle rikkalikku ilu, mitmekesisust ning usaldada täielikult oma loomuliku muutumise protsessi, milles Eesti hing edasi areneb. See, mis viimaks koorub, on iga kord järjest kaunim ja kaunim ning rohkem tõelise Eesti moodi, selle Eesti moodi, mis on Eestile omane.

Seda, mida on aga oodata sel alanud päikeseringil Eesti elanikel, saad teada, kui klikid nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – Gripivastane õlisegu ja hoia oma pere tervena
Järgmine artikkelInglisõnumid – Plirts-plärts, kätte jõuab märts
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi