Tagasi
Järgmine

Uuel aastal uue hooga….

Foto: Doing Well by Doing Good

…et mida ma keset jaanuari uuest aastast sogan?

Meie uus aasta algas 1. jaanuarist, hiina kalendri järgi  algav Kollase koera aasta algab 15. veebruaril kell 23.06, ehk siis just paras aeg torkida neid, kes ühe (kohaliku) uue aasta maha maganud, et nad järgmist (hiina kalendri) aastavahetust maha ei magaks.

Eestlastel on kombeks olla pessimistlik, viriseda ja lemmiksöögiks omada teist kaasmaalast või vähemalt kaasmaalaste närve. Kas see elu aga tegelikult on ka nii mustades toonides, on võimalik meil igaühel ise kindlaks teha.

Mina sildistasin juba läinud aastal selleks kaks plekkpurki ära ja tegin seda ka tänavu. Ühte hakkan puistama sedeleid selle kohta, mis on läinud hästi ja teise, mis on halvasti. Nii kui juhtub, panen kirja ja lasen sedeli purki. Aastalõpus kallan purgid tühjaks (kui vahetühjendamisi kuskile suuremasse anumasse pole vaja läinud) ja teen kokkuvõtte, mida siis oli rohkem, kas halba või head. Ja kas see, mis alguses tundus olema halb, ka lõppkokkuvõttes halvaks osutus. Aasta veel piisavalt alguses, nii et kes soovib eksperimenteerida, see jõuab veel küll!

Hästi ja halvasti

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAlgukuu kolmanda nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelJaanuari lõpu-veebruari alguse inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi