Inglisõnumid hingekuu eelviimaseks nädalaks

0
25137
Tagasi
Järgmine

Edasi, Kentuki lõvid!

Foto: Wallpaper Zone

Teate ju küll seda hüüdu :)

Punanahkadena võtke sihikule oma hirmud ja kahtlused – ja ületage need julge pealehakkamise ja positiivse suhtumisega! Kuulake oma sisehäält ja järgige seda. Järgige ka siis, kui mõistus hakkab lõdisema, et kuule, kas see nüüd ikka mõistlik tegu on, äkki ikka säästvalt, ikka edasi oma mugavustsoonis, kus kõik tuttav ja äraproovitud…  Kui te jätkate nii nagu seni, saate tulemuseks senise elu jätkumise. Kui tahate teistsuguseid tulemusi, peate teistmoodi käituma, valima, tegutsema.

Julgege ära öelda ka siis, kui olete tööd otsimas ja jõudnud lõpuks ometi töövestluse ja proovipäevani välja, koht oleks teie, kui te vaid nõus oleks. Julgege öelda ei, kui tunnete, et see pole ikka see. Et te tapaks oma tervise, nulliks ära aja ja energia enda jaoks – mida iganes. Võtke süda rindu ja öelge ei. Taevas teab kõike.

Kui ütled “ei” valele valikule, teab taevas edasi pakkuda järgmist valikut, mis sobib paremini ehk ongi see päris hea või vähemalt antud ajahetkel parim valik. Uskuge, see uus pakkumine sõidab äraöeldud valikule lausa selga!

Jänes šampust ei joo. Julgege seista oma heaolu eest. Edasi, Kentuki lõvid!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse eelviimasesse hingekuu nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid kooljakuu kesknädalaks
Järgmine artikkelTest – Millise nõiajoogi valiksid sina?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi