Inglisõnumid hingedekuu esimeseks täisnädalaks

0
17784
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Lockstock

Kui sul on tekkinud tunne, et elu on igav ja hall, siis nüüd on põhjust rõõmustamiseks, sest uus inimene või emotsioone sütitav olukord tuleb su ellu. Tegu võib olla nii uue sõpruse või armusuhte algusega, samuti pole välistatud mõne vana suhte ülessoojendamine. Sellele lisaks võib olla tegu hoopis sellega, et käesolev suhe siseneb uude faasi.

Oluline on oma tunnetest rääkida inimestega su ümber. Miks? Kes teab, mis olulisest infost muidu ilma jääd ja millest end säästad, kui õigel ajal õiges kohas oma suu lahti teed.

Sinu intuitsioon võib sel nädalal kõrgendatud olla, nii et võta loomulikuna seda, et kuuled eriti teravdatult “juhuslikult” vestlust tänaval, kaubanduskeskuses – kus iganes. Sa peadki kuulma, sest selles on sinu jaoks oluline info. Usalda oma intuitsiooni, las ta töötab kui radar, märkab vajalikku, suunab sind ligi sellele, mida pead märkama, kuulma, nägema ja viib sind eemale sellest, millest pead hoiduma.

Ära pressi end bussile, kuhu paistab, et ei jõua. Sa ei tea, millest pääsed… võibolla sõidab selle bussiga keegi, kelle aroomid tapavad kõik elava, võibolla on juhil raske päev ja ta sõidab nii, et oled valmis sekundiga usklikuks hakkama ja kukud palvetama, et elusalt ja tervelt pärale jõuaks… või on hoopis sind ootamas miski seal, kus sa bussist maha jäid? Ära nukrutse, kui sõbrad teatavad, et siiski ei jõua sulle külla nagu kokku lepitud – sind on ootamas miski palju parem. Tuleta meelde – erutavad sündmused ja/või uus inimene on su ellu tulemas! Võibolla just nüüd tänu sellisele ootamatule sündmuste muutusele see juhtubki?

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi