Inglisõnumid helmekuu eelviimaseks nädalaks

21
7640

2Sõnumi lugemine

Foto: The Huffington Post

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi taga nr. 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Elu on liiga lühike, et muretseda.
Elu on liiga pikk, et oodata.
Foto: Life Poser

[/fc_front]
[fc_back]

Sõnade vägi ja võimetus

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et iga sõna, mida sa oma peas lood, on sümbol ning pelgalt sümbolid pole tõelised. Need on sinu looming, sinu kunst. Sina ise oled see, kes annab neile sõnadele ning sümbolitele tähenduse ja väe. Sinu sõnad on lihtsalt vahendid suhtlemiseks. Kuidas sa aga neid väestad, oleneb juba sinust endast. Seega, ole oma sõnade valikul ning nende väestamisel eriti tähelepanelik!

Kavatsus sõnade taga

Inglid annavad lisaks sulle veel mõista seda, et kui avad end tõele ning tõeliselt kuulad, alles siis mõistad sulle saadetud sõnumit. Tunneta tõde sõnade taga, sest sõnad kaotavad oma mõtte, ainus mis alles jääb, on tõde nende taga.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr. 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Flex Trade

[/fc_front]
[fc_back]

Vabadus olla sina ise

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et isiklik vabadus on vabadus olla see, kes sa tegelikult oled, vabadus teha seda, mida sa tegelikult tahad. Pea meeles, see on sinu elu suurim kink, mida sa endale eales teha saad. Ole vaba, ole see, kes sa tegelikult oled ning tee seda, mida sa tegelikult teha tahad!

[/fc_back]
[/flippingCard]

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi