Inglisõnumid jõulunädalaks

29
13958
Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: Entrepreneur
Foto: Entrepreneur

Kaastunne

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et sul on kätte jõudnud aeg küsida endalt seda, milline eluaspekt sinu elus vajab tervendamist. Inglid paluvad, et sa hoiaksid oma südame avatuna ning oleksid kaastundlik nii enda kui ka teiste suhtes. Lase armastusel enda südame ümber põimuda ning sellega koos lase oma meeltel kasvada. Alles siis hakkad sa nägema seda ka iga päev kõigis inimestes ning kõiges enda ümber. Sa hakkad kõigele reageerima ning käituma teistega läbi armastuse. Sa tunned end kergemana, õnnelikumana ning vabana kõigist koormatest.

Inglid paluvad sul avada oma enesearmastus just nüüd ja praegu ning külvata seda oma enese suhtesse iseendaga. Astu ühendusse oma südametšakraga, mis esindab tervenemist, arengut, armastust ning hoolitsust. Lisaks on südametšakra ka sinu suhtlemiskeskus. Inglid paluvad sul usaldada nii ennast kui ka teisi inimesi. Usu sellesse, et sinu süda ei lase sul kunagi eksida ja ta on sinu kompass. Lisaks annavad inglid sulle selle sõnumiga teada veel seda, kui oled oma südametšakra unarusse jätnud ning see on sul paigast ära, siis pead sa tööd tegema just oma kaastundega nii enda kui teiste vastu. Aga kui sa pakud teistele oma abi kohusetundest, häbist, süütundest või hirmust, siis põled sa läbi. Pea meeles, et sa pead lubama endal ka vastu saada. Leia endale kindel ja toetav keskkond, kus saad vabaneda oma hinnangutest ja eelarvamustest. Inglid paluvad sul vaadata maailma läbi oma südame silmade ja kui sa seda teed, siis tuleb sinu elu vitaalsus sinu juurde tagasi.

Lisaks pead sa pöörama rohkem tähelepanu oma suhetele ja vaimsetele treeningutele. Kui oled oma südametšakra korda saanud, siis nii mõnigi olukord või probleem leiab lahenduse. Ava oma süda nii palju, kui vähegi saad. Armasta elu ja loobu oma kontrollivajadusest ja kaitsereaktsioonist mängida märtrit, kes tegutseb ning hüvitab oma elu kaastundega.

Tagasi
Järgmine

Kui soovid selle aasta viimasest loosimisest ka osa võtta, mis leiab aset juba vana-aasta õhtul, ning leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis sul on see võimalus veel olemas.  Oma energiapanust  saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud.

Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

29 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi