2Nädala inglisõnumi valimine

Foto: ARK News

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörama. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Pilt 1

Foto: Katie Weinert

Pilt 2

Foto: Pinterest

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglisõnumid südakuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelInimene võib haigestuda, kui kaotab sisemise eesmärgitunnetuse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

17 KOMMENTAARI

  1. Täpselt kümnesse;)) Imelik, ,aga see juba täpselt nii juhtuski;) Väga ilusat kevadehõngulist( linnukesed hommikul siutsusid..see juba on midagi ja hommikud on veidi valgemad;) nädalat meile kõigile;))

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi