Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Saabub sinu jaoks väga positiivne aeg – sinu ootused täituvad, sind ümbritseb poolehoid. Ei maksa üllatuda, kui Sulle avaldatakse armastust.

Ka tööl oled soosingus – ülemus usub sinusse, võimalik, et sind edutatakse karjääriredelil või siis vähemalt saad preemiat.

Sa oled rahul ja tänulik selle eest, mis sul on ja saad ning naudid ja jagad sulle osaks saanud õnne.
Elu tundub maapealse paradiisina, kui lühidalt kokku võtta kõik see, mida saad kogema.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid suvekuu 17.-23. kuupäevaks
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis juulis
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi