Inglisõnumid hingekuu teiseks nädalaks

0
18804
Tagasi
Järgmine

Hingekuu teise nädala sõnumid

Foto: Animal Gals

Ma ei hakka teid hirmutama jõulude lähenemise või poriste jõuludega :D Ma räägin teile hoopis sellest, et  kui on aeg aeg maha võtta, siis on aeg.

Vaid taevas ja lähimad sõbrad teavad, kuidas olen kevadest saadik kui sohu uppumas olija püüdnud mülkast välja rabeleda ja liikuma saada, aga mida enam olen püüdnud, seda kindlamalt olen kinni kiilunud. Nüüd lõin lõplikult käega. Teised sihid ja plaanid lähitulevikuks aktiveerusid, tegelen nendega ja kui need teostatud, eks siis vaatan mis sellega, mis tegelikult südames leegitseb.

Kummalisel kombel andis nähtamatutele jõududele “ametlikult” teada andmine, et ma enam ei rabele ja tegelen kõige muuga, vastuseks meeletu energiatulva, nii et tegin ära tööd, mida 3 aastat olen edasi lükanud kui tegevust, mida teen siis, kui… aga noh, siin elupaigas ei saabu see kui iialgi. Nüüd lihtsalt tegin selle töö ära, kuna üks oluline seni puudu olnud lüli on nüüd olemas, oli “lihtsalt” vaja ära teha päev otsa mehetööd, milleks suur osa ajast pole jõudugi olnud. Täna oli üle vähemalt 3 kuu tõeliselt hea enesetunne, oli füüsilist jõudu, energiat ja polnud hulluvat allergiat, astma ei tahtnud lämmatada ja süda ei püüdnud üles öelda iga vähemagi liigutamise peale. Super! Nüüd vaatan kogu oma elamist uue pilguga, sest 3/4 sellest näeb nüüd hoopis uutmoodi välja ka :)

Tänane hommik andis mulle ka õppetunni raamist välja mõtlemises.

Olin kuu aega piltlikult öeldes pead seina tagunud, et saada kokku/üles pandud oma taaskasutusest saadud mööblitükid. Küll selgus, et mu moodulite omavahel kinnitamise tüüblid on vale kaliibrit, vaja linnast uued tuua… siis avastasin, et appi, mu mööbel on tegelikult 3 eri komplektist ja mõõtu pärit…, mis sest et värv on sama. Kõik omavahel ei klapigi. Peamine valu, raamaturiiulid, ei klapi millegagi, aga maha panna ei saa, tagaseina papp on pikem kui riiulid.

Loomulikult polnud trelli padrunivõtit, kruve, klambripüstolis õigeid klambreid, saagi ega no mitte mõhkugi sellest mille abil saaks asjast asja.

Ja siis hommikul vaatasin aknast välja, kui märg ja hall ja külm seal on. Prr. Väka! Ei taha! – Ja vaatasin keset elamist külitavaid ja laiutavaid riiuleid, mis vaja eest ära saada. Et neid õigetpidi püsti panna ei saa, kuna tagasein pikem kui riiulid, mõtlesin nad pea peale keerata – jalad taevasse. Ja siis heureka! Kes ütles, et nad ei võikski nii olla? Nii pole neile alust vaja ja pikk tagasein ka ei sega! Ja mul oleks riiulid ilma igasuguse jamata olemas!

Mõeldud – tehtud!

Ideaalselt sobib :) Pean järjekordslet tõdema, et laiskus on minul tohutuks vooruseks. Tänu oma laiskusele olen ma tulnud nii paljudele fantastilistele ideedele ja lahendustele, millele ma raudselt poleks tulnud, kui ma oleks mingi usin sehkendaja ;)

Ehk et – mis ühele kuld, see teisele muld, mis ühele kuu, see teisele päike – ja näiliselt täitsa raisus seis võib tegelikult olla lihtsalt fantastiline, kui seda õige nurga alt vaadata!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse teise hingekuu nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSeminar meestele “Vaba mehe tee” – mehed räägivad meestega ja ainult meestele!
Järgmine artikkelInglisõnumid kooljakuu kesknädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi