Inglisõnumid hingekuu teiseks nädalaks

0
18643
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Kelly Tan

Praegu on oluline kasutada loogikat, distsipliini ja korda. Kuigi su soovid on ehedad ja õiged, vajavad nad siiski korralikuks manifesteerumiseks selgemat piiritlemist ja korrastamist. Koosta oma edenemisest selge ülevaade ja säilita õrn, kuid autoritaarne kontroll selle üle, kuidas plaani teostatakse.

Tunne oma voli võtta liidriroll oma karjääris ja mis iganes projektides, mille kallal töötad. Struktuur ja kord on su sõpradeks ajal, mil lähed üle ettevalmistavast staadiumist plaanide elluviimisse.

Usu, et suudad olla diplomaatiline ja positiivne liider. Korralda oma asjad ära, nii et saaksid olla veelgi tulemuslikum.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi