Inglisõnumid jahikuu eelviimaseks nädalaks

0
31695
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1 – 5 kuupäeva vahel

Foto: Godlike forum

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada seda, et sa ei kardaks surma – see on lihtsalt üks osa elutsüklist. Ja surm sõnumis ei tähenda alati surma, vaid ka muutust, kus üks eluetapp saab läbi ja teine algab. Inimesed kipuvad tihtilugu klammerduma sõnale, mitte selle kujundlikule tähendusele.

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et käesoleval perioodil koged uut algust siis, kui oled lõpetanud praeguse tsükli, aga mitte enne. Kui sa ei ole valmis oma praegust tsüklit lõpetama, et saa sa ka edasi minna uuele tasandile, uute pea- ega õppetükkidega. Selleks on sul vaja teha selgeid otsuseid ja paika panna kindlad piirid. Kui oled seda teinud, siis tea, et oled kaitstud ja hoitud.

Ole julge ja vapper minnes vastu surmale, mis on ühe ajastu lõpp, et saaksid vastu võtta uue alguse ning seeläbi seljatada oma hirmud nii otsese kui kaudse surma ees ja avades oma süda vaimsele enesekindlusele. Kui hoiad kõigest väest millestki kinni, sest kardad sellest lahti lasta, teed sa endale karuteene ja hoiad end tagasi ega lase endal areneda/kasvada. Kui kardad lahti lasta mõnest vanast harjumusest, end lahti lõigata millestki/kellestki, mis/kes sind ei teeni enam sinu kõrgemat hüvangut, sest kardad, et kui seda teed, siis peale selle “surma” ei saa sa uuesti alustada, siis see sõnum on saadetud sulle julgustusena seda teha. Enne, kui uus asi saab su ellu tulla, tuleb vanast lahti saada. Mis tähendab seda, et enne, kui sulle avaneb uus uks, kust sisse minna, tuleb selja taga kinni panna eelmine…

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi