Inglisõnumid jaanikuu viimaseks nädalaks

0
26536
Tagasi
Järgmine

Ended ja uskumused

Foto: John Hughes

Meil on eneselegi märkamatult palju ebausku, uskumusi ja asju, mida peame erinevateks enneteks.

Sel nädalal, kui sai õues grillitud ja grillipaiga kohal puuoksal võttis nõuks unele suikuda tänavune hakipoeg, kes meid raasugi ei kartnud, muhelesime, et ju see “meie tibude” poeg. Nagu varem olen kirjutanud, siis kompostihunniku segikeeramise ja elu lihtsustamise eesmärgil olen naabriga toidujäägid pannud õuele, et kohalikud varesed ja hakid saaks rahus puhta platsi teha. “Meie” ehk meie püsikülastajatest linnud ei pelga enam ammu ei meid ega meie loomi ja tulevad päris ligi ja vahel ütlevad selge sõnaga välja, et halloo, kas täna siis ei saagi midagi, ise siin matsutate/ passite niisama?

Seega me ei imestanud, et see veel musta kaela ja peaga hakinooruk täies rahus meie peade kohal tuttu jäi.

Küll aga hirnusime end niiöelda herneks, kui äkki läks vahetult mu jala kõrval lahti ladinaks ja puu otsast sadas alla hämmastav kogus soolesisaldist. See kordus veel kahel korral väiksemates kogustes. Üldlevinud arusaama kohaselt tähendab aga see, kui lind su täis laseb, raha saamist. Naersime siis, et ei tea, mis rahasadu see minu kohal nüüd lahti läheb ja nii, et lausa mitu korda paristab…

Ma ausalt öelda ei teagi, kuskohast või millega seoses see uskumus üldse tekkinud on, aga olin väike laps, kui mulle juba räägiti, et kui lind su täis laseb, saad raha…

Mina pole kunagi ühtegi ebausku ega ennet, mis paljudele on vaata et elureegliteks, tõsiselt võtnud. Juba sellepärast, et pole mina veel täheldanud, et mõni neist ka “toimiks” nii nagu jutt on. Must kass läheb üle tee – tähendab, et tal on vaja! 13. ja reede – mis sel päeval siis nüüd häda peaks olema? Mul pole kunagi mingit häda olnud! Ja kui iga linnu poolt täis laskmine peaks raha tähendama, peaks ma juba ammu miljonär olema :P

Kuidas teil nende ennete ja ebausuga lood on?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid suvekuu 17.-23. kuupäevaks
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis juulis
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi