Inglisõnumid helmekuu teiseks nädalaks

0
14551
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pinterest

Sel nädalal toimuvad sündmused on üht või teist pidi seotud meestega. Kas isa, vend, mees, või siis on boss mees ja temaga tuleb mingeid asju ajada… – igal juhul, olulised asjaajamised – suhtlused on meestega.

Tähelepanu ja rõhk on ka oskustel. Nii et märka oma võimeid ja oskusi – nii heas kui halvas. Tore on saada tunnustust oma osavuse ja oskuste eest, kuid veel meeldivam, just iseenda jaoks – on avastada viis, kuidas midagi, milles seni oled end ebakindlalt või täiesti lootusetuna tundnud – leiad äkki lahenduse, kuidas hakkama saada. Vahet pole, kas tegu käsitöö, nooditundmise, maalimise või taevas teab mille muuga! Kusjuures see lahendus võib tuua totaalse muutuse su ellu – nii et tegevus, mida oled peljanud, kuna see pole õnnestunud, saab su lemmikuks!

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi