Inglisõnumid jaanuari kolmandaks nädalaks

17
13663

1Taastumine

Foto: Andrew M Richardson

Juba on käes jaanuari kolmas nädal, küll aeg lendab ikka kiiresti! Nagu näha, siis jäin inglisõnumite edastamisega veidi ajahätta. Nagu tead, siis möödunud nädalal võitlesime lastega mõnusalt paragripi vastu, siis sellel nädalal oleme keskendunud taastumisele. See paragripp oli ikka kohutav ja kõigele lisaks tuli möödunud nädala lõpus mul osa võtta veel ühelt näituselt. Käisin nimelt mõne oma tuhkruga näitusel ja seal läks meil kenasti ja üks võitis oma klassis esimese koha.

Näitusel ringi vaadates oli näha, et päris mitmed inimesed võitlesid haigusega. Kellel oli haiguskäik juba täies hoos, kellel just alanud, sest paukumist ja palavikus olemist oli kuulda ja näha palju. Ei kadesta üldse neid inimesi, teades, kui ränk see viirus on. Soovin neile ainult kiiret paranemist, sest ka taastumine võtab omajagu aega. Lapsedki saavad veel terve see nädal koolist kodus olla ja kodus taastuda, ei lubatud veel kooli, sest kui minna liiga vara, on oht uuesti haigestuda suurem ning siis ei pruugi nii lihtsalt enam pääseda. Meil perearst hoiatas, et see paragripp on selles suhtes väga vastik, et kui minna liiga vara tagasi tööle, kooli, siis on tüsistused väga kiired tulema ning neist lahti saamine kordades raskendatud. Pigem olla kodus ning taastuda seal. Ja seda me teemegi, mis tähendab seda, et laste koolivaheaeg venib kuu pikkuseks… ja ega  neil selle vastu midagi ei ole, aga tänu sellele on palju vaja järgi teha.

Kui ka sina oled selle paragripiga kimpus, siis soovin sulle ainult kiiret paranemist ja rahulikku taastumist. Kui oled siiani pääsenud, siis loodan väga, et see sinuni ei jõuagi ja hoia ainult oma immuunsüsteem tugev ning puhasta tihti ka energeetiliselt oma elamist – see aitab haigused samuti kodust eemale hoida.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee omad valikud.

Tagasi

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglisõnumid südakuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelInimene võib haigestuda, kui kaotab sisemise eesmärgitunnetuse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

17 KOMMENTAARI

  1. Täpselt kümnesse;)) Imelik, ,aga see juba täpselt nii juhtuski;) Väga ilusat kevadehõngulist( linnukesed hommikul siutsusid..see juba on midagi ja hommikud on veidi valgemad;) nädalat meile kõigile;))

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi