Inglisõnumid hingedekuu esimeseks täisnädalaks

0
17778
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Plants Wallpapers

Tee endale teene ja jäta praegu pooleliolev tegevus katki, selleks, et uurida korralikult kõik asjassepuutuv välja antud olukorra kohta. Pole välistatud, et sul on valeinfo selle kohta, mis põhjusel üldse tegevusse asusid või on su tegevuses olulisi puudusi. Vaata oma plaanid üle või konsulteeri asjatundjaga, enne kui hilja.

Ära ole pinnapealne, pööra vajalikku tähelepanu ka detailidele ja ära ole neis hooletu. Samuti on oluline kontrollida ka tegevuste ajakava. Ole valmis selleks, et asjad võtavad rohkem aega, kui oled kavandanud või et sa venitad või magad maha õige ajastamise. Kahjuks esineb ka oht, et kellelgi asjaga seotul võib olla varjatud plaan.

Seega on oluline mitte lahmida, mitte olla pinnapealne, vaadata üle kõik detailid, asjaolud, ajakava ja hoida silmad – kõrvad lahti nende suhtes, kellega koos tegutsed. Parem karta, kui kahetseda. Kui oled hoolikas, suudad ka probleeme vältida või pole need märkimisväärsed.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi